Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowiska komercyjne w okolicach Trójmiasta


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przem1978

Witam,

chciałbym się podzielić informacjami jakie posiadam nt. łowisk komercyjnych w woj. pomorskim, mam nadzieję, że wielu innych wędkarzy w tym miejscu także podzieli się takimi informacjami...

każde łowisko w osobnych postach zagwarantuje jakiś porządek...

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość przem1978

łowisko: jez. Czarne - Niesiołowice (koło Stężycy) - 20 ha

zezwolenie: 20 zł/dzien płatne na miejscu u Pana z psem ;)

rybostan: karp, amur, lin, leszcz, płoć, węgorz, szczupak, sandacz, okoń, karaś.

dojazd: http://niesiolowice.republika.pl/jak_dojechac.htm

uwagi: w tamtym roku "coś" porwało mi sprzęt i mam respekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978

łowisko: jez. Goplanica (Elbląg) - 8 ha

zezwolenie: 20 zł/dzień i 30 zł/doba (z nocką) płatne u własciciela na miejscu.

rybostan: karp, szczupak, sum, lin, okoń.

dojazd i dane kontaktowe: http://www.lowiskogoplanica.com/

uwagi: łowisko jest trudne, ale warte zasiadki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978

łowisko: jez. Osuszyno (Garcz - Rzym) - 40 ha

zezwolenie: 20 zł/dzień i 25 zł/noc (doba za 45 zł - drogo), oraz 20 zł za dzień za łódkę (to jest plus) - płatne u własciciela na miejscu w kampingu - w cenie jest limit zabieranych ryb: max 2 karpie lub 3 szczupaki, reszta ryb bez limitu.

rybostan: karp, szczupak, lin, okoń

kontakt: Jan Boczek +48 505 402 757, żona +48 606 967 898

dojazd: droga 211 Kartuzy-Sierakowice, za miejscowością Garcz skręcamy w prawo na Kożyczkowo, za którym skręcamy w prawo w pierwszą polną drogę (uważać, bo np. octavia troche haczyła podwoziem na koleinach), która po 2 km skręca w lewo i po ok. 1 km wjeżdzamy prosto na kamping włascicela i mały parking (N54*22'00" E18*04'15") a wszystko nad brzegiem jeziora Osuszyno.

uwagi: ok. 10 pomostów do dyspozycji + kilka miejsc z wyciętymi drzewami, we wrzesniu 2007 wpuszczono 1 tone karpia, a szczupaki są b. duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko: Jezioro Duże ( Kiełpino k. Kartuz ) - 16ha

Zezwolenie: 15 zł/dzień do końca maja, 10 zł/dzień od początku czerwca

Rybostan: Szczupak, węgorz, okoń, karp, lin, leszcz, płoć

Dojazd: Kiełpino ( 54° 17' 24'' N 18° 13' 30'' E ) znajduje się 5km od Kartuz, na trasie Kartuzy - Egiertowo - Kościerzyna.

Podczas majowego weekendu wyłowiono szczupaka - 4kg. Ponadto jest tam sporo "kilogramowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość przem1978

Łowisko: Karczemka ( Rozłazino o/ Lębork)

Zezwolenie: 10 zł / dzień (1 wędka)

dodatkowo opłata za rybę:

szczupak - 20zł/kg

karp, pstrąg - 15 zł/kg

Rybostan: karp, pstrąg, szczupak.

Dojazd: trasa Gdynia- Lębork, za miejscowością Godętowo skręt w lewo (informacja: "sportowy połów ryb" 3 km), ale jest 5,5 km przez leśne drogi przez miejscowość Dąbrówka do bramy łowiska: N54°31'42,92" E17°52'13,17"

strona łowiska: http://karczemka.prv.pl/

Byłem dzisiaj w godz. 8:00-11:00 z wynikiem: 1 szczupak (35 cm, wiec wrócił do wody) i 3 pstrągi 40-45 cm i je kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jezioro Duże ( Kiełpino k. Kartuz ) - Jest naprawdę nie warte zainteresowania .

