Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Osuszyno [okolice miejscowości Rzym]


nikczemnik85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybieram sie na początku pażdziernika na jezioro Osuszyno. Planuję zasiadkę na drapieżniki (szczupak, okoń) i w związku z tym mam do Kolegów prośbę. Jeśli ktoś wędkował nad tym jeziorem, proszę o uwagi tzn. polecenie ciekawych miejscówek, może dobór przynęty do tamtejszej wody. Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Szukałem informacji na temat tego jeziora w sieci, ale informacje są dość skąpe :)

Pozdrawiam serdecznie.

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam ,

Jeziorko przyjemne z czystą wodą nad którą można naprawdę odpocząć od hałasu , Właściciel oferuje łódki , żywca jak i pomoc techniczna ;] . On Ci powie co gdzie łowić , nigdy nie wróciłem bez złowionej rybki ;) , Rybki można zabierać lecz jest limit i jeśli się go przekroczy to jeśli chce się rybkę wziąć trzeba dopłacić od kilograma ;) . Ja w jedzeniu ryb nie gustuję więc raczej ich do domu nie biorę , Szczupaki są tam naprawdę duże , okonie latają przy brzegu i jest ich całe mnóstwo , Sandacze również tam zaobserwowałem ponieważ kilka razy moja guma po lekkim pyknięciu wróciła bez ogona ;] . Ogólnie polecam ! , nawet dziś chyba się tam wybiore hehe .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ja powiem tak, jeżeli jedziesz tam na szczupaka możesz się zdziwić jakie tam są rybki mój brat ma 34 lata i ma znajomego w straży pożarnej w Kartuzach mieli na tym jeziorze ćwiczenia i włączyli radar i szukali szczupaków bo byli ciekawi i zobaczyli na radarze nie uwierzycie 1,45 szczupaka !!!!!!!

Wybieram się na to jezioro i na pewno złowię tam szczupaka nie jednego i dużego!

________________

Połamania kija :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.