Skocz do zawartości
tokarex pontony

Którą markę byś wybrał? 2-ga edycja


Którą markę byś wybrał?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą markę byś wybrał?

    • Eagle
      15
    • Garmin
      3
    • Humminbird
      10
    • Koden
      0
    • Lowrance
      13
    • Nawman
      0
    • Raymarine
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Hi

Taki temat z ankietą już kiedyś założyłem i nawet cieszył się sporą popularnością. Teraz powtórka. Tym razie chciałbym poznać Wasz zdanie na temat elektroniki wędkarskiej. Echosondy, GPS, radary a najlepiej urządzenia zintegrowane typu wszystko w jednym.

Podobnie jak w poprzedniej edycji nie jest to pytanie: którą markę posiadasz i dobrze Ci się spisuje ile raczej, o której masz najlepsze mniemanie, którą poleciłbyś znajomemu lub, którą byś sobie kupił – gdybyś miał kupić dla siebie, ale nie idąc na kompromis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No jak do tej pory to zaskoczeniem dla mnie są wyniki :shock: Pamiętajcie że chodzi o "ogólnie przyjętą renomę" - w poprzedniej edycji zaraz za Shimano uplasował się Jaxon :???: Dobrze że nie produkują elektroniki - bo pewnie też zaraz keri by zagłosował :lol: Żart - keri nie obrażaj się czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz keri by zagłosował :lol: Żart - keri nie obrażaj się czasem
:evil::evil::evil::evil::evil: Noooooooo ty xxx

Luzik fanem w/w przez Ciebie firmy nie jestem a w tej sondzie udziału nie wezmę bo tego typu sprzętu na tą chwilę nie używam ale będę go śledził bo planuję zakup echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek czemu się dziwisz eagle jest od dawna na naszym rynku i cenowo są bardzo atrakcyjne do innych firm bo np.te same parametry w eagle i lowrence to za tą drugą trzeba wydać więcej złotówek a jak mając to samo za mniejsze pieniądze to dlaczego przepłacać za znaczek firmowy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eagle i lowrence to za tą drugą trzeba wydać więcej złotówek a jak mając to samo za mniejsze pieniądze to dlaczego przepłacać za znaczek firmowy
Bo znaczek jest wszystkim - odpowiedzą spece od marketingu. Ale właśnie - ja nie pytam o pieniądze tutaj!!! Nie chcę na hama napisac że nie są ważne - ale powinny stanowić kryterium co najwyżej trzeciorzędne. Przede wszystkim pytam o renomę marki - która najlepsza - że prawdopodobnie będzie to jedna z droższych to wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sondzie udziału nie wezmę bo tego typu sprzętu na tą chwilę nie używam ale będę go śledził bo planuję zakup echa.
Ależ weź udział. Planujesz zakup to jakieś zdanie masz - wyobraź sobie że dobry wujem mówi "no keri idziemy do sklepu - wybierz sobie jakies echo wujek stawia" - napewno jakies preferencje w tej materii masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pytam o renomę marki - która najlepsza - że prawdopodobnie będzie to jedna z droższych to wiadomo.

W takim razie dlaczego są tam też firmy z "mniejszą renomą". Jaki jest sens takiego głosowania skoro z gory zakładasz jaki będzie wynik?? :twisted::twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pytam o renomę marki - która najlepsza - że prawdopodobnie będzie to jedna z droższych to wiadomo.
wojtt napisał/a:

Jaki jest sens takiego głosowania skoro z gory zakładasz jaki będzie wynik??

Nie zakładam.

Ok, wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie że dobry wujem mówi "no keri idziemy do sklepu - wybierz sobie jakies echo wujek stawia"
Tak więc do wujka: dzięki ale kupię sobie sam. Ale co, to jeszcze nie mam pojęcia bo ile modeli jest na rynku tyle zdań na ich temat.

Ta ankieta zapewne trochę rozjaśni mi w głowie i fajnie by było aby biorący udzał w ankiecie wpisywali modele danej firmy jaką uważają za najodpowiedniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek posiadałem echo Eagle typu nie pamiętam ,jak kupowałem [12lat wstecz] to jeszcze na naszym rynku była to wciąż nowości ,w sumie super echo ,mówili że to dlatego bo made USA dziś ponoć z tym jest różnie ale się w temat nie zagłębialem,ale dziś gdybym miał kupować jeszcze raz taką w zasięgu moich kosztów to wybrał bym LOWRANCE

z seri X-125 lub X135 ale wolałbym LMS lub LCX ale to już chyba po za mojm zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej - odświerzam ten temat i zapraszam do udziału w ankiecie - coś mało głosów, tylko 6 czyżby społeczność haczyk.pl aż tak ignorowała temat echosondy? Nie słyszeliście nic? Nie macie jakiś własnych opinii o wymienionych markach? A jeśli ktoś nie używa echosondy to może ma GPS któejś z marek np. w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.