Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro kolo Chwaszczyna


tomekh18

Rekomendowane odpowiedzi

witam

slyszalem od kilku osób ze gdzies kolo chwaszczyna znajduje sie prywatne jezioro, na którym można łowic bez uprawnien PZW. Chcialbym sie dowiedziec czy wie ktos gdzie ono sie znajduje i ile wynoszą opłaty za dzien polowu.

dzieki pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zapewne chodzi o j. OSOWSKIE. dojazd bardzo prosty. a pozwolenia kupuje sie (jesli nic sie nie zmienilo od zeszlego roku) w domu u takiej bobiety przy ulicy Chelminskiej jednak numeru domu nie pamietam wiec warto sie zapytac jeszcze na miejscu o adres. jadac od chwaszczyna mijamy jezioro po prawej stronie i skrecamy w pierwsza w prawo na koncu jeziora( tak jak bysmy chcieli je objechac dookola) i jedziemy 100 m i tam wlasnie w jednym z domkow kupowalem pozwolenia.

brgs

OSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o co pytał, ale szkoda kasy tam płacić i koledze zaoszczędzić kaski, którą można wydać na inny akwen naprawdę tam jakieś 10 lat temu a może trochę dawniej podczas zimy wydusiła się cala ryba w tym zbiorniku i odętej pory nie słyszałem żeby ktoś tam poszalał a wiec wole powiedzieć, co wiem a ty panie osa bądź grzeczny, bo cie na ryby nie zabiorę:PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnio tam byłem, podszkolić się troszkę na grunt...

W sumie bardzo słabo, bo tylko 3-4 leszcze ~20cm i kilka mniejszych płoci. Dodam, że zdecydowanie się uczyłem, włącznie ze składniem wędziska i to też miało swój wpływ. Ale przyznam, że ryb jest tam mało, bo w innych miejscach jest dużo, dużo lepiej. Rybaków tam dość sporo było, jeden sie cieszył, aż go 30m dalej słyszałem, że szczuaka dorwał, ale szczegółów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

szotornik bzdura napewno nie wydusily sie tam wsyztskie ryby 10 lat temu ... jeszcze 2 lata temu mozna bylo dorwac po kilka szczupakow na jedej eskapadzie ... a teraz no coz nie warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomnialem jezeli chodzi ci o jeziorko prywatne kolo chwaszczyna to zapewne chodzi ci o KIELNO slyszalem o tym jeziorku ale sie jeszcze tam nie wybralem jesli chodzi o ryby to PONOC mozna sie ladnie pobawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.