Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów - kolegów "po kiju" :lol:

Mam na imię Tomasz, mieszkam w Lublinie, wędkuję odkąd sięgam pamięcią, ojciec zaszczepił mnie tym hobby. Nie było roku w moim życiu bez wędki w ręku, każdą wolną chwilę staram się spędzić aktywnie nad wodą lub w lesie. Moja ulubiona metoda to spinning, a ryba to szczupak, ciągle poluję na rybkę o magicznej długości 100cm :mrgreen: . Robi się chłodno, idzie jesień, a to mój ulubiony czas żeby szukać zębatego drapieżnika.

Moje pozostałe hobby to eksploracje z wykrywaczem metali, majsterkowanie, motoryzacja - samochody motocykle, lubię też od czasu do czasu zagrać w dobrą grę na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, z tej strony Piotrek, lat 30 - Warszawa :) Swoją przygodę z wędkowaniem rozpocząłem dopiero w tym roku i szczególnych osiągnięć jeszcze nie mam, jestem na etapie poznawania, testowania metod połowów. Przymierzam się do karty wędkarskiej, na chwilę obecną "walczę" na łowiskach komercyjnych.

Obecnie spinning i grunt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów wędkarstwa. :D

Nazywam się Bartek. Mieszkam w miejscowości Czarna Białostocka (woj. podlaskie). Swoją przygodę z wędkarstwem toczę już ponad 5 lat z przerwami. Moją ulubioną techniką połowu jest spławik, a konkretniej: pełen zestaw (bat) oraz metoda odległościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów po kiju.

Mam na imię Andrzej, liczę sobie 30 jesieni. Wędkuję rekreacyjnie od 23 lat, okresami bardzo aktywnie, obecnie ze względu na brak czasu mniej. Obecnie mieszkam i pracuję w Krakowie, planuję więc rozpocząć przygodę na Królowej naszych rzek. Do tej pory wędkowałem głównie na wodach okręgu Częstochowa, a moim ulubieńcem był Pstrąg i rzeka Pilica. Ale motorem napędzającym mnie wędkarsko jest SANDACZ, póki co z marnymi efektami - kilka sztuk do 55 cm:( Jestem myśliwym, grzybiarzem i miłośnikiem historii średniowiecza a także dobrej książki i fotografii przyrodniczej. Chyba tyle :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako nowy wypadałoby się przedstawić. A więc tak, Rafał z okolic Konina i Poznania. Moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się za czasów dziecięcych - wyjazdy z ojcem itp. Potem miałem wiele lat przerwy. To wędkarstwa wróciłem jakieś 5 lat temu. Początkowo jakieś drobne wyjazdy na przysłowiowego bączka z dwudziestoletnimi wędkami. W poprzednim sezonie wreszcie wyrobiłem kartę i zacząłem tą przygodę na wyższym poziomie. Można więc powiedzieć że jestem naprawdę "świeżakiem". Jestem na etapie kompletowania sprzętu (choć co nie co, udało mi się już kupić) i przede wszystkim doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako wrocławianin (od 5 lat :razz: ) postanowiłem dołączyć do forum, gdyż widzę, że jest tu liczna gruba wędkarzy z tego miasta. Mam nadzieję, że poznam tu kilku kolegów i z kilkoma spotkam się na wspólnym wędkowaniu. Łowię na Ślęzy, Widawie i odrze poniżej Brzegu Dolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.