Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pomysł na konkurs wędkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Początek roku to dobry czas na planowanie :cool:

Pomyślałem, że warto byłoby zapytać Forumowiczów haczyk.pl- jaki konkurs wędkarski chcieliby zobaczyć na naszych łamach w roku 2015?

Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły to zachęcam do opisania ich w tym temacie lub na PW.

Najciekawsze pomysły spróbuję wdrożyć w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

A może warto zrobić coś dla najmłodszych?

Sam kiedyś prowadziłem konkurs dla młodych ale nie cieszył sie powodzeniem. Było to pisanie prac na forum chyba gdzieś są jeszcze te tematy.

Może jakiś plastyczny? Przy czym warto by było aby konkurs dotyczył osób będących na forum i mających wypełniony profil aby nie było nastolatków z rocznika 60 czy 70 :D:D

Być może grand prix junior :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpis. Wcale nie jest tak łatwo wymyślić coś ciekawego.

A może warto zrobić coś dla najmłodszych?

Sam kiedyś prowadziłem konkurs dla młodych ale nie cieszył sie powodzeniem. Było to pisanie prac na forum chyba gdzieś są jeszcze te tematy.

Może jakiś plastyczny? Przy czym warto by było aby konkurs dotyczył osób będących na forum i mających wypełniony profil aby nie było nastolatków z rocznika 60 czy 70 :D

Być może grand prix junior

Myślałem o młodych, ale jak widać Junior haczyk jest praktycznie martwym działem. Młodzi są niecierpliwi- chcą mieć wszystko szybko i bez wysiłku. Wolą zapytać rówieśników z Youtube niż doświadczonych wędkarzy. Z drugiej strony było kilka dobrych prac młodych wędkarzy w konkursie "Projekt guma 2014", więc nie skreślam z góry tej grupy.

O Junior Grand Prix też myślałem, ale to już raczej w przyszłym roku- jak będziemy pewni, że nowe zasady działają tak jak byśmy tego chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się porwać na coś takiego.

Wzorem konkursu fotograficznego zgłaszane są wszelkie materiały dotyczące wędkarstwa.

Zdjęcia o tematyce wędkarskiej (łowca z rybą, krajobraz), materiały filmowe , przynęty i inne akcesoria własnej produkcji, wędkarskie opowiadania, reportaże, humor wędkarski, opisy sprzętu-testy, itp., itd.

Dzisiaj udało się mi zrobić fajną fotkę a miesiąc później miałem udaną wyprawę i było o czym pisać relację. Innym razem zrobiłem portfel na przynęty lub zbudowałem łódkę do wywozu przynęty. Każdy mógłby swoje najlepsze prace zaprezentować i spróbować sił.

Czy ogarnąć to w jednym konkursie?

Może tak jak w fotograficznym na cztery pory? Zawsze jest szansa, że spóźnialscy jeszcze będą mieli szansę na wygraną a laureaci pierwszych tur muszą się mobilizować, aby utrzymać lokaty.

Prace oczywiście forumowiczów i w miarę aktualne (świeże, nie sprzed kilku lat).

Wiek uczestników nieograniczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto o to aby zrobić konkurs na najciekawsze porady - opis+zdjęcia.

Takie materiały są zawsze ciekawe i przydają się młodym jak i bardziej doświadczonym.

A najciekawsze w formie i treści nagrodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wędkarska kategoria "open"

Właśnie tak. Bez jakiś szczególnych ograniczeń, co do formy zgłoszenia.

Jeżeli byłby podział na tury, to ograniczenie ilości prac w takiej samej formie wskazane.

Ktoś kto dobrze radzi sobie np. z aparatem, mógłby samymi zdjęciami pozamiatać konkurs.

Np. dwa zgłoszenia w takiej samej kategorii w całości konkursu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.