Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Solina


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SOLINA AKTUALNIE JEST NAJBARDZIEJ LOWNYM ZBIORNIKIEM W PL LOWIE TU OD 20 LAT I TO CO SIE DZIEJE JEST NIE DO UWIERZENIA W MAJU 23 SZCZUPAKI CZERWEIC I LIEPIEC TO DLA MNIE RARYTAS ZAPRASZAM WSZYSTKICH SPINGISTOW KTORZY ROBIA SAMI PRZYNETY O INFO KONTAKT CHETNIE ODKUPIE JKAIES SUPER KACESIORA KTORE POMOGA MI ZWIEKSZYC MOJA SUTECZNOSC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Solina to jest to, ale pełno tam turystów, trochę za duży tłok. Jeśli ktoś szuka teraz noclegu, to raczej może nie znaleźć, już prędzej jeśli pojechać w ciemno i szukać na miejscu, ale ja tak zrobiłem w tamtym roku i wylądowałem w końcu w dość odległym Lesku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

WITAM Co do Soliny uważam ze to najbardziej rybne łowisko na podkarpaciu, dodam bardzo trudne. Łowie tam od kilku lat i początki były nie łatwe ale teraz łowie dużo i dużych ryb karpie , leszcze .sumy często tez zdarza sie kleń. W tym roku tez planowana zasiadka 2 tygodniowa. Ktoś potrzebuje informacji pisać pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

troszkę może odświeże temat Soliny . Ktoś coś wie na temat miejscowości Wołkowyja ?? jakiś sum tam się nie występuje ?? na jaki gatunek się nastawić podczas krótkiego wypoczynku ?? drapieżnik ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
troszkę może odświeże temat Soliny . Ktoś coś wie na temat miejscowości Wołkowyja ?? jakiś sum tam się nie występuje ?? na jaki gatunek się nastawić podczas krótkiego wypoczynku ?? drapieżnik ? pozdrawiam

Dołączam się do Steva :) Wybieram się z rodziną i znajomymi na tydzień pod domki Słoneczna Kraina właśnie do Wołkowyji i jestem ciekaw co tam w wodzie plumka;) Niestety kumpel będzie musiał wrócić do pracy i zostawi nas bez auta i stąd też moje pytanie , czy jest tam w pobliżu jakiś sklep wędkarski gdzie można uzupełnić brakujący ekwipunek, czy też lepiej zabrać ze sobą zapas? ( Będę w tym miejscu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem , sklepów jest tam kilka w pobliżu , licencje tez mozna kupic na miejscu ... ja bede łowił z brzegu no i z tego co wiem to chodzi tam sandaczyk , sumik , szczupły .... no i wiadomo karpik , leszczyk itd ... chociaz jak wiadomo to zalezy od humorku ryby co bedzie brało i czy w ogole bedzie bralo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem ostatnio (6 lat temu) w tamtych okolicach na rybach, to sklep wędkarski był przy głównej drodze w strone Polańczyka. Z Wołkowyii było tam kilka kilometrów, jeśli dobrze pamiętam. Co do rybostanu, łowiłem głównie białą rybę, ale kilka razy zastawiłem wędke na sandacza. Jeden sandacz się skusił, do tego 2 sumki takie koło metra. Z gruntu łowiłem ładne leszcze, czasami trafił się karpik, ale taki max 3kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Odświeżam temat..

Prawdopodobnie w tym roku w okolicach czerwca wybiorę się z kumplem i jego rodzinką na 5-7 dni właśnie nad Solinę. Planujemy wynająć domek w okolicy Werlasu/Zawozu.

Oczywiście zamierzamy trochę powędkować a że będzie to wczesne lato nastawiać się będziemy głównie na białą rybę z gruntu tj leszcz karp, ale może nocami wędki zostaną zarzucone na rybkę bądź pęk rosówek.

W związku z tym że jeszcze nie wędkowałem na Solinie a nie bardzo mam kogo podpytać odświeżam ten temat. Chodzi mi głównie o informacje jakie mniej więcej taktyki obierać w tym czasie, czy łowić na wodzie głębszej czy też płycej bliżej brzegu na głębokościach 2-4m ? Czy rejon który wstępnie wybraliśmy jest wędkarsko ok czy może próbować znaleźć coś z innej strony ( generalnie chodzi mi raczej o miejsca bez miliona ludzi i wędek naokoło aby coś wypocząć :D ).

Jeśli ktoś z aktywnych użytkowników był w ostatnich trzech latach nad Soliną w okresie letnim proszę o jakiś kontakt  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam 

Pisze do was z zapytaniem o miejsca w Wołkowyji chciałbym tam pojechać na kilka dni na ryby. Gdzie polecacie miejsca? Niedaleko solinki czy trzymać się miejscowości wyżej wymienionej? Pozdrawiam i połamania kija 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zależy gdzie chcesz łowić na solinie czy solince  jesli nad zalewie to kwatrera nad samą wodą ,to nie jest łatwo namierzyć  ale kto szuka .....dla mnie to max  70 m do wody   i szlus jako że wożę z sobą ponton.....własciciele często piszą kwatera nad soliną a do wody jest z kilometr  lub pół kilosa..........dobre sobie...........miałem jedna miejscówkę camper stał 20 m od wody ale pazerna gmina kazała usunąć........ten i inne...........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.