Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WYNIKI GRAND PRIX 2020 HACZYK.PL


Marienty

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Gratulacje dla RSM. Przekroczyć 10000 pkt nie jest łatwo. Udowadniasz, że jesteś w „gazie”;)👍🥇

Pozwoliłem sobie zaglądnąć wstecz i przywołać do pamięci poprzednie wyniki. Wyodrębniłem tylko czołową trójkę od pierwszych zawodów z 2014 do 2020 r. Jak do tej pory były dwa przypadki, żeby ktoś dwa razy wygrywał. Co ciekawe RSM i KrzysiekG zrobili to rok po roku. Najlepszy wynik osiągnął KrzysiekG (14066 pkt). Miejmy na uwadze, że regulamin punktowania ulegał modyfikacji i te porównania między zwycięzcami nie są w pełni miarodajne, ale warto na nie spojrzeć. Na pierwszy rzut oka widać, że zwycięzcy mieli sporą przewagę. Nawet zawodnicy z drugiego miejsca wyraźnie odbiegali punktami. Gdy dokładniej się przyjrzymy, to co widać? A to, że nie ma wśród nas drugiego takiego zawodnika, jak EsoxHunter. Na siedem edycji, pięciokrotnie jest wśród trójki najlepszych. Szacunek!

2020

RSM…………..12971

Marienty………..8460

EsoxHunter…….8406

 

2019

RSM………….12272

Jaceen………...11552

EsoxHunter…..10377

 

2018

Budek…………7327

EsoxHunter……6802

ESSOX………..6124

 

2017

KrzysiekG……..14066

EsoxHunter…….9164

Michalvcf………8376

 

2016

KrzysiekG……..7463

Robal…………..5123

EsoxHunter……4523

 

2015

Hlehle…………9455

Gofer…………5490

Pawciobra…….4478

 

2014 (według małych punktów)

Wernicjusz…….5

Pankowaty…….7

Maniek72……..12

 

pzdr 👊

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę w minionym sezonie. Gratuluję pięknych zgłaszanych ryb. Trochę dziwne jest uczucie wygrać drugi raz z rzędu. Zdaję jednak sobie sprawę, że nie jest to wynik jakiś niesamowitych umiejętności i mojej przewagi nad innymi wędkującymi, a raczej możliwości w regularnym byciu nad wodą i samozaparcia w dodawaniu kolejnych wpisów. W rywalizacji całorocznej i tak wszechstronnej przewagę mają ci, którzy dysponują dużą ilością czasu lub mają bardzo regularny grafik obowiązków i wędkarstwo w ten grafik mogą wpasować. Nie bez znaczenia pozostaje też aspekt finansów poświęconych na nasze hobby, bo zakupy do kilku różnych technik generują spore obciążenie.

Nie zmienia to faktu, że GP regularnie uzupełniane przez 2 lata staje się dla mnie formą dziennika, który ułatwia mi planowanie i przypomina gdzie i w jaki sposób w danej części sezonu odnosiłem sukcesy. Dlatego w tym roku zaczynam wpisywać dalej z drobnymi zmianami w zakresie własnej organizacji. Stworzyłem sobie folder w galerii, spróbuję w zwarty sposób wrzucać istotne informacje w "opisie połowu".

Życzę wszystkim wspaniałych okazów w nowym sezonie i zachęcam do dzielenia się nimi właśnie w GP.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w naszym Grad Prix 2020 i gratuluję laureatom! @RSM druga wygrana z rzędu- szacunek. Również @EsoxHunter wielkie uznanie za wiele sezonów w ścisłej czołówce!

Dziękuję Mańkowi, który tradycyjnie ufundował pobyt w swoim gospodarstwie! No i nie można zapomnieć o @Marientyktóry nie dość, że świetnie prowadził konkurs, to jeszcze został zajął drugie miejsce.

