Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich wędkarzy, mam na imie Mateusz i jestem zapalonym wędkarzem od dzieciństwa, lubię spędzać czas nad wodą, poszukiwać nowych miejsc do zmierzenia się z fajną rybką, ulubione techniki połowu to spławik, spinning oraz grunt. Z pasji do wędkowania założyłem sklep wędkarski w Mosinie prężnie rozwijając asortyment o prawie wszystkie metody do wędkowania które w naszym rejonie występują. Poszukuję pracownika z pasją oraz zamiłowaniem do wędkarstwa. Info na priv z wędkarskim pozdrowieniem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich . I ja coś o sobie napiszę , na imię mam Bartek , mam 36 lat i mieszkam w Warszawie . Wędkuję od ponad ćwierć wieku , kiedyś spining i spławik a teraz feeder i spławik czasem karpiowanie . Łowię głównie na dzikich wodach bez zbędnego ciśnienia na super hiper sprzęt czy techniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Swoją przygodę z wędką zacząłem już parę ładnych lat temu, natomiast w PZW Kraków dopiero od ubiegłego roku, Głównie spininguje, ale w tym roku mam chrapkę zapolować na jakiegoś sumika z gruntu :D dopiero poznaje wody okręgu Krakowskiego licze że tutaj dowiem sie kilku ciekawych i przydatnych rzeczy.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak mam na imię Łukasz mieszkam we Wrocławiu wędkuję od dzieciaka członkiem PZW jestem od 18 lat. Uwielbiam spinning, inne metody połowu już mnie tak nie cieszą aczkolwiek stosuję też pozostałe. Jestem zwolennikiem wypuszczania złowionych ryb. Nienawidzę zaśmiecania wód przez biwakowiczów a tym bardziej przez wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Łukasz 29 lat. Pochodzę i mieszkam w Świnoujściu(zachodniopomorskie). Wędkuje od najmłodszych lat, chodź dopiero teraz zaczynam z tym prawdziwą przygodę :) Ulubiona metoda to z gruntu no i spinning. W tym roku mam zamiar zacząć przygodę ze szczupakiem więc będzie sporo pytań :) Pozdrawiam wszystkich no i udanego roku !!! :grin::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mieszkam na obrzeżach Wrocławia.Łowię odkąd pamiętam,a właściwie już nie pamiętam od kiedy.Próbowałem wielu metod i stawiam je wszystkie na równi-w każdej z nich można znaleźć coś ciekawego.W tym sezonie spróbuje muszkarstwa.Skompletowałem sprzęt,obkułem teorię,skręciłem trochę koślawych much ,no i życzcie mi poplątania linki.

Jnteresuję się wszystkim co jest związane z przyroda,fotografuję,jeżdżę rowerem.

Pozdrawiam . :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam 50 lat,ale ryby łapię dopiero od 40, to myślę że jeszcze wszystko przedemną.Głównie praktykuję spławik i gruntówkę, ale ostatnie kilka lat fascynuje mnie coraz bardziej spining.Ostatnie 10 lat łowię najczęściej na zaporówce w Pilchowicach koło Jeleniej Góry,na co dzień prowadzę niewielki warsztat rzemieślniczy.Pozdrawiam i życzę okazów i udanego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus wszystkim!

Jestem Łukasz, w lato stuknie mi 28 wiosenek, to będzie mój 3 sezon wędkarski w życiu.

Preferuje wędkarstwo gruntowe, zaczynam bawić się spławikiem, a w tym sezonie nastawiam się na method feder.

Głównie łowiłem na zalewie wolbromskim, na Przeczycach, na Sosinie oraz łowisku sekcyjnym w Sławkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Damian jestem z Rudy Śląskiej. Przygodę z rybami zacząłem w wieku 6-7lat ale od 2008 roku miałem małą przerwę (praca, praca, no i praca :) )ale w tym roku odradzam sie jak feniks karta opłacona, sprzęt odnowiony wiec do zobaczonka nad wodą Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.