Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

Głównie kierowany do Tomika, ponieważ to on jako pierwszy musi się do niego ustosunkować, jednakże opinie wszystkich użytkowników chętnie poznam.

Chodzi mi mianowicie o to cz możliwe jest (i co Wy na to) wprowadzenie "rozmównicy" "czaciku" zwał jak zwał, ale czegoś takiego gdzie zarejestrowani użytkownicy mogli by pogadać na zasadzie gg. Jeżeli nie na tej wersji Haczyka to może na nowej. Takie "rozmównice istnieją na niektórych portalach (np. wcwi) i są powszechnie używane i ciekawe.

Czekam na wasze opinie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć Artech.

Bardzo fajny pomysł na ożywienie portalu /choć i tak fajnie żyje/, nawiązanie szybkiego kontaktu i oczywiście szybką wymianę informacji np. przed wypadem nad wodę.

Z niecierpliwością czekam na błogosławieństwo Admina i działana z jego strony :D

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
Takie "rozmównice istnieją na niektórych portalach (np. wcwi) i są powszechnie używane i ciekawe.

Zaciekawiła mnie ta twoja wypowiedź i zrobiłem małą wyliczankę

WCWI

Zarejestrowanych użytkowników 1987

obecnych w tej chwili on line (10.00) 52

Użycie rozmównicy (od wczoraj 8.00 do dzisiaj 8.00) 17 osób.

Z rozmównicy skorzystało 0,8 % wszystkich użytkowników

haczyk

zarejestrowanych użytkowników 467

obecnych w tej chwili on line 3

Z kim maiałbym gadać na obecną chwilę w tej rozmównicy?

Korzystajmy z PW (prywatne wiadomości)

Podawajmy we własnym profilu swoje numery na komunikatorach (gg tlen itd.)

Kompa mam zazwyczaj włączonego dłużej niż jestem na forum.

Czy powyższe "dowody" cię przekonują, że taka rozmównica nie ma większego sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haczyk

zarejestrowanych użytkowników 467

obecnych w tej chwili on line 3

Z kim miał bym gadać na obecną chwilę w tej rozmównicy?

Masz rację. Sens takiego czata wg mnie jest wtedy jak się ustali dokładne dni i godziny czatu. To może przyciągnąć większą ilość forumowiczów do rozmowy.

Aczkolwiek ja na razie wstrzymuję się od głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość tzw. ShoutBox -a , czyli na dole strony taki czacik online w otwartym ciągle widocznym oknie. Natomiast za 2-3 dni bedzie aktualizacja forum do nowszego skryptu i wtedy będzie normalnie link "czat" u góry forum. I kto bedzie chciał porozmawiać online, bedzie mógł sobie tam wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

dobry pomysł im więcej możliwości tym lepiej dla portalu może jeszcze teraz nie ale portal jest coraz większy i wiadomo coraz więcej ludzi gada.

Kiedyś dałem nowatorski pomysł dla portalu z komunikatorami niezareagował nikt.

Niemiałem pomysłu ostatecznego ale zarys był.

Przepraszam bardzo napisał tylko dwiesety jak pamietam i się ustosunkował i zato mu dziękuje.

Wkońcu dałem temat na wygaśnięcie i tak ogłosiłem padoche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haczyk

zarejestrowanych użytkowników 467

obecnych w tej chwili on line 3

Z kim maiałbym gadać na obecną chwilę w tej rozmównicy?

Choć by z jednym z tych trzech, nie musisz czekać dwa dni na odp. na priv. tylko masz ją praktycznie natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tomik i nic dziać się tam nie będzie ponieważ aby przekonać się czy ktoś tam jest i coś napisał trzeba kliknąć a ludzie z natury są leniwi, poza tym trudno trafić na "tłok" na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

ja dziś wszedłem i brałem udział[niemy] w ciekawej rozmowie tylko cholera cos popieprzyłem i niemogłem nic napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.