Wybierz kategorię tematyczną

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Haczyk.pl ma już 10 lat. Przez ten czas stał się jedną z najpopularniejszych wędkarskich stron w polskim internecie i niezmiennie pozostaje nią do dziś.
Na forum istnieje kilkanaście tysięcy tematów i prawie ćwierć miliona postów, tworząc ogromną bazę wiedzy i doświadczeń, z której każdego dnia korzystają tysiące wędkarzy. Wielu z nich podkreśla uporządkowaną i przejrzystą strukturę naszych zasobów, kulturę w dyskusjach i dbałość o dobry poziom merytoryczny. Twórcami artykułów i relacji na forum są doświadczeni i etyczni wędkarze, którzy dzielą się swoją wiedzą i zarażają czytelników swoją pasją i entuzjazmem.

Przede wszystkim jednak, haczyk.pl to wielka i aktywna Społeczność wędkarska. W tym roku już po raz dziewiąty spotkamy się Ogólnopolskim Zlocie Sympatyków haczyk.pl. Znajomości z wirtualnego świata często przeradzają w przyjaźnie oraz wspólne wędkarskie wyprawy.
Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez sprawdzenia co nowego na forum, jak poszło nad wodą kolegom których znamy od wielu lat a często wręcz przez lata mogliśmy śledzić ich rozwój jako wędkarzy. Dziękujemy wszystkim za 10 wspólnie spędzonych lat.
 
Dziękujemy Moderatorom i Redaktorom za codzienny trud pilnowania porządku i publikowania wartościowych treści. To nie koniec naszego rozwoju. Każdego miesiąca nasze strony odwiedza coraz większa grupa wędkarzy, dołączając do naszej Najlepszej Wędkarskiej Społeczności.
 
Sto lat haczykowcy!
 

 

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz