Skocz do zawartości
tokarex pontony

CZARNA LISTA


ociec

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem chyba na niezły pomysł, wcześniej myslałem o zamieszczaniu zdjęć kłusuli na forum, ale spotkało mnie rozczarowanie, tylko pare osób odpisało, ale teraz to chyba rewolka!!!!! Choć jestem młody jako forowicz na tej SUPER STRONIE to pozwolę sobie na troszeczkę samowoli. Otóz nie będe sie rozpisywał kto to kłusol, bo my wszyscy wiemy, ale gnębi mnie przekonanie że coś możemy zrobić. Otóz w tym temacie mozemy umieszczać wszystko, co znaczy wszystko? otóż wrzucajmy tu numery rejestracyjne landar kłusoli, miejsca gdzie klusowali, jak? czy dzwoniliśmy gdzieś po pomoc? dosłownie wszystko o mendach z siatami , o szarpakowcach, wszystko, wszystko, dosłownie wszystko, aby taki menel nie był chociaż u nas na stronie anonimowy, trochę bżmi to konfidencko? nie nie to nie frajerzenie, to nie sprzedawanie, to będzie tylko prawda. Przepraszam za wulgaryzmy ale niedługo skończy mi się zasób słów określający kłusola! POZDROWIONKA

ps. proszę o opinie o tym temacie, jak i powyższe informacje

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cóż, ja niewidzę problemu, aby coś robić w tym kierunku. Niemniej z tymi numerami samochodów oraz jakimiś danymi osobowymi to byłbym na Twoim miejscu bardziej ostrożny. Niechciałbym, abyśmy zaczeli wypisywać tu czyjeś numery rejestracyjne i dane osobowe bez konkretnych i udukomentowanych dowodów winy.

Za publikowanie takich rzeczy o tak sobie, ktoś może Cię oskarżyć o pomówienie.

Trudna sprawa, ale sądzę że jakieś sposoby znajdziemy aby nieułatwiać kłusolom życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż znów tylko cisza? dzieki TOMIK za opinie, masz w pełni racje z numerami rejestracyjnymi, ale reszta może chyba być?pozdrowionka

No i zaczeło się , długo myślałem co fajnego zrobić i wymyśliłem, zaczne pierwszy pisać na tematy CZARNEJ LISTY z nadzieją że nie będe sam. Otóż mieszkam w Radomiu, na kochane rybeczki jeżdżę nad naszą wisełkę, i o NIEJ chciałem napisać, w miejscowości Świerże Górne , obok miasta Kozienice znajduje się elektrownia , elektrownia ta pobiera wodę z wisły , ale również ją oddaje a co za tym idzie, jest tam kanał zrzutowy ciepłej wody, wszystkim nam bracia wiadomo że rybki lubią takie kanały, i nie tylko rybki bo i kłusole, otóż będąc tam na rybkach często widzę paru gości - szarpakowców, niestety ważę 100 mam 185cm wzrostu , na ryby jeżdżę nie sam, ale cóż z tego oni szarpią rybę w miejscu niedostępnym dla nas, oni wychodzą z terenu elektrowni za ogrodzeniem, nasza walka z nimi kończy się tylko słownymi utarczkami, a szkoda!!!!! Z ciekawości kiedyś zapytałem ochroniarza ile firm znajduje sie na terenie elektrowni? wyobrażcie sobie że ok 24 . Ale nic następnym razem przez lornetkę przylukałem ich stroje, były czarne na nich widać było nadruk, i znów lipa to reklama, już nie wytrzymałem wziołem aparat cyfrowy 8 x zoom i będe ich miał , pojechaliśmy w paru żeby rażniej było, godz 23 z minutami, potrzymy idą, pierwszy błysk flesza i hura uciekli, przysięgam wolalismy ich na "kawę z termosu " nie chcieli. Jest godzina 1:30 widzimy latareczki 3 szt. idą w naszą stronę , świecą prosto w oczy, a tu Policja, wyobrażcie sobie , niezauważyliśmy znaków ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA lipa lipa, potem było skasowanie pamięci, a komisariat mówie wam ładny był, panowie POLICJANCI byli super, ale co z tego, policjant powiedział nam że wie o kłusolach, parę razy nawet przyjeżdżali, ale też lipa, a wyobrażcie sobie ten policjant to tez nasz kolega wędkarz, pokazał nam nawet pare dowodów w sprawach o kłusownictwo, i znów byl śmiech z odpisów wyroków które zbierał, no mówię wam kabaret.

razem z kolegami dowiadywaliśmy się czy można załatwić wejściówkę na elektrownię , ale nie , a szkoda bo zaprosili byśmy tych szarpakowców na pogaduchy, ale może kiedyś? POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Tak ociec doskonały pomysł tylko tak się zastanawiam że troche Tomik niema racji bo forum nieponosi odpowiedzialności a donas niby jak ma ktoś dotrzeć ,choć trzeba uważać żeby kogoś nieskrzywdzić. Jestem ZA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan dzieki za twoje poparcie, a powiem szczerze że zależało mi na twojej pozytywnej opinii, tak wiec koledzy jesli macie coś na kłusola to dawać może ktoś popatrzy i pomyśli albo coś z tym zrobi, nie mówie od razu ale w końcu net to kopalnia informacji, no nie? Może za mało sie o tym pisze? może komus takie informacje sie przydadzą?

