Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zmiana warty na haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zasygnalizowałem na forum, że być może czas na zmianę szefa i właściciela haczyk.pl:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=223784#223784

Priorytetem, mimo tego, że w pewnym momencie zacząłem także rozważać propozycję "z zewnątrz" było i bardzo zależało mi aby haczyk.pl przede wszystkim trafił w jak najlepsze ręce. Ręce zapewniające mu dalszy stabilny rozwój z zachowaniem tych wszystkich pozytywnych rzeczy jakie udało się tu stworzyć przez blisko 10 lat do tej pory.

Podczas ostatniego zlotu również w gronie zlotowiczów rozmawialiśmy na ten temat. A nieco później po zlocie jeden z nich przedtawił mi swoje pomysły na haczyk.pl i wyraził swoje zainteresowanie tym tematem.

No i udało się, haczyk.pl trafia do takiej osoby jak chciałem. I od dziś na haczyk.pl rządzi Tomek1 :cool:

Myślę, że większości z Was nie ma potrzeby przedstawiania Tomka1. Kto ewentualnie nie zna, proponuję zajrzeć do jego profilu.

Dla mnie Tomek1 to fantastyczny człowiek, kolega z którym mimo tego, że spotykamy się tylko podczaczas zlotów mam wrażenie jakbym się znał osobiście od lat i na codzień. Tak dobrze jak znamy się od lat z forum. Dla mnie Tomek1 to ogromna wiedza, pasja wędkarska, do tego spokój oraz pełne 100%-towe zaangażowanie w sprawy haczyk.pl . Dla mnie Tomek1 to gwarancja dalszego rozwoju i funkcjonowania haczyk.pl . Wierzę wręcz, że lepszego niż za mojej "kadencji".

W związku z tym proszę Was abyście Tomkowi1 równie mocno a nawet jeszcze mocniej pomagali swoją tu obecnością jak mi do tej pory. Sam mimo tego, że chcę trochę odpocząć od Internetu i komputera i sam mimo tego, że moja rola tu od dziś będzie znacznie mniejsza, też będę mu służył swoja pomocą.

Pragnę też przy okazji tej zmiany, bardzo, bardzo wszystkim podziękować za obecność i cierpliwość jaką mnie obdarzyliście przez te blisko 10 lat mojego "szefowania". I choć zdaję sobie również sprawę, że być może wielu z was wręcz ucieszy ta zmiana a kilka osób, które odeszło z forum z mojego powdu, wręcz bardzo ucieszy :wink: . To chcę zaznaczyć, że pod wzgledem wędkarskim wszyscy jesteście dla mnie najlepsi i cieszę się, że miałem okazję spotkać tu tak wielu świetnych wędkarzy. Dziękuję wszystkim.

Tomek1 powodzenia i czas na nowe otwarcie! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cóż napisać. Krótko Tomik dzięki za stworzenie haczyka i tyle lat użerania się i orki a Tomkowi1 powodzenia na nowej drodze i sukcesów oraz sił i zaangażowania takiego jak w realizacji pasji nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, serdeczne dzięki za stworzenie tego forum. Równie serdeczne gratulacje sukcesu, jaki niewątpliwie na tle lepszej i gorszej konkurencji haczyk odnosił.

tomek1 powodzenia! Jak również gratulacje decyzji o przejęciu dzieła. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że haczyk nie utknie gdzieś na zaczepie i czeka nas nowa odsłona z miejmy nadzieję nowymi sukcesami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, dzięki za wkład w powstanie i funkcjonowanie tego portalu, z którego wiedzę czerpię od ponad 6 lat.

Tomek1, powodzenia i życzę, aby sprawowanie szefostwa tutaj było dla Ciebie miłym.

I tak samo jak kiedyś tomikowi, jakbyś potrzebował pomocy w funkcjonowaniu forum, to oferuję swoją skromną, pisz w razie co na pw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się, haczyk.pl trafia do takiej osoby jak chciałem. I od dziś na haczyk.pl rządzi Tomek1 :cool:

Witam wszystkich w tej nowej roli. :oops:

Przede wszystkim dziękuję Tomikowi, za to co zrobił dla tej społeczności- najpierw zakładając a potem przez prawie 10 lat prowadząc forum i portal haczyk.pl. Udało mu się skupić w jednym miejscu całą masę wartościowych ludzi a zarazem zapalonych wędkarzy. Stworzył warunki i atmosferę do codziennych spotkań na forum dla przyjaciół, którzy dzieląc się doświadczeniami i wrażeniami z nad wody stworzyli ogromną i bardzo merytoryczną bazę wiedzy o wędkarstwie. Tysiące wędkarzy codziennie odwiedza strony naszego Portalu, czerpiąc z jego bogatej zawartości.

