Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Gowidlińskie


b_zet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

pamiętam jak dziś kiedy to na kawałek patyka z nitką i czymś co miało służyć za haczyk, stawiałem pierwsze swoje wędkarskie kroki, na wschodnim brzegu jeziora gowidlińskiego. Sporo czasu minęło, a ja ponownie zarażony przez kolegów tak lubianym wędkarstwem, na nowo skompletowałem sprzęt i przymierzam się do częstych wizyt nad tym dużym jeziorem, sprawdzenia co się zmieniło przez ten czas w okolicy, a przede wszystkim czy wędkarskie zasiadki przyniosą podobną radość jak za młodu.

Moje pytanie, czy któryś z kolegów o kiju miał okazję w ostatnim czasie wędkować w jeziorze Gowidlińskim, czy jakieś większe sukcesy odniósł i jakiej ryby można się tam spodziewać. Słyszałem że jezioro zarybiono karpiem, ale czy ktoś go widział? :)

Pamiętam jakieś 10 lat temu wyprawy rowerem wodnym wzdłuż brzegów jeziora, udawało się złowić ładnego okonia i nawet - jak na młodzieńczy wiek wędkarza - sporego, walecznego szczupaka. Leszcz również brał chętnie na odległościówkę.

Chętnie wymienię opinie, za oknem coraz więcej słońca także sprzęt niedługo pójdzie w ruch.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.