Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kozielno


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mam wspaniałą informację dla wędkarzy Okręgu Wałbrzyskiego, otóż dzisiaj na zebraniu w okręgu na mój wniosek Zarząd Okręgu na naszych zbiornikach zaporowych Topola i Kozielno wprowadził jedno głośnie "ZAKAZ POŁOWU RYB Z ŚRODKÓW PŁYWAJĄCYCH OD 1 STYCZNIA DO 1 CZERWCA" W końcu sandacze i szczupaki będą spokojnie odbyć tarło bo do tego roku pod pretekstem połowu okoni były systematycznie odławiane.

post-15032-14544973843932_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

W dniu 09.05.2015 zarząd koła Pzw w Ząbkowicach Śląskich wraz z kolegami wędkarzami naprawili drogę wjazdową na Zbiornik Kozielno od strony betonowej. Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za pomoc w odbudowie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trebor123, fajnie że ktoś dba o te zbiorniki topola i kozielno, szkoda tylko ze jak coś planujecie to nigdzie nie ma informacji ze takie cos bedzie. Jesli w przyszłosci bedziecie planowac remont parkingu na topoli tam gdzie sie woduje łódki to się pisze bo tam dziury masakryczne i nie ma gdzie auta zaparkować. Mam nadzieje ze w przyszlosci na kozielnie znak zakazu wjazdu bedzie postawiony dalej tak zeby mozna bylo dojechac do dalszej czesci zbiornika bo tam fajna woda jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka byłem w tygodniu na Kozielnie od betonówki i fakt droga rewelka tylko ten początek kilka niezasypanych dziur kurde gdybym miał wiadro bym je zasypał bo widze materiał został. I tak duzo zrobione. Leszcze tarły się niemiłosiernie oczywiscie brania miałem ale tarłowe. Ważne że pogoda dopisała i się opaliłem no i nacieszyłem oczy rybami od 40cm wzyw. Niech się dobrze wytrze co by na przyszłe lata dobrze wrózyło. Pozdro. Trebor czy planujecie naprawe drogi dojazdowej do slipu na Topoli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli na Mistrzostwach Świata Gruubo!!!!!! - 24 drużyny z całej Polski , 1,5 km linii brzegowej, 4 dni łowienia na Frankenstein Carp Meeting
No to się zaczęło ,powodzenia chłopaki :grin: a szczególnie dla mieszanej drużyny Kudowa-Lublin,wygramy-wygramy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Wałbrzych dn. 2l .09.201 5 r.

Zarządzenie nr 1l2015

W związku z niekorzystnymi warunkami hydrologicznymi utrzymującymi się od początku miesiąca lipca b.r. oraz znacznym zrzutem wody ze zbiornika Zaporowego Kozielno, Zarząd Okręgu PZW w Wałbrzychu wprowadza na zbiornikach zaporowych Topola i Kozielno wchodzących w skład obwodu rybackiego rzeki Nysa Kłodzka nr 2 zakaz połowu ryb ze środków pływających. Zakaz powyższy obowiązuje od dnia 21.09.2015 r. aż do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.