Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

co łowicie w marcu???


pio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Marzec na jeziorach jest raczej sezonem martwym, dopiero w kwietniu przyroda bardziej budzi się do życia a wraz z nią ryby spokojnego żeru. Co jednak nie znaczy że nie warto spróbować. Leszcze, płocie czy okonie są to ryby cało sezonowe choć co prawda nie będziesz miał takich wyników jak w innych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Adrealina to dopiero będzie jak jaż podejdzie ten z górnej półki,to prawdziwy wojownik rzeki

walczy do konica.Już mi się śnią te z którymi przegrałem,głupie ale realistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstrąg w moim wędkarstwie to jedynie wypełnienie czasu do czerwca, taka rozgrzewka. Nic poza tym. Owszem, wieszały sie tęczaki sześćdziesiątki, ale ... nie dla mnie podrapana krzekami bęba. W sezonie za pstrągami polece jak mnie bardzo nosi i ... gdzieś porzucać trzeba i nie pamietam bym w roku był więcej razy jak 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradz gdzie takie tenczaki łowisz

Czasem i kropkowańce. A to wszystko albo na kanale szczakowskim, albo Biała Przemsza, albo jak nie chce mi sie przedzierać po krzakach ... Czarna Przemsza - licencyjne, której bardzo nie lubię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje karpie to głównie niewielkie zbiorniki. Delikatne nęcenie bo ryba o tej porze nie żeruje zbyt intensywnie i co by nie zakwasić wody. Jako zanętę stosuję pinkę lub kuku. Metoda feder i muszę powiedzieć że efekty sa imponujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Łowie płoc i leszcza .

Zaneta traper.

Przyneta biały i kukurydza.

Chce powiedziec ze płocie takie ponad pół kilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.