Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Żwirownia przy A4 w okolicy Klaja i Targowiska


platinumx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

Na szczupaki tam jeżdżę......trudne łowiskko ale ryba jak uderzy to żyłka musi być minimum 30.Duzo zaczepów.Najlepiej zywiec .Wujek z synem jeżdżą tam na sumiki karłowate.Okazy +- 20 cm to normalna rzecz.1 wyjazd i cała reklamówka ryb.Biorą tylko na dzdżownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczupak28, o czym Ty piszesz??

Starorzecze Raby to z tego co się orientowałem to PZW Tarnów. Natomiast żwirownie po części należą do towarzystwa Karp z Kłaja. A reszta to wyrobiska żwirowe. Łowiłem tam naście lat od roku tam nie byłem i nigdy nie złowiłem tam sumika karłowatego. Ryby tam kiedyś było ale praktycznie co roku zdarza się tam zatrucie i leżą padłe szczupaki i okonie. Można trafić karasie, leszcze, płocie, wzdręgi, liny.

Chyba, że piszemy o innych żwirowniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Teraz to mnie zdziwiłeś, ale wydaje mi się iż mówimy zupełnie o innych łowiskach. Ja pisałem o starorzeczu Raby i wydaje mi się iż o to pytał platinumx,

Może podam linka i powiedz mi czy masz to samo łowisko na myśli:

https://www.google.pl/maps/dir/49.9811619,20.3286342//@49.97992,20.3179911,14z

Starorzecze Raby to to podłużne co zaznaczyłem, a te trzy żwirownie obok to dwie albo jedna należy do tego towarzystwa Karp z Kłaja. Na tym starorzeczu przez naście lat rozpoczynałem sezon szczupakowy i nigdy nawet nie słyszałem by tam ktoś złowił sumika karłowatego.

A tak z drugiej strony to jakbyś mógł to powiedz, która to dokładnie jest żwirownia z tymi sumikami?? Nigdy go nie złowiłem a w sumie mimo iż to obcy gatunek to chciałbym go dopisać do gatunków, które już złowiłem. Brakuje mi go tak samo jak i źródlaka, które łowisz na Dłubni a mnie jakoś omijają. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta żwirownia tylko po drugiej stronie A4.Żródlaki na Dłubni są w okolicach Sieciechowic /Biskupice.Tam złapałem je......a czy sa jeszcze to nie wiem bo te co złapałem poszły na kolacje.Jak chcesz to możemy się w lutym umówić na Dłubnię .......sprawdzimy swoje umiejetności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.