Skocz do zawartości
tokarex pontony

II Oficjalny Zlot Sympatyków haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Termin rozpoczęcia II zlotu sympatyków haczyk.pl ustalam na 15 sierpnia... w rocznicę I zlotu :cool: , czyli zlot zapewne bedzie trwał od 15 do 19 sierpnia w tzw. "Dłuższy weekend"

Natomiast nadal otwartą kwestią pozostaje miejsce zlotu, :cool: no i kwestie organizacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Super, że już sie zaczynamy umawiać :D

Termin jak najbardziej jest ok :)

Co do miejsca...

miejsc pewnie tyle co i chętnych na zlot ale...

Dużo osób mówiło, że najlepiej by było gdzieś w centrum Polski.

No to znalazłam coś takiego.

Jest kilka sporych i mniejszych jezior w okolicach Płocka, a raczej pod Gostyninem - bliżej Łącka.

Zwie się to pojezierze Łąckie bądź Gostynińskie i znajduje się w kotlinie Płockiej.

Kiedyś byłam tam nawet na obozie nad jeziorem Soczewka, a tych jezior to tam jest sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z mlodszych uzytkownikow by chcial pojechać :) Bylo by mi razniej bo tak troche dziwnie bym sie czul :wink:

Szczerze mowiac to w tamtym roku wyjechalem na rybki z kolega i w tym rowniez wyjade, tylko nie wiem gdzie, wiec nie bylo by problemu zebym wpadl podgrzac atmosfere na zlocie :wink::cool: Byle tylko jakies pole namiotowe bo wybiore sie na pare dni. Rozmawialem nawet o tym przed chwilka z kolega i mowil ze mu pasuje tylko wiadomo jak to jest... Nie chce mowic ze bede na 100% ale bylbym chetny, a na wakacje przeciez trzeba gdzies jechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej w sobotę jadę na rybki właśnie w okolice Płocka.

Jeśli nie w tym to w przyszłym tygodniu.

Dokładnie - 9 km od Płocka nad jezioro Soczewka.

Może zrobić rozeznanie w terenie, fotki, popytać o ceny w ośrodkach - i rezultaty potem przedstawić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze konkretne lokalizacje strzelamy pozniej ankieta i tylko ustalanie szczegolow :cool:

Propozycje z Wrocka (jesli jakies pominalem to prosze o dopisanie)

Łeba - rzeka, jezioro i morze - dla kazdego cos milego :wink:

Pojezierze Drawskie - rzeka i jezioro (jakies konkretne)

Poraj - zalew i rzeka

Solina - raz juz bylo :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mozemy zrobic glosowanie nie w formie typowej ankiety z polem jednorazowego wyboru :twisted:

Tylko kazdy podaje miejsce z wybranej puli wraz z uzasadnieniem

Nie bedzie wtedy anonimowosci i wiadomo bedzie ze nie braly udzial osoby w dyskusji ktore nie mialy zamiaru wcale jechac a glosowaly by sobie "dla jaj"

Kazde z tych miejsc jakies krotkie uzasadnienie bo fajnie aby kazdy mogl powedkowac jak lubi

Ale kazdy sensowny argument mialby swoja wage

I bylo by to sensowniejsze niz suche glosowanie gdzie glosow bedzie 30 a osob pojedzie 5 (w ten sposob to ta piatke mozna i wyslac na ksiezyc jesli tylko takie miejsce bedzie w ankiecie :wink::lol: )

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być sprawiedliwie z odległoscią dla wszystkich

to jest pojęcie względne :mrgreen:

np. Artech jak otworzy swoje drzwi które są skierowane na południe i zrobi krok do przodu to śmiało może powiedzieć że jest na południu Polski od swojego zamieszkania :mrgreen:

ale jeżeli otworzy drzwi które są skierowane na północ i zrobi krok do przodu to śmiało może stwierdzić że: "Dziś będę wędkował w stronach północnej Europy" :mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Aniu za obrone ale mysle ze odleglosc ma mniejsze znaczenie

Bo wole jechac juz do Rybnika gdzie dojazd jest w miare dobry niz na pojezierze brodnickie gdzie fatalnie sie dojezdza

Wazne aby zlot byl nad jakas fajna woda z sensownym zakwaterowaniem a mysle ze ekpia ktora sie zjawi sprawi ze bedzie ciekawy

Dlatego dokladna lokalizacja dla mnie jest mniej wazna rzecza :cool:

Byle by byla wybrana wiekszoscia glosow tych ktorzy sie zjawia :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Andi, Andi :lol:

nowa filozofia się tworzy jak widzę :lol::mrgreen:

