Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne Strona Główna Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne
Forum wędkarskie portalu wędkarskiego haczyk.pl - wędkarstwo, łowiska, sprzęt oraz metody i sposoby połowu.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  FAQGaleria
 <b>Społeczność</b>Społeczność  GrupyGrupy  FAQPortal  FAQGrand Prix 2014  FAQSklep
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Plecionka Mikado Nihonto Octa Braid
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tomek1
17-05-08, 21:09
Zalew Czorsztyński
Autor Wiadomość
Michcio 

Ulubiona metoda połowu: spinning
Wysłany: 28-06-05, 18:24   Zalew Czorsztyński

witam Was :wink:
Mam pytanie czy moglibyście polecić jakieś przynęty spinningowe oraz metody połowu jakimi by można sie "bawic" w Czorsztynie?Interesuja mnie Okonie i Szczupaki.
Z óry dziękuje za opdoiwedź i pozdrawiam.

p.s Łowię z brzegu

wampir

Wysłany: 28-06-05, 19:13   

Nr1-wobler, 2-obrotówka, 3-gumy to na szczupaka, sandacza, okonia, troć, pstrąga a na twisterki (paprochy) leszcz. Doradzam łódkę albo ponton :lol:

Michcio 

Wysłany: 17-07-05, 20:56   

jest taka sprawa..gdybyście mieli jakieś dojscia do PZW albo tego typu organizacji to wspomnijcie im o tym !!!

wiec chcialbym z przykroscia stwierdzic ze z tym zalewem dzieje sie coraz ale to coraz gorzej! nie mówie już o olbrzymiej ilości smieci plywajacych po jeziorze < spuszczane z Nowego Targu i okolicznych wsi jakCzorsztyn, Kluszkowce> oraz na jego brzegach, oraz o tym ze jezioro jest strasznie zamulone , a o zatruciu prawdopodobnie jakimis chemikaliami!
codziennie na brzegach widoczne sa sniete ryby, leszcze ktorego wpuszczono stosunkowo nie dawno ginie dziesiatkami sztuk! w zatoczkach i na brzegach leza sztuki po 25 cm i wieksze! a te ktore zyja to plywaja grzbietem ponad powierzchnia wody po czym nastepnego dnia mozna je znależć na brzegu..
nawet szczupak nie chce do nich uderzać wiedząc ze chyba ryby sa chore :cry:

dobrze bybylo gdyby okreg Nowy Sącz zajął sie to sprawa bo nie wiadomo co bedzie ztym jeziorem za pare lat, a ma ono zaledwie 10 :cry:

Gość

Wysłany: 29-09-05, 13:30   widziałem te leszcze , co to za choroba ?

Michcio napisał/a:
jest taka sprawa..gdybyście mieli jakieś dojscia do PZW albo tego typu organizacji to wspomnijcie im o tym !!!

wiec chcialbym z przykroscia stwierdzic ze z tym zalewem dzieje sie coraz ale to coraz gorzej! nie mówie już o olbrzymiej ilości smieci plywajacych po jeziorze < spuszczane z Nowego Targu i okolicznych wsi jakCzorsztyn, Kluszkowce> oraz na jego brzegach, oraz o tym ze jezioro jest strasznie zamulone , a o zatruciu prawdopodobnie jakimis chemikaliami!
codziennie na brzegach widoczne sa sniete ryby, leszcze ktorego wpuszczono stosunkowo nie dawno ginie dziesiatkami sztuk! w zatoczkach i na brzegach leza sztuki po 25 cm i wieksze! a te ktore zyja to plywaja grzbietem ponad powierzchnia wody po czym nastepnego dnia mozna je znależć na brzegu..
nawet szczupak nie chce do nich uderzać wiedząc ze chyba ryby sa chore :cry:

dobrze bybylo gdyby okreg Nowy Sącz zajął sie to sprawa bo nie wiadomo co bedzie ztym jeziorem za pare lat, a ma ono zaledwie 10 :cry:

zoltar70
Gość
Wysłany: 02-02-06, 19:04   jez. Czorsztyńskie

Koledzy, mam zamiar pojechać na lód , na Czorsztyn i prosiłbym o jakiekolwiek wskazówki.

