Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie na szczupaka na Kaszubach


Pinio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam. Mysle, ze dobre jezioro w okolicach Kartuz bedzie j. Rzym. Jest to jezioro prywatne gdzie za łowienie płaci sie 15 zł i za łodke tez 15 zł . W ciagu dwóch wypraw ostatnich udało mi sie tam złapac koło 20 szczupakow w wielksci do 70 cm, polecam !. Nastepnie jest jeszcze fajne jeziorko Remboszewo na którym tez jest duzo szczupaka jak i białej ryby. Jak bys chciał połapac prawdziwe okazy to polecam jezioro Piaseczno płaci sie tam koło 120 zł ale sa tam naprawde duze okazy. Ostatnio bylismy z kuzynem to złapalismy w sumie 15 pstragow do 3 kg i szczupaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdzie jest to jezioro Rzym? Jak tam dojechac? Kto wynajmuje ta lodke? Miszkam w USA i przylatuje do Polski na miesiac do Redy i chcialbym wyciagnac mojego ojca na pare dni wedkowania. Nie mam karty wedkarskiej (kiedys mialem jak bylem maly i mieszkalem w Polsce ale gdzies zginela) i chyba tylko bede mogl wedkowac na prywatnych jeziorach. Pamietam, ze kiedys (chyba 25 lat temu) bylem w Kartuzach. Wiem jak tam dojechac ale o jeziorze Rzym nie slyszalem. No i jak trafic do tego jeziora Remboszewo? To tez fajnie byloby zaliczyc.

Z gory dzieki za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej chodzi Ci o jezioro Osuszyno, nad którego brzegiem jest miejscowość Rzym. Z tego co wiem jest tam łowisko prywatne. Dojazd; z kartuz drogą 211 następna za Garczem. Nad jeziorem mieszka facet w przyczepie . Cena 12 zł za dzień

współrzędne jeziora:

WYBRANY PUNKT

(podwójnie kliknięty)

N = 54°22'11,3''

= 54,36981°

= 723260 m (1992)

E = 18°04'10,3''

= 18,06953°

= 439569 m (1992)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.