Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam,

Mam na imię Paweł, lat 27. Jestem z Wrocławia. Wędkować zacząłem w wieku 10 lat - wciągnął mnie w to bardzo mocno mój dziadek. Kilka lat miałem przerwę ze względu na różne sprawy osobiste, od tego roku ostro biorę się do roboty ! :mrgreen:

Połowy w okresie regularnego wędkowania odbywały się głównie na Odrze (Maślice, Rędzin, Gajków, Trestno) sporadycznie Ślęza oraz Bajkał.

Główna metoda to były połowy z gruntu (uklejka) na Sandacza :evil: w okresie czerwiec - wrzesień . Od tego sezonu postaram się łowić już w okolicach marca- kwietnia na feedera (płocie, leszcze). Od czerwca ostro powalczymy z sandałkiem, i oczywiście dla relaksu i przynęty - bacik na uklejki :lol:

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem kompletnie nowicjuszem na tym portalu. Mam 32 lata i pochodzę z woj. lubuskiego. Wędkarstwem interesuje się od dzieciństwa ( podpatrywanie ojca ). Teraz zamierzam w miarę możliwości czasowych zająć się wędkarstwem sportowy. Pozdrawiam i liczę na fajny pobyt tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Starych" forumowiczów. Jestem z Warszawy ( kiedyś Tgk dziś Białołęka).

Chętnie wymienię się poglądami i na pewno się czegoś od Was nauczę. Łowię metodą spinningową, odległościową i feederem a w tym sezonie chcę się podszkolić w bolonce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 54 , łowię od zawsze , od 25 lat tylko spining . Głównie Odra - Wrocław i okolice . I troć i pstrągi na Pomorzu. Jak nie mam czasu na łowienie strugam woblery. Legitymuję się też pierwszym tegorocznym sukcesem - 65 cm rękaw (2.2kg) z Parsęty.

mc6gkpr8p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Byłem wędkarzem od małego bajtla, ale z długą przerwą ostatnimi czasy (rodzina, itp). Od dwóch sezonów wróciłem do dawnej pasji, tylko inaczej niż wcześniej - teraz głównie spinning. Jak kolega wyżej - głównie Odra i mniejsze wrocławskie rzeczki i też lubię podłubać przynęty :)

Zarejestrowałem się już jakiś czas temu i zaglądam tu żeby łyknąć trochę wiedzy.

Pozdrawiam Forumowiczów

Do zobaczenia nad wodą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich świeżo upieczonych "haczykowców" :cool:

witam serdecznie, mam na imię Krzysiek i prowadzę mały sklep wędkarski. Mam nadzieję że czasem będę miał coś ciekawego do zaoferowania .

Patrz Regulamin Forum pkt.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam na imię Łukasz i mieszkam w Jaworznie.

Wędkarstwem zainteresowałem się stosunkowo niedawno i mam nadzieję, że z racji wieku (na dniach 32 lata) jakoś to wszystko ogarnę :)

Przede mną dopiero etap wyrobienia karty wędkarskiej i innych formalności, ale kiedyś trzeba zacząć…

Mam nadzieję, że poznam tu wielu wspaniałych ludzi i miło spędzę czas.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Paweł mam 37 lat jestem z Wrocławia wedkuje od 14 roku zycia moja ulubiona metoda to spinnig ale czasem i na biala rybe lubie sie wybrac Pozdrawiam Wszystkich i zycze udanego sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,mam na imię Piotr ,wędkuję na wodach rzeki Wisły i Nogatu.Uwielbiam zasiadkę na nocne listopadowe miętusy,pobawię się też bacikiem z płociami ale ostatnio ogarnia mnie spinning.Mieszkam w Malborku gdzie mam blisko na wyżej wymienione rzeki i im właśnie poświęcam swój czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów Wędkarzy.

Daniel z tej strony :wink: lat 29, Wędkuję od kiedy potrafiłem utrzymać swoją pierwszą 3m chinkę w rękach :grin:. A pierwsze słowo to była byba :wink:. przygody zaczynałem od bacików i teleskopów, później spining, tyczka 13 na warcie, lekki spining i troszkę muszki zaczynam teraz lizać. Jednak z tego wszystkiego lekki na pierwszym miejscu :wink: kleń, jazik na maluszki to jest to, oczywiście sumikami również nie gardze :grin: . Z wiekiem coraz bardziej przekonuje się że te nasze hobby nie istniałoby gdyby nie te piękne stworzonka więc staram się oddawać im wolność. Szczególnie większym osobnikom, za dużo radochy sprawiają aby je zabierać :smile: Jestem spod Gorzowa Wlkp.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życze połamania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Artur jestem z Sieradza.

Zaczynam na nowo swoja przygodę z wędkowaniem. Z chęcią wysłucham rad osób obytych w temacie. Planuje głównie nastawić się na spinning ale o oczywiście spławik nie będzie mi tez obcy. Główne polowy rzeka warta oraz zbiornik próba. Drobne rady i sugestie z chęcią wymienię w prywatnej wiadomości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz bór wszystkim wedkarzom :grin:

Witam wszystkich i pozdrawiam Na imie mam Darek , mieszkam Kostrzyn nad odra ,uwielbiam spławik ,na grunt czasem zarzucę ale nie przepadam , wedkuje od młodzieńczych lat -później studia i przerwa az w tamtym roku polknalem na powrot bakcyla i wciagnalem malzonke ,lowimy na Odrze ,Warcie ,Postomi ,urlopy nad jeziorem , najlepiej gdzies na ,,zadupiu,, :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.