Tomikowi dziękuję również za zaufanie jakim mnie obdarzył, stwarzając mi możliwość kontynuacji jego dzieła. Wiem, że mimo licznych przeciwności, zawsze dobro społeczności haczyk.pl było dla niego największą wartością i jestem zaszczycony, że działając w tym duchu to właśnie mi zdecydował się powierzyć prawo do dalszego prowadzenia naszego portalu i forum.

Dziękuję za Twój trud włożony na rzecz haczyk.pl i mam nadzieję, że znajdziesz czas na wspomaganie mnie swoją wiedzą o tym "wirtualnym akwenie" :wink:

Nie ukrywam, że decyzja o podjęciu tego wyzwania była jedną z najtrudniejszych w moim życiu. Spowoduje poważne zmiany i wpłynie na każdy aspekt mojego funkcjonowania. Jest istotnym zobowiązaniem przede wszystkim wobec Was- Społeczności haczyk.pl, ale również wobec mojej rodziny, która siłą rzeczy odczuje tą zmianę.

Ten pomysł dojrzewał jednak dość długo i nie był porywem chwili, ale przemyślaną decyzją. Przez kilka tygodni układałem sobie w głowie sprawy przyszłości haczyk.pl i mojej własnej. Jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję i będę w stanie poprowadzić dalszy rozwój naszej społeczności przy jednoczesnym zapewnieniu jej stabilnych podstaw działania.

Jak będzie wyglądał najbliższa przyszłość? Nie mam zamiaru od razu robić jakiejś rewolucji. Zamierzam sukcesywnie wprowadzać nowe pomysły, które mam nadzieję uatrakcyjnią portal i forum. W dalszym rozwoju pomoże również pewna profesjonalizacja, na którą postawiłem z nadzieją, że pomoże mi stworzyć stabilne podstawy finansowe dla dalszego funkcjonowania i rozwoju haczyk.pl.

Podstawowym celem w perspektywie powiedzmy roku jest modernizacja portalu, jego konsolidacja z forum oraz wzbogacenie funkcjonalności o nowe funkcje, których do tej pory nie mamy. Świat internetu rozwija się błyskawicznie i mimo, że stabilność jest jedną z ważnych cech haczyk.pl, to uważam, że nadszedł czas na wprowadzenie zmian.

Chciałbym również mocniej wdrożyć w "życie i twórczość" naszego portalu kilka uznanych autorytetów wędkarskich i etycznych uczestniczących w życiu forum. Mamy naprawdę europejskiej klasy specjalistów, którzy mogą odegrać dużą rolę w wędkarskiej publicystyce i edukacji.

Moim marzeniem i celem długookresowym jest projekt wykraczający poza ramy internetu, ale to jeszcze nie czas by o tym mówić. W każdym zakresie liczę również na Waszą kreatywność, pomysły i zaangażowanie. Haczyk to miejsce dla Was i ważne żebyście się tu dobrze czuli i znajdowali materiały jakich poszukujecie. Dlatego będę wdzięczny za wszystkie Wasze wskazówki, pomysły, które pozwolą uatrakcyjnić nasz portal. Piszcie na forum lub na pw, zapewniam, że żaden pomysł nie trafi "do kosza".

Najważniejszym jednak celem jest pielęgnowanie tego co do tej pory udało się zbudować- Społeczności Haczyk.pl. To ona decyduje o tym, że mimo iż w internecie roi się od wędkarskich stron, to właśnie haczyk.pl jest Waszym ulubionym miejscem spotkań. Utrzymanie i rozwijanie wędkarskiej społeczności naszego portalu będzie zawsze moim nadrzędnym celem.

Na pewno nie zmieni się tradycja Zlotów. Mam nadzieję, że nowe możliwości jakimi będę teraz dysponował, pozwolą jeszcze bardziej je uatrakcyjnić. W najbliższych miesiącach pojawi się również zupełnie nowy projekt, który stworzy Wam możliwość, aby na co dzień odczuwać radość bycia częścią tej wspaniałej społeczności.

O szczegółach nowych pomysłów będę sukcesywnie informował. Póki co, dziękuję za miłe przyjęcie informacji o przejęciu przeze mnie steru haczyk.pl. Proszę o wyrozumiałość w razie wpadek technicznych. Liczę na Wasze wsparcie, aktywność i świeże pomysły co do dalszego rozwoju naszej Społeczności. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, ze wladza zostaje "w rodzinie ".

