Wybierz kategorię tematyczną

Produkty ręcznie wykonywane z roku na rok zyskują na popularności nie tylko w branży wędkarskiej. Coraz więcej Klientów oczekuje asortymentu unikalnego, przygotowanego pod konkretną rzekę czy sposób łowienia. Produkty oferowane w sklepach nie zawsze są w stanie sprostać tym potrzebom. Stąd też nie powinien dziwić wielki powrót rękodzieła i rzemieślnictwa w naszym kraju.

Corona Fishing to największy w Polsce producent i dystrybutor ręczne wykonywanych przynęt wędkarskich oraz wędek St. Croix z USA. Znajdziecie tam bogaty wybór wędzisk oraz najlepsze przynęty w kraju, które wykonywane są przez znakomitych wędkarzy z całej Polski. Wszystko to opatrzone fachowym doradztwem. Odwiedzając punkt stacjonarny w Warszawie, możecie poczuć się bardzo wyjątkowo, miło spędzić i na pewno wyjdziecie z idealnym zestawem na swoje łowisko.

Corona Fishing specjalizuje się w wędkarstwie spinningowym, więc znajdziecie tam unikalne przynęty m.in. na: szczupaka, bolenia, sandacza czy pstrąga. Przynęty te są zupełnie inne od tych produkowanych masowo. Producenci dbają o największy nawet szczegół, który może mieć istotne znaczenie podczas łowienia. Zaletą ręcznie wykonywanych wabików jest również to, że są przygotowane pod konkretną rzekę i właśnie to często stanowi o ich niezwykłej skuteczności! Jak wspomina Remigiusz Kopiej, założyciel i właściciel sklepu oraz portalu Corona Fishing: „Wielokrotnie spotykaliśmy się z niepewnością, zwłaszcza na początku naszej działalności. Klienci pytali przez telefon - czy aby na pewno ta cykada czy woblery są lepsze od tych które mam u siebie?, lecz z reguły wszystko zmieniało się po pierwszych testach nad wodą. Zdarzały się przypadki wymiany całych pudełek z przynętami!” – wspomina Remigiusz Kopiej.

W asortymencie Corona Fishing znajdzie się coś dla początkujących wędkarzy, jak i starych wyjadaczy. Pomocne mogą okazać się kategorie przynęt, np. Woblery Kwiskie, Woblery Bobrzańskie czy Woblery Pomorskie. Kategoria woblerów podpowiada w których regionach Polski mogą okazać się najlepsze. Są też specjalne zestawy wędkarskie, które przygotowane zostały celowo do łowienia określonych gatunków ryb drapieżnych.

Potwierdzeniem 100 % unikalności i skuteczności rękodzieła Corona Fishing, jest fakt iż jako jedyni w Polsce posiadają oni wieczystą gwarancję na przynęty hand-made ze swojej oferty! Tak, to prawda, sprawdźcie i przekonajcie się sami: www.corona-fishing.pl

 Do zobaczenia nad brzegiem rzeki!

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz

https://www.iparts.pl/dragon

Blog Zwędkowani TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich