Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jezioro Dziekanowskie


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś na nockę 5 szt. leszczy, jeden z nich taki prawie do łokcia - na zdjęciu :), łowiliśmy na spławik ze świetlikiem, postawiłem też na gruncie trupka z nadzieją na sandacza ale niestety nie było jakiegokolwiek nawet puknięcia, jak świtało porzucałem trochę spiningiem ale zero brań. Oczywiście leszcze wróciły do wody :)

post-15118-14544973377648_thumb.jpg

post-15118-1454497337792_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Witam ponownie, dzisiejszy przepiękny, słoneczny dzień - 19°C zakończył się super braniem szczupłego (49 cm) na rippera, był to 8-śmio centymetrowy canibal firmy Savagear na 5 gramowej główce jigowej z haczykiem nr 3. Samiczka oczywiście wróciła do wody, brzuszek miała już spory jak widać na fotce pewnie już ikrę miała.

Załącznik usunięty. Zdjęcie niezgodne z regulaminem wstawiania zdjęć na stronach forum haczyk.pl

post-15118-14544973389767_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

byłem w niedzielę i we wtorek za okoniem łowiłem na boczny trok w niedziele złowiłem bolenia 20 cm i okonka 15 cm kilka okoni ganiało za przynętą miałem też kilka pobić we wtorek pusto ale ryby się ruszyły i buszują w okolicach trzcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Siemasz Luzi.

Ostatnio dużo tyram i mało czasu na połowy. Z początkiem kwietnia polatałem za okonkami z bocznym trokiem. Wpadlo kilka pstryków ale bez rewelacji ( max 23 cm). Co do zarybiania to nie jestem pewny czy dziekan w tym roku sie załapał, bo kiełpin już dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Powitać!

Ja ostatnio dostałem korby na punkcie bocznego troku i ganiam po Dziekanowskim okonie. Regularnie i sukcesywnie łowię po kilka - kilkanaście na wypad, srednio takie do 25 cm, ale trafiają się i większe (w tym sezonie rekord 28 cm). Na jeziorku obok ;) kolega połowił ładne płocie i leszczyki (po pół kilo) na bacika w tym tygodniu.

Ogólnie to się dzieje, więc kije w dłoń i do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.