Skocz do zawartości
tokarex pontony

Warta 16 km od Wielunia


Gość Tomek1992

Rekomendowane odpowiedzi

A kto szuka korzyści w postaci rybiego mięsa. Chcąc się "nażreć" ryb to ide sobie na staw co mam na działce i długo nie musze czekać. a co to tego że płacimy średnio 200 zł na karte to po to żeby tylko można legalnie z wędką nad wodą siedzieć? Ja by najmniej nie ukrywam tego że co jakiś czas z jedną rybką do domu wróce a nie jak większość co udziela się na forum, ciągle wypuszcza itp. Moja większość wypraw co wyskocze nad wodę to by połapać a jak najdzie mnie ochota na rybkę to grzech? Wszyscy Święci na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość tatamarcelka

odpuście sobie ciśnienie po co to...

Panowie jak było u was w ostatnich dwóch dniach? czy u was też taska klapa jak u mnie? owiłem podręcznikowo, wydawać by się mogło, że wyniki powinny być, ale rozczarowanie totalne, tylko trochę drobnicy. Może to przyczyna nietypowej pogody, ale nie wyrokuję za wcześnie opiszcie swoje wyniki z ostatnich paru dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie wiem ale od poniedziałku dnia 28,05,12r. woda zamieniła się prawie w kolor rudo-brązowy. Momentami to było widać w oczach jak barwa się zmieniała. Z tego co wiem to przez działoszyn też szła tego koloru więc przyczyna leży wyżej. Ciekawostka czy kopalnia nie płucze czegoś i po płukance kruszywa nie wraca to do Warty.

Na dzień dzisiejszy troche ustabilizowała się ale to nie ta rzeka jak na koniec Maja kiedy już wskakiwało się dawno do prawie czystej wody. Zamiast powinniśmy szukać kleni pod nawisami drzew to zastanawiamy sie czemu "kakao" płynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Panowie jak wygląda sytuacja w tym sezonie bo widzę że temat umarł czy można liczyć na jakieś brania na Warcie powyżej Burzenina,Rychłocic czy widać gdzieś w tych rejonach bolenie? Jeżeli ktoś nie publicznie mówić o miejscach to poproszę o informację na priv będę wdzięczny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,

Na Warcie w moich rejonach dzieje się . Woda zmienia swój co kilka dni i ryba wędruje. w miarę możliwości na spinning wychodząc w wieczornych porach nie idzie się nie nudzić .

Temat umarł ale z każdym dniem można go odrodzić

Tylko chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam,

Na Warcie w moich rejonach dzieje się . Woda zmienia swój co kilka dni i ryba wędruje. w miarę możliwości na spinning wychodząc w wieczornych porach nie idzie się nie nudzić .

Temat umarł ale z każdym dniem można go odrodzić

Tylko chętni

To co takiego dzieje się w twoich rejonach? Podejrzewam, że masz na myśli jakieś sukcesy połowowe? No to pochwal się co i jak. Ja przez czerwiec i lipiec miałem zawieszone wędki na kołku, teraz trzeba będzie zacząć sezon na nowo. Do maja też nie powiem, bo trochę połowiłem na ds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czym tu się chwalić, połowy są i nie raz ciekawe, brzany, świnki, klenie , teraz najlepsza pora.

Dla pesymistycznie nastawionych podam link odsyłający do zdjęcia z naszego portalu na " fb " i gdzie znajduję się zamieszczone zdjęcie kolegi po kiju z królewską brzaną

Królewska Brzana

Więcej optymizmu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się chwalić, połowy są i nie raz ciekawe, brzany, świnki, klenie , teraz najlepsza pora.

Dla pesymistycznie nastawionych podam link odsyłający do zdjęcia z naszego portalu na " fb " i gdzie znajduję się zamieszczone zdjęcie kolegi po kiju z królewską brzaną

Królewska Brzana

Więcej optymizmu

Pozdrawiam

brzana śliczna, ale ludzie opanujcie się nie zabierajcie brzan z naszej Warty, bo to ryba na wyginięciu.

Zapytam jeszcze o te brzany możesz napisać coś więcej ile ich złowiłeś w tym roku i jakiej wielkości? Jeśli nie na ogólnym forum to na priv. Ja jestem z Sieradza tu już brzan nie łowią, gdzie się najlepiej wybrać wg ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Chciałem spytać o wasze wyniki w tym roku znad warty? Ja mogę powiedzieć że u mnie całkiem fajnie połowiłem ładnych kleni kilka 50+, dużo mniejszych, wszystkie myślę że pływają do dziś. W tym roku udało mi się wyciągnąć na brzeg tylko jedną brzane 62cm, miałem większe sztuki na kiju lecz nie dałem im rady :). Trafiłem kilka szczupaków i okoni, ale nic specjalnego. Słyszałem tylko o kilko 100+ które zostały złowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Chciałem spytać o wasze wyniki w tym roku znad warty? Ja mogę powiedzieć że u mnie całkiem fajnie połowiłem ładnych kleni kilka 50+, dużo mniejszych, wszystkie myślę że pływają do dziś. W tym roku udało mi się wyciągnąć na brzeg tylko jedną brzane 62cm, miałem większe sztuki na kiju lecz nie dałem im rady :). Trafiłem kilka szczupaków i okoni, ale nic specjalnego. Słyszałem tylko o kilko 100+ które zostały złowione.

kilka sztuk szczupaków 100+ w Warcie powyżej Jeziorska i to w jednym sezonie? dobre:)) Co do brzan też się nasłuchałem o co najmniej 10 powyżej 80 cm tylko w tym sezonie, tylko podkreślam słyszałem. A w naszym fachu dużo się słyszy...a ile to ma wspólnego z realem to nie wiem. jedna 3,5 kg widziałem to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego szczupłego ponad 100 zdjęcie widziałem i znam osobę która go złapała, słyszałem o 3 takich w tym sezonie, widziałem też zdjęcie brzany ponad 5kg w tym sezonie z naszej Warty. Znajomy złapał ładne leszcze 50+ co mnie zszokowało bo od dawna nie widziałem takich leszcze na tym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.