CZEKAM I OBSERWUJĘ POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

OCIEC gdyby umnie wystempował problem kłusoli niemiał bym zachamowań trzeba tempić to gówno własnymi środkami bo straż niechce zadzierać kiedyś kolegaARTECH otarł się o ten temat i ja tam wyraziłem swą opinie . Naprawde jeste mciekaw zdjęć z opisami. horoba u mnie na jeziorze gdyby pojawił się ktoś z siatką chyba by go ........acha jeszcze jedna sprawa gdy z kimś rozmawiam o rybach nie zapominam wspomnieć o haczyku KOLEDZY propagujcie ten portal nobo cuż z tego że będziemy umieszczać tu zdjęcia kłusoli gdy nikt tego niebędzie oglądał.Wierze w to że będziemy potężni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym opisać tu następne miejsce i następnych dupków z siatami w rękach, otóż obok Radomia znajduje sie zalew SICZKI - to nazwa poważnie , ale do rzeczy spotkałem tam pewnych koleśiów z siatą , było póżno ok 24 z minutami, nad brzeg zalewu podjechała landara kłusoli, był to polonez truck 5-cio osobowy, koloru czerwonego z nadbudówką na której były reklamy firmy miejscowej produkującej okna PCV z samochodu wysiadło 4 dupków, z nadbudówki wyjeli pontonik, wzieli siatę i wypłyneli na wodę, zapisałem numery rejestracyjne landary, numery telefonu firmy z reklamy , zadzwoniłem na nasza policję, oczywiście były pytania o nazwisko itd, czy będe świadkował itd, policja zjawiła sie w pore bo goście na pontonie wyciągali wtedy siate, a policjant przez głośnik w radiowozie wezwał ich do podpłynięcia do brzegu , jakie bylo zdziwenie tych mend kiedy na głos policjanta w głośnikach zebrało nas się wedkarzy na brzegu ok 15, dobrze żę przyjechali bo lincz by ich czekał niesamowity, okazało się że kierowca landary byl pod wpływem kalfoty, no i musiałem świadkować i chciałem że kierowca prowadził pojazd, cała czwórka odpowiadała przed Sądem Grodzkim, a kierowca stracił prawko i dodatkowo miałem z nim sprawę w Sądzie Rejonowym za prowadzenie pojazdu pod wpł.........itd.

Od dnia 23.08.2005r rozpoczołem JAK NARAZIE ustne rozmowy na temat przyjecia mnie do SSR, wszystkim zaslugującym [ TYM DOBRYM I złym] na TO aby poznać OWE forum, napewno podam adres.

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała czwórka dostała grzywne w wysokości po 350pln , oraz koszty postepowania sadowego w wysokości 190pln podzielił sad grodzki na czworo, natomiast kierowca utracil uprawnienia na okres 1-go roku, mało ----- ale na sprawie dowiedziałem sie iż właścicel [ nietrzeżwy kierowca] nie miał opłaconej składki OC na pojazd, to bedzie jego najdroższa rybka w życiu hahahaha , kara z funduszu za brak OC wynosi 3676zł na samochód- pojazd osobowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wyobrazcie sobie policjant do mnie maila przyslal abym podal mu wszystkie dane na temat klusoli na kanale cieplej wody w kozienicach, pozdrawiam wszystkich PRACUJACYCH powtazam PRACUJACYCH strozow prawa PISZMY O KLUSOLACH ktos to naprawde czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

OCIEC bierz się za to cała naprzud .a tak przy okazji w radymnie odbywać się beda ogulnopolskie zawody drużynowe może ktoś się wybiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan dzieki za słowa otuchy , jestem w starazy społecznej, teraz to sie zacznie jazda. Skończy sie co poniektórym chamstwo i góralska muzyka, chciałbym wszystkim podziekowac za maile do mnie , napisało na moje GG 14 osób z problemami z mendami z siatami, obiecuje że w pobliżu mojej miejscowości ich wytępie i zniszcze, na każde pytanie odpowiem, wyryłem przepisy na pamięć, mieszkam w radomiu piszcie na naszym ulubionym forum aby mozna bylo zobaczyć postępy.

menele z siatami nie pisza nic strach ich obleciał, a szkoda pogadało by się

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

MANIUŚ bądż czujny i noś aparat rub zdęcia i ładuj na portal . cholera u mnie niema kłusoli ale byście mieli zdjęć. można dać zdjęcia bez logowania noi problem z głowy.OCIEC spowodowałeś deszcz wkrutce tak myśle przerodzi się to w burze. :wink: panowie ładować zdjęcia i nie pierniczyć sie z ........... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i moze Panie zrobilem jazde bylem w komendzie wojewodzkiej na pewnym spotkaniu i pokazalem im nasz haczyk wyobrazcie sobie ze ogladali posty nawet moje i chcieli by korzystac z takiej kopalni informacji tymbardziej ze duzo policjantow to koledzy po kiju szkoda tylko ze ja opisuje miejsca gdzie klusuja , ale pragne zauwazyc ze grono policjantow jest z innych wojewodztw, i chcieli by wiedziec jakies informacje na temat mend na swoim terenie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mieszkam w Grudziądzu, łowię na jeziorze Rudnickim.

