Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Koszalina. Mam na imię Jacek

Wędkuję okazyjnie. Przeważnie na prywatnych stawach. Teraz chcę zacząć na dobre przygodę z wędkowaniem. Przymierzam się do zdania egzaminu na kartę. Czyli to będzie po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Witam wszystkich, jestem z Częstochowy obecnie mieszkam we Wrocku, po przegadaniu kilku chwil z kolegą @Bacykiem przed furtką osiedla postanowiłem tutaj do Was przybyć.

Generalnie krótko o sobie, 23 lata 10 lat łowione, ostatnio (2 sezony) przede wszystkim mucha, dodatkowo feeder, co mogę jeszcze dodać ? Liczę, że będę miał z kim pojechać na ryby ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o witam sąsiada :) jeśli chodz o mnie, to prawie zawsze w sobotnie i niedzielne poranki biegam po rzeczkach wrocławskich, wiec zapraszam i pozdrawiam.

a ze koledzy "sznurkowcy" namieszali mi w głowie i zainwestowałem w kolejnego muchowego patyka, wiec świateczne szlajanie po bystrzycy sie szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

któtko o mnie: -imię Grzegorz, -wiek: 23 lata, -Wędkuję od dwóch lat, głównie przy okazji wypadów ze znajomymi, - bardzo lubię obcować z przyrodą podczas wędkowania, -bardzo lubię podróże...wędkarskie i nie tylko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy tu trafili i dołączyli sie, albo dopiero to uczynią ... bo jeszcze sie zastanawiają ... czy podglądać, czy uczestniczyć :)

Bardzo przepraszam za to brzydkie słowo w temacie "nowych", ale ma ono na celu w pewnym sensie przyciągniecie uwagi do tego postu.

Mam świadomość, że jesli sie wchodzi w grupę osób juz troszke znajacych się, nie znajac ich .. człowiek czuje sie jakoś tako nie swojo. Pomyślałem więc, że jesli człek sie przedstawi i zostanie powitany w "klubie", zaraz mu raźniej, nie ma tremy a jesli już, to na pewno jest mniejsza idt, itp. Najwazniejsze, to pierwsze koty za płoty :cool:

Nie obawiajcie się, walcie śmiało a na pewno zostaniecie przyjaźnie przyjęci.

Chcę, by panowała tu atmosfera serdeczności, taka ... rodzinna, taka ... wedkarska :) Bez zawiści, cwaniactwa i kłamstwa, które bedzie bezwzglednie tępione. Nie pozwolę (jak i reszta gromadki) by ktokolwiek kogoś tutaj obraził. Jak to mówią ... mogą wszy po stole skakać, ale porzadek musi być!!! :lol:

Wędkarstwo to przede wszystkim obcowanie z naturą podczas naszych wypraw "w zapomnienie" tzn. wyluzowanie się psychiczne. Odpoczecie od codzienności. I TUTAJ też tak ma być, czego wszystkim życzę :cool:

Na odwagę ja zacznę ... wymyśliłem se, to se zacznę :mrgreen:

Mam na imie Piotrek, mieszkam w Sosnowcu, wędkuję od ok. 33 lat, od 16 lat wyłącznie metodą spiningową i wyłącznie na zbiornikach zaporowych z pływadełek, ulubiona zdobycz i ryba porządania to sandacz :grin: Inne pasje ... strzelectwo, majsterkowanie, informatyka, rowerek.

Chyba wystarczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.