Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Świętokrzyska umawialnia na ryby.


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wpisywać sie kto i kiedy może :P mi terminy pasują prawdopodobnie każde od 1 czerwca do końca wakacji, ważne żeby to były piątki( popołudnie ok 17 moge być na wiórach ), soboty i niedziele, jestem uzależniony od tego czy ojciec mi da samochód... acha jeśli ktoś jest z pow. ostrowieckiego kunów w strone wiór/brodów moge zabrać kogoś :D Octavia jest pomiestna bestyja ;P

Acha i jeszcze odpada 27,28,29 czerwca z powodu wesela brata :D

No chyba, ze jakies wypadki losowe jeszcze się zdarzą.

Troche chaotycznie napisalem no ale brak tajmu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie planów na wakacje jeszcze nie mam a o dalszych wyjazdach pewnie dowiem sie jak zwykle w ostatniej chwili. Ogólnie to pasuje mi w każdy weekend w od czerwca z wyjątkiem tego co jest sobota 14.06 i ostatni weekend sierpnia.U mnie to jedyny problem jaki może być to dojazd. Niestety z barku jeszcze prawa jazdy jestem silnie uzależniony od ojca lub wuja który mógłby mnie podrzucić, ewentualnie jeszcze jakiś kolega.Może ktoś przedstawi jakąś wstępną datę żeby można było sie jakoś do niej dostosować bo jak narazie to w tym temacie jestem najmłodszy i niech datę zaproponuje ktoś starszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
bo jak narazie to w tym temacie jestem najmłodszy i niech datę zaproponuje ktoś starszy

No ja najstarszy. :roll: (póki co) :wink:

Ja nie dysponuję zbytnio czasem jak na razie, ani nie mogę się umówić na jakiś termin bo mógłbym go nie dotrzymać. :oops:

Ale mam nadzieję że latem wygeneruję czas na spotkanko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

W okresie - 2 połowa lipca, sierpień będe w okolicach CHAŃCZY, jeśli któryś z wędkarzy się tam wybiera i chce sie umówić na wspólny połów (najlepiej biała lub drapieżnik z gruntu - najlepiej nocka),

to zapraszam,

tel.prześle na privata. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.