Uwaga! Nagrody wybieramy rozpoczynając od zwycięzcy, który ma prawo pierwszy zdecydować co zabiera z puli nagród rzeczowych. Wyboru dokonujemy przez wpisanie w tym wątku : np. "Wybieram kołowrotek....". W puli jest 10 nagród, oczywiście ja nie zabieram żadnej- więc nagrodę otrzyma również 11 zawodnik klasyfikacji generalnej.

Zaczyna @RSM, potem @Marienty, @EsoxHunter itd. Według klasyfikacji generalnej. Żeby uniknąć przeciągania rozdania nagród, bardzo proszę o śledzenie tematu i sprawny wybór. ;) Proszę również o przesyłanie aktualnych adresów na PW.

 

Za trzy pierwsze miejsca w „Grand Prix haczyk.pl 2020” nagrodami są okolicznościowe statuetki.

statuetki.jpg

 

Nagrody w Grand Prix 2020

1. Ufundowany przez bazę wędkarską "Bagna u Mańka" (Maniek72)- weekendowy pobyt dla laureata i osoby towarzyszącej w gospodarstwie agroturystycznym oraz na łowisku.

bagnaumanka.jpg

Bagna u Mańka Agroturystyka- to przepiękne zielone tereny położone bezpośrednio przy Rzece Bug w miejscowości Stulno koło Uhruskiej Woli. Na ponad 50 hektarach w rzekach oraz stawach znajdziemy najlepsze do połowu gatunki ryb między innymi: szczupaki, liny, okonie itd. Piękna, naturalna przyroda, spokój i wędkarska przygoda.

 

2. Pudełko muchowe VERSUS JME-FB-480 AKIOKUN - ufundowane przez @Booryss

pudełko.jpg

Oraz nagrody ufundowane przez haczyk.pl.

 

3. Wędzisko Ryobi APPLAUSE Spin - 2.45m 5-25g

wędka ryobi.jpg

4. Kołowrotek Ryobi Tresor FD 2000

ryobi.jpg

5. Kołowrotek DAM Quick 1 3000 RD

DAM.jpg

6. SYGNALIZATOR JAXON SENSITIVE 101 R

sygnalizator.jpg

7. PLECIONKA DAM CROSSPOWER 4-BRAID green 0.13mm 150m

plecionka.jpg

8. PLECIONKA RON THOMPSON HYPER 4-BRAID 0.20 mm / 110 m grey

hyper 0,2.jpg

9. PLECIONKA RON THOMPSON HYPER 4-BRAID 0.10 mm / 110 m grey

hyper 0,1.jpg

10. Koszyk Carpex Method Feeder z gumową formą rozm. S, 50g

method.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera @ESSOX a pozostało

2. Pudełko muchowe VERSUS JME-FB-480 AKIOKUN - ufundowane przez @Booryss

pudełko.jpg

6. SYGNALIZATOR JAXON SENSITIVE 101 R

sygnalizator.jpg

8. PLECIONKA RON THOMPSON HYPER 4-BRAID 0.20 mm / 110 m grey

hyper 0,2.jpg

9. PLECIONKA RON THOMPSON HYPER 4-BRAID 0.10 mm / 110 m grey

hyper 0,1.jpg

10. Koszyk Carpex Method Feeder z gumową formą rozm. S, 50g

method.jpg

Edytowane przez tomek1 (wyświetl historię edycji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ESSOX napisał:

Zanim wybiorę , to sprawdzcie czy ta tabelka jest dobrze ogarnięta. Za mną jest Booseib który ma więcej punktów. 

Punktacja jest ok. Wygrywa osoba z najmniejszą liczbą "małych punktów". Kolega Booseib ma więcej punktów z obydwu tur, owszem ale też większą liczbę małych punktów.

 

2 godziny temu, ESSOX napisał:

Tomek chyba zamknąłeś wątek. 

Nie wiem dlaczego ale wątek wymaga zatwierdzenia postów.

Tak czy inaczej nagrodę wybierasz teraz Ty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.