Mimo, ze to tylko slowo wstepu Tomka widac, ze ma na to pomysl a to w zarzadzaniu kazdym projektem jest najwazniejsze.

Tomik, mozesz odpoczywac z mysla dobrze spelnionego uczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toście pojechali po bandzie chłopaki :D

Poważna decyzja, poważne zmiany, ale choć Tomik ustępuje miejsca, to wciąż wszystko pozostaje na swoim miejscu :)

Tomek - gratuluję jeszcze raz, a i od razu mam prośbę, termin zlotu się nie zmienia - bo ten, no... urlopy trzeba zaplanować :mrgreen:

Będzie fajnie. Czuję to :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - gratuluję jeszcze raz, a i od razu mam prośbę, termin zlotu się nie zmienia - bo ten, no... urlopy trzeba zaplanować

Tak, termin zostawiamy tak jak jest. Myślę, że warto będzie dołożyć dzień wolnego i przymierzyć się do zlotu w terminie 14-17 sierpnia. :cool:

Do organizacji przymierzę się jak uporam się z bieżącymi pilnymi sprawami, czyli myślę, że zaraz po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni mnie tu nie było a tu takie zmiany :shock::grin:

Bardzo fajnie się stało, że nasze forum trafiło e ręce Tomka.

Marcinowi wielkie dzięki za 10 lat pracy i pilnowaniu tego bałaganu.

Na zmiany na pewno już czas, trzeba przyznać, że zostaliśmy trochę z tyłu za innymi portalami.

Przede wszystkim brakuje wersji mobilnej portalu i forum ... ale o tym może w innym dziale ...

Tomek gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję uaktywnienie użytkowników "nieaktywnych", tomik często "nagradzał" takim tytułem w przypływie złego humoru, czyli często :lol: .

Różne były powody dezaktywowania użytkowników. Czasem było to spowodowane łamaniem regulaminu, wulgaryzmami, kryptoreklamą (jak użytkownik MonikaZiomek przed chwilą) itp, a czasem podczas nerwowej sytuacji na forum, a takich nie brakuje nam tez przecież w codziennym życiu- od słowa do słowa- nerwy brały górę i padała deklaracja użytkownika lub decyzja administratora o dezaktywowaniu konta.

Jest z pewnością grupa aktywnych wcześniej użytkowników, których dziś niestety nie ma już na haczyk.pl. Kilkorgu z nich, których wiedzę wędkarską znam i szanuję już aktywowałem konta. Do nich należy decyzja o ewentualnym powrocie na forum.

Nie przekreślam też innych osób, których konta z tych czy innych względów zostały dezaktywowane. Jeżeli ktoś wyrazi chęć powrotu na forum, to jego przypadek przeanalizuję indywidualnie. Jeżeli powodem dezaktywacji nie były "grube przewinienia" (obrażanie innych użytkowników, notoryczne łamanie regulaminu, ukryta reklama) to nie wykluczam powrotu takiego użytkownika na forum.

Zawsze możecie do mnie pisać na haczyk@haczyk.pl- nie tylko w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów jak i nie znajomych :twisted: Wczoraj otrzymałem tą wiadomość o Tomka i od razu zdecydowałem się na powrót na forum.:)

Myślę że po tych zmianach będzie nam się wszystkim owocniej współpracować.:)

Graty Tomek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik dzięki za wszystko. Obyś teraz miał więcej czasu na ryby i nie tylko. Mam nadzieje, że dalej będziesz przyjeżdżał na zloty i pisał na forum.

Tomek - gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się,najwyższy czas na zmianę warty. Tomik,delikatnie mówiąc nie przepadałem za Tobą od początku,nie tylko dlatego że usuwałeś moje posty.

Mam nadzieję że Ty Tomku nie będziesz powielał błędów poprzednika,jakich? a,dobrze wiesz.

Tak wiec cieszę się i znowu zacznę być aktywny.. Dość faworyzowania niektórych użytkowników!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
Gość CarIvan
Podstawowym celem w perspektywie powiedzmy roku jest modernizacja portalu, jego konsolidacja z forum oraz wzbogacenie funkcjonalności o nowe funkcje, których do tej pory nie mamy. Świat internetu rozwija się błyskawicznie i mimo, że stabilność jest jedną z ważnych cech haczyk.pl, to uważam, że nadszedł czas na wprowadzenie zmian.

Proszę o wyrozumiałość w razie wpadek technicznych. Liczę na Wasze wsparcie,
W razie potrzeby służę pomocą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.