Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Pakoskie (okolice Inowrocławia)


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

My z kolegą jeżdżąc na wody Łysinina przejeżdżamy przez most obok mostu kolejowego w Janikowie. Od jakiś 3 tygodni non stop stoi tam biały bus . Na przesmyku w miejscu łączenia się 2 jezior- północnego i południowego pid mostem rozciągnięte sieci- dzień i noc. I jak tam ma być ryba? Zadzwoniłem do Inter Fisch żeby ich o tym poinformować i okazało się że to ich sieć! Gratuluję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam wszystkich! cichutko coś tutaj.W sobotę i niedziele byłem na rybkach w Bronisławiu, połowiliśmy z kolegą fajne leszcze i dość ładne karasie,było sporo tego.Lecz było trzeba tydzień poświęcić na zanęcanie i zwabienie tej ryby,ale było warto.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam wszystkich! cichutko coś tutaj.W sobotę i niedziele byłem na rybkach w Bronisławiu, połowiliśmy z kolegą fajne leszcze i dość ładne karasie,było sporo tego.Lecz było trzeba tydzień poświęcić na zanęcanie i zwabienie tej ryby,ale było warto.Pozdrawiam

Hej ja tez jezdze na Bronisław ale juz dawno nie bylem na rybach , w tym roku, dopiero raz bylem w maju ale byla lipa ;/

to z tego co piszesz to musialo sie polepszyc na Bronisławiu:) to w sumie dobrze

Ostatnio slyszalem ze na Bronisławiu rambo sie panoszy i zatrzymuje ludzi tam ;p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! byłem na rybkach na Bronisławiu i moją wyprawę oceniam na dobrą.złowiłem kilka karasi do kilograma i 2 karasie ponad kilogram,kilka ładnych leszczy po około 0.70 kg i od cholery pod leszczy.

następna wyprawa nie długo,zobaczę tym razem co się będzie działo.Pozdrawiam wędkujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam kolegów wędkarzy. Co słychać u was na Pakoskim, byłem tydzień temu w miejscowości Rzadkwin i dostałem węgorza 85 cm i 1,5 kg. i dość sporo drobnicy. Teraz robię wypad na jezioro Salno koło Bydgoszczy,tam za to piękne leszcze biorą, na pakoskim już bardzo dawno takich nie złapałem. Pozdrawiam i życzę udanych połowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja takze połowiłem sporo szczupaków i pieknych okoni. Zeszły sezon uważam za bardzo udany. Dziwią mnie wypowiedzi innych na tym forum ze nic niełapia a jak juz to sporadycznie. Z roku na rok łowienie na Pakoskim jest dla mnie coraz ciekawsze i mam nadzieje ze bedzie tak dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam. zdjecie moze nie jest za wyraźne ale jest tam rybak który zastawia sieci. W taki sposób właśnie jest niszczone nasze piękne jezioro. Naliczylem 81 bojek od sieci. Ile miala sama siec to juz niewiem ale można sobie to wyobrazić. Niedość że poziom wody jest bardzo niski to jeszcze te sieci. I najlepiej wołać 200 zł za zezwolenie i mieć to w dupie. Dziwne ze tu wogóle mozna keszcze cos złapac. 

20160816_190152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.