Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co sądzicie o kołowrotku robinson vortex?


wojtt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum i chciałbym zacząc od pytania dotyczącego kołowrotka robinson vortex. Przez sezon zimowy chcę odnowic troche swoj arsenał i chodzi mi o duży kołowrotek z wolnym biegiem. Przeznaczenie: ciężka rzeczna gruntowka lub zestaw z martwą itp. Co sądzicie o tym modelu? Jeśli macie swoje typy to też pisac. Z gory dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ostatnio znajomy kupił jakiś kołowrotek jako uszkodzony na allegro za około 20zł. z wysyłką. Okazało się, że wada kołowrotka to brak sprężynki i znajomu wstawił nową i wszytsko grało. Kołowrotek firmy Robinson z wolnym biegiem szpuli - nie pamietam modelu, lecz w sklepie kosztują około 300zł. :grin: Kołowrtoek super maszyna nie do zajechania. Ten sam znajomy kupił też niedawno też jako uszkodzony kołowrotek Shimano - też nie znam modelu. Niedość że kupił kołowrotek za 25zł. z wysyłką to na szpuli była nowa plecionka, której kawałek był wkręcony pod szpulę kołowrotka. To była wada. Korbką nie dało się kręcić i ktoś go sprzedał to cacko. Nowa plecionka i kołowrotek też niczego sobie - wystarczyło tylko odplątać kawałek plecionki spod szpuli :lol: To się FART :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę polecić żadnego modelu, gdyż nie używam wielkich kołowrotków z wolnym biegiem. Z mojego postu wynika, że można poprubować na allegro z używanymi gdyż ponoć warto.

wojtt napisz ile będziesz mógł dać max.zł. za kołowrotek z wolnym biegiem i wtedy napewno ktoś Ci poda jakąś propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę polecić żadnego modelu, gdyż nie używam wielkich kołowrotków z wolnym biegiem. Z mojego postu wynika, że można poprubować na allegro z używanymi gdyż ponoć warto.

Wobler, nie odbierz tego proszę jako pouczanie czy złośliwość, ale wojtt zadał konkretne pytanie, na które, jak sądzę, oczekiwał konkretnej odpowiedzi. Skoro nie możesz polecić żadnego modelu, bo takich nie używasz, to po co do jasnej anielki udzielasz odpowiedzi, i to kompletnie nie na temat? Gdybym nie znał pytania, a tylko Twoją odpowiedź, to uznałbym że pytanie brzmiało: jak kupić jak najtaniej kołowrotek, niekoniecznie sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobler dzięki za rade dotyczącą używanych kołowrotkow, ale mnie interesuje nowy sprzęt. Moj budżet na kręcioła to ok 200zł, wiem że typowe kołowroty karpiowe z wolnym biegiem są dużo droższe, lecz więcej nie moge przeznaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi dzięki za cynk o tym westlinie, oglądałem w sklepie net i muszę powiedziec że prezentuje sie całkiem ciekawie, w szczegulności ma dobrą cenę. Mam jeszcze troche czasu na decyzję także na razie szukam :cool: . Dudi mam jeszcze pytanie do Ciebie, jeździsz może na Odre w okolice Urazu?

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.