Dzieki Aniu za obrone

tam obronę :lol: o swoim tyłku też myślałam :P

Bo wole jechac juz do Rybnika gdzie dojazd jest w miare dobry niz na pojezierze brodnickie gdzie fatalnie sie dojezdza

no to prawda, do Płocka też z Wrocka np. nie jest za szczęliwy dojazd z tego co wiem raptem jeździ coś raz na dobę o ile pamiętam

Wazne aby zlot byl nad jakas fajna woda z sensownym zakwaterowaniem a mysle ze ekpia ktora sie zjawi sprawi ze bedzie ciekawy

to na pewno, nawet jakbyśmy mieli nad kałużą siedzieć ;)

Byle by byla wybrana wiekszoscia glosow tych ktorzy sie zjawia :twisted:

no tak, Rybnik, Rybnik, Rybnik...

to w zasadzie miejscówkę mamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lepsze wędkowanie,

niźli jakieś cytowanie :P

niech się chłop za fraki bierze

i na rybki prędko lezie :mrgreen:

lecę uczyc koleżankę gotować, a w międzyczasie do wędkarskiego zajrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, brawo za ripostę :mrgreen:

oby dalej się tak działo,

żeby trini, wsjo wiedziało :mrgreen:

i że w końcu dam ci grabę,

a ponieważ zwię się andi

to nie poddam się bez walki :mrgreen:

oraz byś na zlocie była miła :lol:

i mnie nigdy w życiu nie :evil::wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być sprawiedliwie z odległoscią dla wszystkich

Takiej możliwości nie ma. Zawsze ktoś będzie miał bliżej a ktoś dalej.

Ja do Rybnika mam ponad 300 km ale popieram to miejsce ze względu na sentyment i wspaniałe wędkarskie wspomnienia.

Ale może padną jeszcze inne ciekawe propozycje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeba - rzeka, jezioro i morze - dla kazdego cos milego :wink:

Pojezierze Drawskie - rzeka i jezioro (jakies konkretne)

Poraj - zalew i rzeka

Solina - raz juz bylo :cool:

Tomii az zacytuje siebie :lol:

Uzasadnienie dluzsze do kazdego

Łeba wiadomo nad morzem, wasze drugie polowki beda mialy co robic plaza itp, na dodatek w poblizu dostepne zarowno jezioro jak i rzeka a i o rejs haczykowy na dorsze mozna sie pokusic :cool:

Pojezierze Drawskie - nigdy nie bylem ale wiele dobrego slyszalem o tych jeziorkach jak i o samej rzeczce, Maniek zreszta potwierdzal to we Wrocku, tereny ciekawe mysle

Poraj - tutaj chyba oddalbym palme pierwszenstwa w opisywaniu Szogunowi :wink: poza tym zbiornik lezacy w miare gdzies posrodku no i miejmy nadzieje ze jeden miejscowy by sie zjawil :lol:

Solina - niech wypowiedza sie koledzy ktorzy juz byli, podobno piekne miejsce

Mysle ze trzeba by bylo rowniez rozwazyc kwestie tego gdzie jest jakas sensowna baza noclegowa :twisted: bo nie zawsze w sierpniu musi byc super cieplo :roll:

I panowie piszcie troszke wiecej na temat planowanego miejsca niz nazwa lokalizacji

Ja jestem otwrty na kazda propozycje ale normalnie i sensownie uargumentowana :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraj - tutaj chyba oddalbym palme pierwszenstwa w opisywaniu Szogunowi poza tym zbiornik lezacy w miare gdzies posrodku no i miejmy nadzieje ze jeden miejscowy by sie zjawil
też popieram jeśli zlot bedzie gdzieś w centralnej polsce to jestem napewno. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1 napisał:

Mnie jest w sumie wsio rawno

Kolega już dzisiaj głosu nie ma :mrgreen: Z racji niewątpliwych emocji może nieco bredzić :wink:

Uciekaj dzieci bawić :wink::mrgreen:

A tak poważnie...

P napisał:

Łeba wiadomo nad morzem, wasze drugie polowki beda mialy co robic plaza itp, na dodatek w poblizu dostepne zarowno jezioro jak i rzeka a i o rejs haczykowy na dorsze mozna sie pokusic

Mam z 500 km ale też popieram. Fajne miejsce, dużo możliwości kwaterunku, w pakiecie opcja dla żon z dziećmi, morze, jezioro, ujście Łeby. Można tam spędzić wczasy z rodzinka i przy okazji połączyć to ze zlotem.

To niewątpliwy "+" w porównaniu do Rybnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.