Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłem w sobote w Tyncu. Przyjechalem, przebilem opone na jakims zbrojeniu, zmienilem kolo, zarzucilem na 10 min robaka, pojechalem szukac wulkanizacji. piękne zamknięcie sezonu :P wesołych świąt życze :)

Pod Klasztorem,po lewej stronie od przystani? Jest tam pare takich...cholera wie czego i na co ,ale koło mozna załatwić na amen.

Gratulacje tym co połowili!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Sandacz złowiony w tym tygodniu, ale muszę zaznaczyć że bardzo ciężko coś złowić !

Godziny rzucania niekiedy nie dają żadnego efektu i szybko można się zrazić. W październiku i listopadzie to na każde wyjście nad wodę meldował się sandacz jak nie u mnie to u kolegi, teraz to zupełnie inna woda....

Jeszcze dwa, trzy razy nad wodą za sandaczem w tym roku i trzeba wyciągnąć kijek UL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem coś o tym średnio 3 lub 4 razy w tygodniu jestem nad wodą i jest marnie, inna kwestia że nie zaglądam w Twoje rejony bo mam tam sporo dalej a czasu wolnego ze 2 lub 3 godzinki, więc żal go marnować na jazdę. ;)

Tak czy siak gratki wychodzonego psiaka. :cool:

Co do UL to dopiero od stycznia tak żeby dotrwać jakoś do lutego do "potoków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!! Na wigilię w końcu pojawiły się opłaty i regulamin..... :D:D:D

Trochę zmian jest oby tylko wszyscy przeczytali i się zastosowali. Zastanawia mnie jeszcze zapis:

§ 6. Zabrania się:

.....

....

....

g) na starorzeczu Podgórki Tynieckie (górny

zbiornik) zabierania, posiadania złowionych ryb,

Czyżby nowy No Kill??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że pojawił się kolejny No Kill. Powinno ich być jak najwięcej. Gdyby jeszcze dorzucić do tego więcej zarybień rybami rzadko spotykanymi był by raj na ziemi :wink:

Co by nie robić Off Topu...

Wczoraj spacer 2h ze spiningiem w godzinach od 20tej do 22giej w okolicy wawelu. Niestety bez brania no ale tradycja to tradycja. Jak mówi porzekadło: " Co robisz w wigilie robisz cały rok" Mam taka nadzieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że robią No Kill z łowiska co już nie ma co Kill :roll:

a tam gdzie jeszcze coś pływa to można spokojnie beretowac do czasu kiedy już nic nie będzie i wtedy zrobią No Kill, a kiedy się odrodzi to zniosą No Kill i tak w kółko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wysokość składek też musiała wzrosnąć....

jak dla mnie ten okręg KRAKÓW to totalna LIPA

dlatego w nim nie jestem.... bo jak już jest wymiar ochronny 60cm szczupaka, to mi już to starczy. Wolę Tarnów opłacać, a tam jeszcze jak trafiam na 52 i w górę szczupaki to mogę zabierać :) nawet już w Krakowie o pstrąga powyżej 30cm ciężko a w Tarnowskim są odcinki rzeki że złapie bez problemu.Myslałem jeszcze nad śląskiem okręg Katowice bo do Białej Przemszy mam nie daleko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Myslałem jeszcze nad śląskiem okręg Katowice bo do Białej Przemszy mam nie daleko....

Idź gdzie tylko oczy poniosą bo takich mięsiarzy Kraków nie potrzebuje. A na Białej Przemszy życzę powodzenia szczególnie na No kill. Już tam chłopaki czekają na ciebie .... z widłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kolego czaplasiwa nie podskakuj kazdy łowi gdzie chce .Twoje wpisy wyglądają jak byś był blisko korytka i krytyka jest nie wskazana .Prawda jest niestety taka że okreg Kraków schodzi na psy tylko przylasek Wisła i nic wiecej.brzegi bez dojazdu bagry ze względu na ośrodek i plaże ciężki do łowienia a Kryspinów nie ma ryby.Sorki ale się uniosłem bo troszkę szacunku nie zaszkodzi :twisted::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja3331 owszem jestem blisko korytka, nawet prezesem do zwalczania miłośników "mniam mniam". Jeżeli komuś przeszkadzają wymiary widełkowe i łowienie prawdziwych okazów oraz ich wypuszczanie z powrotem do łowisk to mam kogoś takiego żałować?

To po pierwsze.

Po drugie - zakładanie konta na jedną odpowiedź też o czymś świadczy. i tyle dyskusji z mojej strony z osobnikami :

ja3331

szczupak28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to trafiłem jednak krytyka nie wskazana przykro mi akurat ja jestem za widelkami tak w ogóle ryb nie zabieram nawet na wigilie :oops: ale jeśli jest prawo zabrać 30 to szanownego pana to powino guzik interesować jak nie umiecie uchwalic tak np 50% wód no kill no to do kogo pretensje . ja jednak wolałbym co by mi pan napisał o problemie wód jaki opisałem a nie kiedy sie rejestrowałem . na ale musimy chyba odczekać jakiś czas aż sie nam kierownictwo zmieni mam nadzieje że za mojego życia pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CarIvan
Po drugie - zakładanie konta na jedną odpowiedź też o czymś świadczy. i tyle dyskusji z mojej strony z osobnikami :

ja3331

szczupak28

Dla Admina nie problem by sprawdzić czy to konto jednego użytkownika. Pokrywające się ip od tego samego aktywnego dostawcy usługi plus lokalizacja użytkownika i sprawa jest jasna. Skrypt by Przemo jest przyjemny w obsłudze (choć lekko przestarzały), budowałem fora na takim skrypcie i przerabiałem osobiście takie skrypty a co za tym idzie znam doskonale możliwości jakie są w PA. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.