Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łódki wędkarskie -pytania i odp.


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam, jestem tutaj nowy więc Dzień Dobry wszystkim.

Moje pytanie jest takie co sądzicie o łódce na rybki Conger 380 http://poliglas.co/conger-380

Mam okazję tanio kupić z materacami, wiosłami, wygłuszeniem, rolką na kotwicę. Używana była kilka razy.

Chcę łowić głównie na Wiśle (Warszawa) w lato może mazurki.

Proszę o jakieś sugestie co do tej łódeczki, może jakieś "za" a może jakieś "przeciw"

Dodam iż do tej łódki mam silnik 8 km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam zakupiłem łódkę w tym roku z kolegą okazyjnie z przyczepką i echosondą ale ni kuda nie wiem cóż to za firma bo jest tylko znak graf i "made in Italy" ,i ma ona z tyłu na boku taki jakby wlew z korkiem na wierzchu i nie wiem do czego to służy ?Ktoś mi mówił że jest to do wlewania wody do śr w celu jej ustabilizowania podpowiedzcie coś.Jak coś to zrobię foto i gdzieś wrzucę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech łodzi jest od groma : Gobbi , Lancia , Angelo Molinari , Fiart , Pilotina , Rio , Dory , Sessa itd. Niektóre rzeczywiście mają podwójne dno do wypełnienia wodą , a po skończonym wędkowaniu łódź ustawia się pod kątem dziobem do góry w celu wylania wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Co sądzicie o takiej łódce

http://allegro.pl/300x130-lodka-wedkarska-lodki-lodz-lodzie-wroclaw-i4514266753.html#thumb/3

Łódka ma być dla max dwóch osób, do przewożenia na dachu kombi i i będę pływał tylko po średniej wielkości jeziorach.

Ewentualnie co możecie polecić w podobnych pieniądzach w okolicach Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowe badziewie, mało stabilna a w zasadzie to niebezpieczna.

Kup raczej tą jest krótsza, ale bardziej stabilna i bezpieczna, idealna

dla jednego wędkarza, ale i dwóch spinningistów tez się zmieści.

Ta sama firma i cena też przyjazna, a jakość ???.

http://allegro.pl/250x130-lodka-wedkarska-lodki-lodz-lodzie-wroclaw-i4514091017.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Myślę, że dobry wybór, tylko sprawdź kompletność zamówienia - widziałem łódki tego producenta, pływałem nimi nie są to jakieś "papierzaki" także mogę polecić, a do tego cena w porównaniu z innymi naprawdę dobra jak za taką jakość. Łódka nie sprawia wrażenia jakby mogła się zaraz rozlecieć i nie strach stawać na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.