Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko specjalne w Jarosławkach


maniek_116

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam,byłem wczoraj w Jarosławkach na grilu z rodziną i znajomymi.Godziny połowu 13-19 tylko małe stawki.Ogólnie złapaliśmy 14 Karpi najmniejszy 1.37kg największy 4.7kg.Trafił się też jeden Amur 1.5kg i Jesiotr ok 40cm. :shock: Wszystko na spławik-czerwony robak.Karmiliśmy granulatem-zakupionym na miejscu.Dwa razy pękł przypon 0,18.Swietna pogoda i bardzo miła atmosfera :grin: Polecam- jest to naprawdę bardzo dobra alternatywa aby Tata wędkarz realizował swoją pasję a rodzina przyjemnie odpoczywała :grin: Ps Córka 12 lat dwa pierwsze w życiu Karpie ok 2kg,walka z rybami niesamowita-przeżycie niepowtarzalne,chyba jest już zarażona... :wink: Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, slyszalem o tym lowisku wiele dobrego wiec postanowilem sie wybrac wraz z moja dziewczyna . wybralismy sie tam 09.08.2013 byl tam tez moj znajomy ktory znal juz te lowisko , poniewaz kiedy tylko ma okazje jedzie tam lowic sztuki:) dostalismy stanowisko nr 29 wraz z kampingiem , obok nas na stanowisku 28 byl moj znajomu pan Heniu. ktory wyciagnal dwa karpie 8,80kg i 10,30kg wszystko to na slodkie kulki. niestety my z dzieczyna mielismy brak bran . i tak bylo do niedzieli 11.08 :( . przez ten okres na stanowisku 30 nasi sasiedzi Jacek i Lukasz z poznania jak sie okazalo bardzo wporzadku ludzie!! lapali caly czas karpie jak i amury wyciagneli okolo 20 karpi w przydziale 9kg-15kg ! bylo to naprawde fajne przezycie zobaczyc jak odjezdzaja im zestawy. SZKODA ZE U NAS TAK NIE BYLO> chloaki sie spakowali i wyruszali do swoich rodzin ale postanowili pomoc nam i zostawili kulki wlasnej roboty byly to smierdziele , pokazali mi gdzie mam rzucac zestaw. minela godzina od czasu gdy moj zestaw ze smierdzielem byl w wodzie , I JEST ODJAZD moj pierwszy:D wyciagnelem karpia 7,5kg bylem szczesliwy poniewaz bylem zalamany gdy nic mi nie bralo !! musielismy juz jechac do domu i tak skonczyl sie pobyt w Jaroslawkach! po tej wyprawie wiem ze trzeba dobrze sie przygotowac jezeli chodzi o zestaw zanet oraz trzeba rzucac daleko zestawy okolo 80m do 100 nawet ! poniewaz nie wolno wywozic zestawy musze zmienic zylki zeby daleko rzucac! Chcialem sie podzielic z wami moimi wrazeniami oraz przy okazji pozdrwoic Jacka oraz Lukasza z poznania chlopaki dali mi duza szkole dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.