Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dzisiaj mecz!!!


slider 7

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Brawo dla Sosnowskiego za ambicję. Gdyby swego czasu Gołota miał takie serce i głowę do walki to byłby mistrzem przez długie lata...

Miło było popatrzeć jak Albert nie odpuszczał do końca, choć przewaga Kliczki była wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak jak piszesz Tomek!! Aż miło było patrzeć na tą wolę walki i ambicje! Nieustępliwość! Pokazał, że ma serce do walki! Co do A. Gołoty w 100% się z Tobą zgadzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Pięknie brzmi :oops: Polska przeszła przez te mistrzostwa jak Legia Warszawa do I mc w tabeli :)

Szkoda że nie mamy tak dobrej reprezentacji w piłce nożnej jak w siatce.......

no ale , posprzedawali zawodników i Polska piłka nożna się rozpadła.

A Lewandowski....no cóż :lol: za takie pieniądze jak mu płacą w Polsce to nie bedzie strzelał goli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Fajny mecz, wreszcie zagrali skutecznie w ataku. Bo 2 gole Neuerowi przy 4 czy 5 strzałach nie jest łatwo wbić.

Bo wreszcie zagrali z dwoma napastnikami. Z jednym napastnikiem może grać zespół z wybitnymi skrzydłowymi a my takich nie mamy. Sam Lewandowski nic nie zrobi z dwoma trzema obrońcami na plecach, ale jak ma kogoś pod ręką żeby odegrać to wtedy od razu śmierdzi golem. Zresztą odnoszę wrażenie, że jego rola jest niedoceniona trochę w tym meczu, nie strzelił gola, ale zrobił mnóstwo dla zespołu. A kilka zagrań z najwyższej półki. Siata założona Niemcowi na koniec ... :mrgreen:

Najlepsi w tym meczu Glik, Szczęsny, Lewandowski. Reszta też zostawiła dużo zdrowia. Nie sposób nie wspomnieć o Nawałce. Pierwszy raz od lat nie mam żadnych uwag do trenera- dobre ustawienie, przygotowanie mentalne, zmiany przemyślane i w idealnych momentach. Wszytko zagrało jak trzeba.

Fajna sprawa- w jednym roku pokonać Niemców w piłce nożnej, ręcznej, siatkówce i koszykówce. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też racja, dobrze byli poustawiani + do tego dobre zmiany. Zresztą zawsze mówiłem, że Polska lubi grać na lepsze zespoły. Wtedy mogą się zamurować i grać to co zawsze im wychodziło-kontry. Ze Szkocją już musieli grać piłką ale o dziwo całkiem nieźle radzili sobie w ataku pozycyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że od 65min. przyspieszyliśmy i zamknęliśmy praktycznie Szkotów na ich własnej połowie przy całkiem składnej grze. Dotychczas w meczach odnosiło się wrażenie że ledwo dajemy radę do 60-70 min. meczu. A tu odwrotnie, i to ze Szkotami, walczakami trudnymi do zajechania...Zwycięstwo było blisko...Ja jestem zadowolony jednak z meczu i zawsze docenię ambicję i zaangażowanie....

P.S Zwróciliście uwagę na getrę Lewego po "sympatycznym" wejściu Szkota...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jaki będzie wynik meczu Polska Irlandia 29 marca 2015?

Gdzieś w necie wyczytałem że "...Bukmacherzy obstawiają, że wygra Irlandia, bo na takim zakładzie można wygrać najmniej. Najwięcej zyskają ci, którzy obstawią remis - to oznacza, że według organizatorów zakładów to jest najmniej prawdopodobny wynik..." A Wy co myślicie, jaki będzie wynik i dlaczego....my wygramy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,czas dmuchać balonik. Cytat z Onetu : "...Polacy przylecieli do Dublina kilkanaście minut po godzinie 12 czasu miejscowego. Witało ich tam ponad 200 kibiców na co dzień mieszkających na Zielonej Wyspie..." No to będzie biało-czerwono na zielonej wyspie...Emocje murowane i oby szczęśliwe zakończenie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie - z obrazu gry Irlandia zasłużyła na 3 punkty. Cieszmy się z remisu i prośmy Boga o pomocników środka pola... Brakowało rajdów na flankach i odwagi w pojedynkach 1/1. Dla Olkowskiego mecz powinien się zakończyć po I-wszej połowie. Straty, niedokładne podania... 2 połowa wyglądała jak oblężenie Częstochowy. Aż cud, że straciliśmy tylko jedną bramkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remis myślę, że sprawiedliwy wynik, Irlandia również grała straszny pioch, podobnie jak Polacy w drugiej połowie. Olkowski rzeczywiście dosyć słaby mecz, podobnie Milik, ale największy minus meczu to jak dla mnie Rybus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 months later...
Fajnie to się ogląda

Fajnie oglądać, że Polacy potrafią pokonać mistrzów świata w ręcznej, nożnej a w siatkówce sami są mistrzami świata. :mrgreen::cool:

Parkiet był dla nas zawsze bardziej łaskaw od murawy. Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam te mecze do 60 minuty trzymające w niepewności i wygrane oczywiście jedna bramką :)

Minął czas kompleksów, do boju Polsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee....słaby mecz. Bez emocji. Nie ma to jak jedną bramką ... :lol:

P.S Wczoraj byliśmy lepsi od mistrzów swiata na parkiecie, na trybunach jesteśmy zawsze najlepsi na świecie. W ręcznej i w siatce można z nas, Polaków - kibiców, brać przykład. To samo dotyczy także organizacji takich zawodów...Czapki z głów....wielki szacun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.