Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kulki przynętowe


Danio169

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Jeżeli chodzi o kulki, zwłaszcza "te sprawdzone" to sprawa ma się następująco.Każdy chwali to co ma i na co ma efekty.Dodatkowo na jednej wodzie jedne się sprawdzą, a na innej już nie koniecznie. Ja ze swojej strony polecam kulki Naszych producentów takich jak Proffes, Fantazy Baits i jeszcze kilka firm mógłbym wymienić, ale skoro Ty

Do nęcenia uzywam kulek ręcznie robionych

to bym przy tym pozostał i je zakładał na włos.

Co sądzicie o kulkach SK30 ? Warto je kupić ? Sprawdziły się komuś ?

Miałem, używałem i coś połowiłem. Sądzę, że są drogie :cool: Czy je kupić to tylko Twój wybór. Myślę,że warto je mieć w swojej torbie ,ale nie są to "złote" kulki co każdą zasiadkę uratują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi ;) Używałem 2 lata własnorecznie robionych kulek. Jest tylko jeden problem nie udało mi sie nic większego złapać moj rekord karpia to 65 cm na pewnej zwirowni. Na efekty nie narzekam bo nie zdarzyło sie żeby nie miał brań przy regularnym nęceniu. Karpie + 50cm to norma i teraz nie wiem gdzie robie bład. Łowie na odległosci 70 metrów, brak zadnych gorek i dolków. Głębokość okolo 4 m. Mógłby ktoś coś poradzić ? nęce codziennie okolo 80 kulek +2,5 kg kuku. Na tej wodzie napewno wystepuje duże okazy karpi i amurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Polecam Ci kulki Quality Baits. Mają świetne wyniki tegoroczne z dużą ilością 20+
Czy spotkałeś się z sytuacją, że jakaś firma osiąga słabe wyniki na swoje produkty. :razz: Nie ma kulek uniwersalnych, na każdej wodzie killerem jest coś innego. Jednym sprawdzają się owocówki innym typowe śmierdziele.
Używałem 2 lata własnorecznie robionych kulek. Jest tylko jeden problem nie udało mi sie nic większego złapać moj rekord karpia to 65 cm na pewnej zwirowni
Jeżeli masz na swoje kulki wyniki to się tego trzymaj. Można ewentualnie też trochę kulki "podrasować" tzn. wzbogacić skład lub zmienić aromat. Ja bym na Twoim miejscu trzymał się tej miejscówki i cierpliwie czekał, a z czasem efekty przyjdą.
nęce codziennie okolo 80 kulek +2,5 kg kuku
Możesz ewentualnie zmniejszyć częstotliwość nęcenia np. co drugi dzień i spróbować zmniejszyć dawkę kulek i kukurydzy i oczywiście nie nęcić w przeddzień łowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zakupiłem kulki SK30, efekty na nie są ale to zależy od dnia. Wyniki miałem zadawalające nie były to okazy ale brania były. Myślę że najbardziej sprawdziła się porada jony'ego aby nie nęcic przeddzien lowienia. Aromaty sprawdzaja się tylko owocowe. Na śmierdziele były sporadyczne brania. Wszystko zależy od wody, a zaliczyłem na mojej miejscówce ponad 20 zasiadek. Dzięki za porady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.