Po 1. Mega dziury żeby tam dojechać trzeba mieć chyba Hummera ;/ .

Po 2. Kąpie się tam mnóstwo ludzi odstraszając ryby albo łowisko albo kąpielisko ;/ wkońcu za to się płaci.

Po 3 Mnóstwo glonów praktycznie nie da się łowić na gumę , ewentualnie wobler ale nie tonący .

Po 4 brak pomostów

Po 5 Właściciel jest nieuprzejmy i nie pozwala parkować lub przejazdu do najlepszych rejonów do połowu .

Jednym słowem Żal . Chyba że ktoś ma za dużo kasy

Pozdrawiam

Fatality

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam

Po 15 latach wracam do wędkarstwa...Wyrobiłem kartę wedkarską ale chcę łowić z łowisk prywatnych...NIe mam tyle czasu by opłacało mi się płacić składki...wole zapłacić 10-20 zł za dzień ale miejsz o to...

Byłem dzisiaj na Rotmance-koło Straszyna na prywatnym łowisku zapytać się co i jak...no i odpowiedź nastęująca-żadnych dzieci-to rozumiem ale

żadnych kobiet no chyba,że są członkami...

a w ogóle na koniec usłyszałem ,że sobie nie połowię bo nie jestem klubowiczem...szczęka mi opadła ale taka forma kapitalizmu...coż

Wiem,że w Godziszewie jest prywatne jeziorko ale czy warto? Zaczynam od spławika i chyba pomościk byłby najlepszy. Szukam miejsca gdzie mogę z dziewczyną rozpalić grilla,spędzić miło czas na moczeniu kija...Co polecacie w okolicach trójmiasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

U to nie za ciekawie. Czytałem kiedyś opinie na temat tego łowiska i były całkiem porządne i spodziewałem się czegoś lepszego :) Orientuje się ktoś czy jest jeszcze jakieś łowisko w naszej okolicy ?? Rok temu jeździłem na łowisko do Kamienia za Chwaszczynem. Bardzo fajne łowisko sporo pomostów dużo ryb najwięcej karpi, ale nia za dużych, kilka karasi, amurów i płotek. Bynajmniej mi się udało to złowić. Ponoć są tam szczupaki, węgorze itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Łowisko „MATEUSZ” w Koślince.

Informacje podstawowe:

Miejscowość: Koślinka (11km od Malborka, 6km od Sztumu)

Głębokość stawu: 1,5m – 3m.

Wielkość stawu: 300m długi, 12 – 20m szeroki.

W łowisku dostępne są ryby: lin, karaś, japonka, karp, tołpyga, amur, sandacz, szczupak, okoń, jesiotr.

Wielkość całego kompleksu: 2hektary

Wielkość pola namiotowego + ognisko: 30 arów

Łowisko „MATEUSZ” czynne jest w sezonie.

Sezon liczy 6 miesięcy:

Od maja do października włącznie.

Koszt wykupu zezwolenia (Karty łowiska) za sezon (czyli okres maj-październik) to tylko 150 zł!!!

Koszt wykupu zezwolenia(Karty łowiska) na 1 miesiąc to 50 zł

Dostępne są specjalne zezwolenia na weekend w cenie 30 zł

(po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami)

Tel: 509 967 190

Email: lowisko.mateusz@wp.pl

Zapraszam!

http://www.mateuszmatkit.bloog.pl/kat,40556138,index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Witam czy ktoś wie jak nazywają się te jeziora i kto jest właścicielem. Na tym po lewej raz byłem i mimo, iż wróciłem o kiju,zapowiada sie całkiem spoko.Ciekawi mnie tez to po prawej bo ma ciekawa linie brzegowa.byłbym wdzieczny za informacje.pozdrawiam!! :)

http://i40.tinypic.com/34ebyo0.jpg oto screen z google map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po lewej to wspomniane wczesniej osuszyno a po prawej to jezioro Wielkie Łąki. Co do pierwszego to ok ale to drugie mnie in teresuje.czy ktos wie cos na temat tego jezioro i wlasciciela??? w necie nie moge nic znalezc :( pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.