Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich,

Wędkarstwem interesuję się od dzieciństwa, co wciąga mnie bez reszty oczywiście, kiedy znajdę nieco wolnego. Niestety, ale w obecnych czasach "ciągła pogoń" powoduje, że jest go coraz mniej, ale staram się jak mogę.

Pozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dawno temu wędkowałem ze swoim ojcem. Po ponad 20 latach przerwy wróciłem do wędkowania. Teraz chciałbym się skupić głównie na spiningu. Z racji siedzącej pracy wybrałem chodząco-stojącą formę wędkowania. Na razie badam rejony do wędkowania we Wrocławiu i okolicach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink: Jestem na forum od dawna, ale chce trochę w nim uczestniczyć :wink: Wedkuje już ładnych parę lat. Od zeszłego roku głównie spining. Wędkuje na Wiśle i jej starorzeczach w okolicach Nowego Dworu Maz. Chętnie bym poznał kogoś z okolic kto też łowi w tych okolicach bo za kompana mam nieraz tylko ojca :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów po kiju.Mam na imię Jacek lat 24 i jestem z warszawy wędkarstwem zostałem zarażony w wieku pięciu lat przez rodziców i od tamtej pory nie rozstaje się z wędką :razz: Każdą wolną chwile staram się spędzać nad wodą choć w dzisiejszych czasach..........czasu coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Jacek. Wędkuję od "odkąd" pamiętam;-). Od 3 lat przeważa spinning i uganianie się za sandaczem i szczupakiem. Niemniej jednak lubię posiedzieć z boloneczką i łowić leszcze, krąpie i płocie na przepływankę szczególnie w okresie od stycznia do końca maja (wiadomo, okresy ochronne). Łowię przeważnie na wrocławskich, podwrocławskich i podgłogowskich odcinkach Odry.

Do zobaczenia nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

szukam kogos kto mogl by towazyszyc mi w spulnych wyprawach na ryby

mam 27 lat jestem mobilny posiadam wystarczające uprawnienia do polowu ryb

ineresuje mnie ktoś kot dysponuje własnymi umiejętnościami i wolnym czasem

wedkuje raczej z gruntu i dość często wyruszam na nocne wyprawy

z reguly trochę kiepsko tak samemu jezdzic bo to ani do nikogo się nie odezwiesz :) po prostu brak towarzystwa

wiek niema znaczenia

jestem z wrocławia i z tego miasta szukam chętnych

wedkuje dość często na bukówce pilcach Mietkowie

poki co podaje maila do kontaktu rdkdom@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy i koleżanki, witam ;) Tomek z Moniek ( okolice Białegostoku, województwo Podlaskie ), lat 28. Prywatnie ratownik medyczny w Pogotowiu Ratunkowym. Miłośnik wędkarstwa od dziecka. Od połowy szkoły podstawowej i przez cały okres gimnazjum. Następnie sporo lat przerwy i praktycznie zero kontaktu z wędką. Kiedyś wędkarstwo było moim największym hobby i obecnie, od kwietnia tego roku, stało się znowu moim zajęciem numer 1 :)

Od Maja tego roku posiadacz karty wędkarskiej oraz rocznej licencji na połów ryb w Biebrzy z brzegu.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam nad piękne i malownicze tereny rzeki Biebrzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam się Sławek, mieszkam w pow. wodzisławskim woj. śląskie.

łowię głównie na zbiornikach po żwirowych. Przygodę z wędkarstwem zacząłem w ubiegłym roku. Głównie interesują mnie połowy karpi (najlepiej dużych hehe) ale i na drapieżnika też czasami zasiadam.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych połowów - "połamania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać wędkarską! Jestem Mateusz i aktualnie pomieszkuje w Krakowie. Wędkarstwem interesuję się od dawna, niestety ciągle się uczę tej sztuki... jednak tryb pracy i życia nie pozwala mi na częste wypady :( staram się to zmienić ! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jestem tu nowy, wedkarz amator od urlopu do urlopu.

Pozdrawiam wedkarska Brac, zyczac w letnim sezonie polamania kija.

Mam tez pytanie moze ktos napisze co slychac na jeziorze Woswin, jaka ryba na co, wybieram sie tam na letni urlopik ze splawikiem i spinem.

Bardzo prosze o wiadomosci i uwagi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Nazywam się Rafał, mam 30 lat, mieszkam w Krakowie.

Wracam do wędkarstwa po 10 letniej przerwie.

W tym roku łowiska komercyjne i kompletowanie sprzętu, za rok opłacam składki i spróbuję swoich sił na Wiśle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.