Skocz do zawartości
tokarex pontony

NOWAKI


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

20 zl doba przy czym mozna lowic praktycznie nawet na 4 wedki

W cenie 20 zl/ doba mozna brac ileś tam karasia płoci itp

Karpie do 3 kg mozna wziąc - za opłatą. Powyżej 3 kg wypuszczamy.

Obowiazek posiadania : maty, srodka odkażajacego, duzego podbieraka.

Można też wynająć przyczepe kempingową - ok 20 zł/doba

To narazie wiem o tym łowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi napisz coś więcej o tych NOWAKACH. Gdzie to jest? Jak dojechać. Co można złapać? Może jakieś namiary telefoniczne.

Prawie co weekend jestem w okolicach Kędzierzyna i szukań ciekawych łowisk komercyjnych. Niestety chyba nie ma ich za wiele. A może ktoś zna i opisze je na forum. Interesuje mnie biała ryba ( spławik i grunt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Był może ktoś ostatnio na Nowakach?

Jeśli ktoś z forumowiczów tam zasiada proszę o pomoc, interesuje mnie wszystko co pomogło by mi zaoszczędzić czas nad wodą (wiadomo o co chodzi :)).

Znacie regulamin na tej wodzie?

Szykuje mi się tam wyjazd a wiele informacji o tym łowisku niestety w necie nie ma.

W tym roku został tam złapany karpik 29kg :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z 2 razy w tym roku - no wiosne się działo dość fajnie. My ogółnie karpie do 12 kg sąsiedzi mieli do 15kg.

Sporadycznie zdażały się większe np 27,7 tez padł jak byłem. No i n\Niemcy tez jakies 20stki ciągnęli.

Łowisko fajne - właściciel jakoś strasznie sie nie czepia, nie ma wygórowanych zasad i przekonań.

Mi dobrze się sprawdzały śmierdziuszki i duże i małe kulki - choć na małe moga karasie ładować. No i necenie punktowe - duży wór PVA + coś do okoła ale niewiele.

Łowi sie albo pod drugim brzegiem ( na nie wszystkich stanowiskach) albo na rowie max 7m albo na starej drodze, albo prze wpływie rzweczki, albo pod tama.

Jak miałbym polecić najbardziej uniwersalne miejsce to Tama czyli stanowisko 1 i 3 do komplety i łowić z 3jki ;)

Interesujące sa tez 41 i 43 ale ciulowy dojazd i obóz na zboczu, nie na płaskim

Jak chcesz więcej info to się polecam - znam dośc dobrze już tą wodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam, czy ktoś posiada jakies informacje na Nowaki teraz co sie tam dzieje, jak z karpiami czy cos brało ostatnio czy woda jest podniesiona, bo wybieram sie teraz na cały tydzień i potrzebóje informacij na co i jak i kiedy i gdzie bede siedział na 33, 35, dzieki i pozdrawiam bodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
SQra, pewnie wszystko zajęte :mrgreen:

Wykrakałeś :neutral: Zostaje nam usiąść na kilka dni na jakimś PZW i raczej to będzie woda położona niedaleko Ciebie :wink: Nie to co Nowaki ale przynajmniej większy spokój a i miśki nie takie małe bo w tamtym sezonie nawet 17-stke koledze podbierałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Zapraszasz???

Bardziej informuje a co chciałbyś jechać ? W sumie jedziemy z kolegą tylko we dwoje i liczymy na to że będzie ciepło i ryby będą w trzcinach zatoki. Stanowisko 51 wzięliśmy awaryjnie, gdyby się jednak okazało że pogoda nie dopisze i ryb będzie trzeba raczej szukać na głębokiej wodzie. No i jest też opcja że rozstawimy 9 kijów na trzech stanowiskach ale wątpię. Na pewno nic nie mogę obiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.