Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! nazywam się Krzysiek,mam 28 lat, pochodzę z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich,od prawie 4 lat mieszkam w Szwecji,zawód kawaler,metoda połowu to grunt i spławik.Lubie zimne piwo,gorące kobiety i rybę po grecku ale taką nie zimna,nie ciepla i farsz musi byc wysmienity..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

hej jestem Kasia, pasją do łowienia zaraził mnie dziadek, najbardziej lubie go odwiedzać w Sławie, jest tam dosyc spore ciche jeziorko i ryby czesto łąpia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Koleżanki i Kolegów.

Mam na imię Mirosław. Rocznik 1967. Mieszkam na granicy miasta Krakowa. Wędkuję amatorsko od wielu lat z dłuższymi bądź mniejszymi przerwami, najczęściej z rodziną (żona, córka (20) i syn(14))

Pozdrawiamy Wszystkich Miłośników

Miras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystkich forumowiczów wita mieszkaniec Warmii, Dawid.

Napiszę w sposób banalny i oklepany: wędkuję całe życie.

A co mnie tu przygnało? Oczywiście pasja, chęć wymiany poglądów i inspiracja, której mam nadzieję za pośrednictwem tego forum i prezentowanych tu osiągnięć forumowiczów nieco znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Andrzej. Wędkuję od kilkunastu lat z 3 letnią przerwą. Wcześniej łowiłem tylko i wyłącznie na Bugu, jego starorzeczu i małej rzeczce Tocznej. Teraz w związku z przeprowadzką do Siedlec często łowię na Zalewie Muchawka w Siedlcach. Mam sentyment do Bugu, bo tam stawiałem pierwsze wędkarskie kroki. Jak mam trochę więcej czasu to jeżdżę nad Bug. Łowię głównie na spinning szczupaki, czasem okonie i bolenie. Rzadziej, ale łowię też z gruntu z koszyczkiem. Nie mam na swoim koncie jakichś rekordowych ryb. Największą rybą złowioną przeze mnie jest szczupak 70 cm. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Witam wszystkich przesyłając pozdrowienia z królewskiego Krakowa, gdzie mieszkam i pracuję. Jestem Michał. Moja przygoda z wędkarstwem trwa dopiero rok, ale bardzo mnie to wciąga i czuję, że będzie to coraz bardziej intensywna przygoda :) Dlatego tu jestem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim!

Adam, Piaseczno

Łowię od wielu lat, niestety bardzo rzadko (wmawiam sobie chroniczny brak czasu)

Głównie spławik i grunt.

Nowy jestem tu tylko jako zarejestrowany użytkownik, ponieważ forum śledzę od długiego czasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.