Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Byszewy


walent86

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość sebek

z tego co pamietam 2-3 lata temu to 20 pln(cały dzień) i jednego karpia jak złowisz możesz zabrac w wadze 1-1,5 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam byłem tam w sobotę i naprawdę polecam.

Właściciel miły wszystko wytłumaczy.

Łowisko czynne w godzinach 6-19.

Koszt wstępu 25zł. w tym można zabrać 1,5kg karpia,lina,amura szczupaka bądź 2,5 kg karasia , płoci, leszcza.

Kompleks składa się z 5 zbiorników.

Co do ryby od godziny 10-17 złapałem z 60 bąków + 3 karpie.

Ryba bierze na białego, pinke, kukurydze i czerwone.

Praktycznie każdy łowił co chwile branie.

Jak byłem tego dnia trafił sie amur 4 kg.

Wędkować można na 4 wędki płaci sie tylko za wejście ( rodzina, dzieci gratis)

Sposób połowu : spławik, grunt i spining.

Na terenie można robić grilla.

Na pewno tam wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Bełdów ale Byszewy. Jadąc trasa na Brzeziny w Nowosolnej skręcamy za kościołem w lewo jakieś 3-4km drogi i dojeżdżamy do miejscowości Byszewy po prawej stronie na wysokości numeru 33 /35 skręcamy w prawo i jesteśmy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

Tak szczerze to nie polecam, ja spotkałem się z kiperską atmosferą, właściciel kontroluje natarczywie, prawie sprawdza samochód czy coś mu nie zabrałem, mówi ze jest przewrażliwiony bo go okradają, to nie po mojemu. Na komercje przyjeżdżam powędkować na spokojnie bez spinki a nie po rybę. A co do ryby to jak złapiesz karpia to gratuluje, a podobno 25zł bierze - co uważam za trochę przesadę. Na pacyfiku wczoraj byłem i złapałem 3 karpie po ok 2kg i jeden mi się spiął. Inni też łapali karpie karasie sumy. A płatność 10zł....

Może coś się zmieniło bo w byszewach dawno nie byłem, jak coś to dajcie znać to się odwiedzi. daj relacje jak poszło:)

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Byszewach 15 łowienie "sportowe" 25 jak się rybę bierze... W cenie 1kg karpia, amura,szczupaka i 2 kg karasia etc.

Właściciel wydaje się być miły... Ale może początek sezonu tak na niego wpływa.

Ryba chyba jest bo tak mówi właściciel i ludzie których spotkałem dziś nad wodą.. Opowieści o 7 kg amurze itp. Ja osobiście jestem tylko pewien że pływa tam masa karasia... Złowiłem ich bez przesady 70 + i to tylko dlatego że odpuściłem całkowicie białe robaki, niestety karaś bierze na wszystko...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.