killah 

Wysłany: 07-07-06, 21:52   Zalew czorsztynski

Dzis mialem przyjemnosc powedkowac na tym pieknym zbiorniku niestety 6 godzin machania spinem nie przynioslo zbyt dobrych efektow, ale nic to - zakochalem sie w tej wodzie. Urozmiacona linia brzegowa piekne widoki i czyste powietrze zachecaja do 'moczenia kija'
Dno bardzo urozmaicone: od plycizn 10 metrowe glebiny (lapalem na odcinku 1km w dodatku z brzegu !) Generalnie moge z czystym sumieniem polecic zalew kazdemu wedkarzowi.
Jeszcze tam wroce :cool:

Michcio 

Wysłany: 09-07-06, 11:13   Re: Zalew czorsztynski

killah napisał/a:
Dzis mialem przyjemnosc powedkowac na tym pieknym zbiorniku niestety 6 godzin machania spinem nie przynioslo zbyt dobrych efektow, ale nic to - zakochalem sie w tej wodzie. Urozmiacona linia brzegowa piekne widoki i czyste powietrze zachecaja do 'moczenia kija'
Dno bardzo urozmaicone: od plycizn 10 metrowe glebiny (lapalem na odcinku 1km w dodatku z brzegu !) Generalnie moge z czystym sumieniem polecic zalew kazdemu wedkarzowi.
Jeszcze tam wroce :cool:

haha wkoncu swojak!!!
a powiedz dokladnie gdzie lowiles, gdzys ja od plazy w niedzicy- zamek poprzez zatoczki szedlem w kierunku nowego targu. po drodze mijam rezerwat "zielone skałki" i tam dalej sa rowniez super łowiska szczupakowo okoniowe :)

killah 

Wysłany: 10-07-06, 11:52   

Lowilem w okolicy falsztyna - w sobote planuje nastepny wypad.

Richard 

Wysłany: 24-11-06, 13:23   Jezioro czorsztyńskie

Hej. Czy ktoś może wie gdzie można zdobyć pozwolenie na wędkowaniw w Jeziorze Czorsztyńskim? Jestem ze Śląska.

Bzyk

Wysłany: 13-12-06, 13:05   

Panie Ryszardzie Jezioro Czorsztyńskie znajduje się w okręgu Nowosądeckim - więc najprościej udać sie do N.S i w którymś z kół dokonać opłaty, ewentualnie na poczcie (jednodniókwa). Adres i nr tel, konta w internecie.
pozdrawiam

Łukasz789

Wysłany: 22-01-07, 10:21   

Uważaj bo często ,, miejscowi ' wycinaja przeręble a tak zeby pojechać to polecam skręcic kolo zajazdu Hubka albo tam gdziejest podwodna droga.

antex03 
spining

Wysłany: 23-04-09, 10:33   

Witam. Wczoraj łowiłem pod mostem na Hubie ,brały ładne płocie od 24 do 32 cm
Kilkanaście sztuk w dwie godziny.Ale nam zrobił Nowy Sącz niespodzianke na Czorsztynie hehe.
Spining z łodzi od 16 czerwca a nie od 1 maja.

Tondrom 

Wysłany: 23-04-09, 14:37   

antex03 napisał/a:
Witam. Wczoraj łowiłem pod mostem na Hubie ,brały ładne płocie od 24 do 32 cm
Kilkanaście sztuk w dwie godziny.Ale nam zrobił Nowy Sącz niespodzianke na Czorsztynie hehe.
Spining z łodzi od 16 czerwca a nie od 1 maja.

O fuck, No to się nałowiliśmy w maju.... Porażka

Bluzer 

Wysłany: 23-04-09, 15:35   

antex03 czy mógłbyś polecić mi jakies miejsce na czorsztynie gdzie na spin mozna połowić klenia/jazia i okonia?

antex03 
spining

Wysłany: 23-04-09, 16:27   

Bluzer ja łowie drapieżniki tylko z łódki lub pontonu.
Łowienie na Czorsztynie z brzegu to porażka ale jest kilka fajnych miejsc np:
pod mostem na Hubie tu każda ryba
na Hydze w Maniowych okoń szczupak sandacz
Zatoka w Falsztynie i przystań Kopanisko klenie okoń
Ja to tak widze co do łowienia z brzegu.
Z wody całkiem inne wędkowanie bo sonda mi pomaga.Ale staram sie również obserwować wode bo czasem dzieją sie różne żeczy.Nawet rybi atak na kaczke.

Info
Odpowiedz do tematu