Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Nyskie


Robson11

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 364
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam w Sobotę rybki współpracowały:) Z rana kolega wyholował sandacza takiego ze 40 cm. Po paru godzinach i zmianach miejsc tuż pod łódką konkretnie przysolił mi, i udało się koledze podebrać bez podbieraka takiego 72 cm. Przesuniecie po stoku i tym razem strzelił mi mały sumek :)) taki może 60 cm. Później był jakiś czas ze zupełnie nic się nie działo, tzn coś tam niby skubnęło strzeliło, ale sam nie wiem ;) Następnie po zmianie miejsca zaliczyłem kolejny strzał pod łódką krótki hol i sandacz się wypina. Zmiana przynęty obrót w drugą stronę i następny strzał i znów kolega ręcznie podebrał sandaczyka, tym razem 68 cm . Trochę przerwy i znów wykorzystałem skubniecie tym razem okonka 37 cm:)) No i na sam koniec zaliczyłem piękne obgryzienie ogonka:D w sumie jak dobrze pamiętam i naliczyłem to miałem jakieś siedem brań, super sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :) Już postawiłem krzyżyk tego dnia w kalendarzu i następny taki może za rok ;) Łowiłem na wszytko z kogutami włącznie, ale skuteczne okazały się gumki i to całkiem słusznych rozmiarów, bo miedzy 9 a 11 cm. Woda jest faktycznie niska ale pamiętam ze w zeszłym sezonie bywało gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :) Już postawiłem krzyżyk tego dnia w kalendarzu i następny taki może za rok ;) Łowiłem na wszytko z kogutami włącznie, ale skuteczne okazały się gumki i to całkiem słusznych rozmiarów, bo miedzy 9 a 11 cm. Woda jest faktycznie niska ale pamiętam ze w zeszłym sezonie bywało gorzej

A kolega też tak połowił? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś roiło się od łodzi z tego co widziałem, wiec ciekawi co kto połapał ? Mi znów szczęście dopisało, aż dziw bierze. Pierwsza rybka tzn Sandaczyk taki pod 60. Troszkę później przechrzciłem nowy kijaszek i kręciołek. Przyznam spisał się na medal. Sandacz miał 74 cm skubnął na pełnym wyrzucie, nie zbyt mocno, po czym przywalił do przodu, wiec myślałem ze spadł. Na sekundę go poczułem i znów myślałem ze spadł, pewnie kolejny raz dodał gazu w moją stronę. dopiero w pobliżu łódki pokazał na co go stać ;) Do końca dnia miałem jeszcze dwa branka dwóch króciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś roiło się od łodzi z tego co widziałem, wiec ciekawi co kto połapał ? Mi znów szczęście dopisało, aż dziw bierze. Pierwsza rybka tzn Sandaczyk taki pod 60. Troszkę później przechrzciłem nowy kijaszek i kręciołek. Przyznam spisał się na medal. Sandacz miał 74 cm skubnął na pełnym wyrzucie, nie zbyt mocno, po czym przywalił do przodu, wiec myślałem ze spadł. Na sekundę go poczułem i znów myślałem ze spadł, pewnie kolejny raz dodał gazu w moją stronę. dopiero w pobliżu łódki pokazał na co go stać ;) Do końca dnia miałem jeszcze dwa branka dwóch króciaków.

Jutro się wybieram. Na głębokiej wodzie stały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie super robota :) gratki

Mnie jeszcze tego sezonu woda nyska zanderem nie uroczyła :/

ale nie ma co marudzić-trzeba próbować :) ... chociaż motywacja spada..., bo spina złamałem, lecz niestety nie na rybie ;)

Ja byłem w niedziele w godzinach 7-13, też było troche łodzi i praktycznie wszyscy w jednym miejscu :). Łowiliśmy na 6 metrach. Ja mielem jedno pyknięcie. Inni też mówili że mieli jedno dwa pyknięcia, ale bez ryb spłynęli.

Gdzie jeszcze można powalczyć z zanderem w okolicy? Oczywiście stosując się do reguł C&R. Pytam bo starsi wędkarze mówią, że na nyskim niestety niż nie to co kiedyś, a ja w tym roku ustawiłem się na sandacza ze spina :) ... a czasu coraz mniej :)

pozdr 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie super robota :) gratki

Mnie jeszcze tego sezonu woda nyska zanderem nie uroczyła :/

ale nie ma co marudzić-trzeba próbować :) ... chociaż motywacja spada..., bo spina złamałem, lecz niestety nie na rybie ;)

Ja byłem w niedziele w godzinach 7-13, też było troche łodzi i praktycznie wszyscy w jednym miejscu :). Łowiliśmy na 6 metrach. Ja mielem jedno pyknięcie. Inni też mówili że mieli jedno dwa pyknięcia, ale bez ryb spłynęli.

Gdzie jeszcze można powalczyć z zanderem w okolicy? Oczywiście stosując się do reguł C&R. Pytam bo starsi wędkarze mówią, że na nyskim niestety niż nie to co kiedyś, a ja w tym roku ustawiłem się na sandacza ze spina :) ... a czasu coraz mniej :)

pozdr 4 all

Nie wszyscy, bo ja po 3h się wyłamałem i próbowałem płycej niestety też bez efektów. Jeden sum padł napewno, bo widziałem.

Co do sandacza to blisko masz jeszcze Otmuchów i Turawę bardziej atrakcyjną, ale to już kawałek drogi jest. Połapać sandacza można też praktycznie na całym odcniku miejskim Nysy Kłodzkiej, chociaż są miejsca lepsze i gorsze. Ale z tego co mi wiadomo to ten sezon też kiepski. Jeszcze jest Odra, ale to już całkiem kawałek drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było troche łodzi i praktycznie wszyscy w jednym miejscu

Jeżeli piszesz o narożniku, to i ja tam byłem w niedzielę hehe. Efekty takie jak wszyscy, czyli na zero. Z rańca wyciągnąłem jedynie króciaka ok.35cm i to by było wszystko.

Przynajmniej pogoda dopisała, no może mniej sandaczowa, ale gęba się opaliła. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareksm2

hermano, na forum szczegółów nie zdradzę (gdzie ten narożnik), w razie W na priva :wink:

No to czekam na PRV od Ciebie :)

W sobote się tam pojawie znów - tzn mam taką nadzieję :)

Może byśmy się spyknęli na wodzie? :)

Wrażenia?

Leszcze połapane, ale to na otarcie łeż, bo ja od tego roku szlifuje spina, ale jak pisałem (żaliłem) wcześniej, narazie nyskie nie obdarowało mnie drapieżnikiem....

ooo przepraszam ... boleń przez duże B - 22 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.