Kiedyś wybrałem się z kolegą na połowić ryby ( chodziliśmy wtedy codziennie bo to były wakacje. Mam działkę z domkiem obok jego w których mieszkaliśmy całe wakacje). Widzieliśmy z pomostu faceta na łodzi. Łowił na bata. Wszystko wyglądało w porządku. Poszliśmy na inny pomost (bliżej tego faceta), bo nie mieliśmy żadnych brań. Gdy nas zobaczył od razu wyjął sieć z wody i popłynoł w inne miejsce (tam gdzie jest ten pierwszy pomost.) Znowu wróciliśmy na tamten pierwszy. Facet powiedział

- "co chłopaki? dzisiaj nie biorą, nie ? "

-tak (mój kolega)

Po chwili znów odpłynął ale w pobliżu nie było innych pomostów więc nie mogliśmy go dalej obserwować. Nie wiem czy to było legalne czy kłusownictwo. Działo się to w godzinach ok. 8.30 do 10.00. Niestety nie miałem aparatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

OCIEC CAŁYM SERCEM JESTEM Z TOBĄ WIDZE ŻE RODZI SIĘ COŚ WIELKIEGO moze tylko podpowiem ze kazda łudka powinna być zarejestrowana i mieć numer dzwonić na policje i podawac numery łodzi a jak nie to numery rejestracyjne samochodów. ostatnio wyciołem mały numer na zeku w radymnie jest całkowity zakaz pływania łodzia motorowa wiec gdy taka się p[ojawiła szybko zadzwoniłem na policje małe jezioro duża fala tam mi odpowiedzieli że to policja ma ćwiczenia a wyglądało mi to na przejażdżke rodzinna chyba otrzymali jakiś telefon bo wrucili o wiosłach. :lol:nic wielkiego się nie stało tylko troche śmieszna sytuacja.[ może mi troche pomogli bo wtedy padł muj rekord 106 cm. 17,5 kg] nie pisałem bo niemiałem zdjęc i jeszcze ktoś by powiedział ze klamie. :wink:

[ Dodano: Sob 24 Wrz, 2005 ]

KOLEGO ARTECH MOZE TY ZOSTANIESZ TAKIM OJCEM W SZCZECINIE NIE PEKAJ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU ale mi słodko urosłem chyba troche dzieki dzieki ale dość cukru

Gdy nas zobaczył od razu wyjął sieć z wody i popłynoł w inne miejsce

DROGI Pe niewiemy jaką sieć może siatke może siate "dryge"???????????

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

i znów Artech masz rację, choć jest kilku zapaleńców (czyt. społ. strażników) ich mrówcza praca na niewiele się zdaje -> złapią jednego biedaka(np. brak zezwolenia, choć to też kłusownictwo) z przepisową wędeczką a dwudziesty szarpakowców da nogę.

Oj gdyby tak SSR miała dużo więcej kasy i trzykrotnie większe siły:( , może kiedyś.

Pozdrowionka dla kolegów po kiju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów Artech masz rację, choć jest kilku zapaleńców (czyt. społ. strażników) ich mrówcza praca na niewiele się zdaje -> złapią jednego biedaka(np. brak zezwolenia, choć to też kłusownictwo) z przepisową wędeczką a dwudziesty szarpakowców da nogę.

Oj gdyby tak SSR miała dużo więcej kasy i trzykrotnie większe siły , może kiedyś.

z całum szacunkiem dla Ciebie ale gościu naprawdę masz złle podejście do sprawy, nie o to chodzi aby złapać jednego wędkarza bez karty , mój Ojciec powtarzał [glow=orange][shadow=yellow]ZAWSZE TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM ,[/shadow][/glow]

kiedy ide nad wodą patrze jaki kto ma sprzet, jak ubrany, jak ma wokół łowiska, i to mówi o wędkarzu wszystko, obok mojego domciu jest targ, na tym targu po wpuszczeniu kroczka karpia do zalewu, stali goście z tymi karpikami w workach foliowych, tak jak napisałeś z przepisowymi wędkami siedzieli nad zalewem i wędkowali , nie dla przyjemności, dla paru złotych, na wino, wyglądali biednie, a jeżeli myślisz że ma prawo bo biedny--- pijak to podaj namiary gdzie ty wędkujesz, może blisko to pojadą do Ciebie.

Mi nie chodzi o wyniki w łapaniu kłusoli, o statystyki, i inne duperele, chodzi o to aby ich nie było, aby super organizacja [glow=brown][shadow=brown]PZW[/shadow][/glow] pomyślała o tych naszych kolegach których finanse są tak skromne że płakć sie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.