Skocz do zawartości
tokarex pontony

Grzegorzewice


Damianoooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Nie wiem kolego czy sezon na grzegorzewicach nie zaczyna się od 1 maja. ale tu masz linka do strony jest kontakt telefoniczny więc lepiej może zadzwonić niż na marne jechać :wink:http://www.stawy.hg.pl/

Tu podrzuciłem ci linka do innych łowisk na mazowszu gdyby się okazało że na Grzegorkach będzie faktycznie od 1 maja dopiero .

POZDRAWIAM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość czarnodusznik

Jedynymi łowiskami komercyjnymi na Mazowszu otwartymi cały rok są Okoń w Janówku i Farma Krzyczki w Nasielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarnodusznik

W tym sezonie znajomy z wedkuje kropka pe el złapał z kumplem kilkanaście sztuk karpików od 3 do 10 kg. Niezłe rozpoczęcie sezonu i pogratulować. Trzeba będzie odwiedzić to łowisko i rzeczywiście całosezonowe podobno. Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarnodusznik

Nie wiem na którym stawie łapali chłopaki ale łapali na własne kulasy oparte na jakimś bazowym miksie znanej firmy. Wiem że przeważał ananas, banan i coś jeszcze. Jak chcesz podpytać moge skoro chcesz się tam wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Szept z sali, że tak zapytam się Ciebie, opis kilogramów zgadzałby się z Twoimi zdjęciami karpi z Grzegorzewic ale gdzie jest ten karp 10,8 kg bo nie widzę jego zdjęcia? Jak dla mnie są trzy podpisane porządkowo wagami 6,1 kg, 6,6 kg i 8,6 kg? Jak to ma być ten z ostatniego zdjęcia 10,8 kg to chyba mój misiek z maja złapany w Oleśnikowej Dolinie nie miał 9 kg ale 11 kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tyle mial. To ten ostatni- sam sie zdziwilem, bo nie wygladal. Apropo Grzegorzewickich karpi, to tu masz prawie 12:

5l88.jpg

Zreszta, wierzysz, czy nie, nie ma to dla mnie znaczenia, tak samo jak nie ma wiekszego znaczenia dla mnie to ile on wazyl. Podalem z kronikarskiego obowiazku. Kilogramow nie dodaje, bo nie o to w tym sporcie chodzi.

Jezeli chodzi juz o scislosc, to bardziej mnie interesuja karpie z dzikich wod- np. takie:

y59q.jpg

y8bf.jpg

56q3.jpg

glts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szept na sali ładne karpiki i tyle, sam zdziwiłem się że ten ostatni miał 10,8 kg bo faktycznie wygląda na mniejszego. Każdego interesują bardziej z dzikich wód karpie niż z komercji ale czasem 10+ jest ciężko tu złapać jak dobrze wiesz. Pozdrawiam i połamania kija życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem z 1-2 tygodnie temu, to gość szczupaka 6,5 kg do wagi przyprowadził. Ale rura mu zmiękła jak policzyli ponad 30 zł za kilo i oddał. na blache wziął na Dzikim. A podobno takie ponad 10 kilo pływają . Popróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że tak dużo jest drobnicy jak pozwala się na sprzedaż tak dużej ryby. Nie ważne karpie czy nie duża ryba nawet nie jest dobra do jedzenia. Niestety wśród wielu wędkarzy jeszcze wielu pozostało mięsiarzami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.