Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łeba - ostrzeżenie przed Delfinem C


Marek1958

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam Przed Delfinem C. Jestem w Łebie od 16 sierpnia do 23 sierpnia (jutro wyjeżdżam). Pogoda w tym tygodniu była nienajlepsza (głownie silny wiatr). Dzisiaj (piątek 22 sierpnia) w końcu wypłynęły 4 kutry - Delfin C, Szmugler, Balbina i Missisipi. W środę wszyscy mówili, że wypłyną dopiero w sobotę, z jednym wyjatkiem na moje nieszczęście - Delfin C powiedział, że do potwierdzenia ale w piątek (czyli dzisiaj) płynie. Póżniej w czwartek miałem telefony jeszcze z pozostałych kutrów, że wypłyną w piątek ale chciałem być lojalny.

Start dzisiaj o 5.00 rano. Delfin C wypłynął ostatni z kwadrans po piątej (czekaliśmy na kilka osób, które nie stawiły się na kuter). Po wyjściu z portu Szmugler, Balbina i Missisipi popłynęły w "górę" na północ a Delfin C wzdłuż wybrzeża w stronę latarni STILO. Po około 40 minutach zakręcił kilka kółek i sygnał do łowienia 1-2 km od brzegu na głębokości 5-6 metrów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Załoga składała się z dwóch osób - jeden mężczyzna bardziej postawny w okularach i drugi o bardziej sportowej sylwetce. Nie przedstawili się, więc nie wiem jak się nazywali. Ciężko było z nimi rozmawiać bo prześmiewali się ze wszystkiego traktując wszystkich jak niedouczonych początkujących wędkarzy.

Spytałem się czy nie popłyniemy na głębsze wody. Od tego o bardziej sportowej sylwetce usłyszałem potok słów często przeplatanych k.., ze pełno jest naukowców co wypływają raz na 3 lata i na niczym się nie znają. Stwierdził też, że pływamy na 18 metrach mimo, że echosonda pokazywała 5-6 metrów i przecież widać było, że pilker po 3 sekundach jest na dnie. Poprosiłem aby nie przeklinał bo ja tylko zadałem pytanie jak będziemy łowić. Nie rozmawialiśmy już później praktycznie wcale.

Co do łowienia to kręciliśmy się trochę na tych kilku metrach a następnie na kilkunastu a w końcu na dwudziestu kilku , cały czas w pobliżu Łeby. Niektóre napłynięcia kończyły się po niecałej minucie. Na kutrze złowiono Z E R O !!!!! dorszy, co chyba nie dziwi.

W porcie byliśmy o 14.30. Pozostałe kutry spłynęły około 15.30 Zjadłem obiad i udałem się zobaczyć rezultaty Missisipi, Balbiny i Szmuglera - popłynęli na 35 i więcej metrów. Ryb połowili przeciętnie 20-30 na wędkarza na każdym kutrze.

WNIOSKI:

1.Potwierdziły się najgorsze opinie o Delfinie C i jego załodze (wiele negatywnych opinii), wierzcie jak jest dużo opinii negatywnych to nie traćcie czasu i pieniędzy

2.Delfin C nie nadaje się do pływania na większej fali i dlatego nie powinien w ogóle wypływać w taką pogodę

3.Załoga Delfina to pazerni, niepoważni ludzie o chamskich ciągotkach

4.Przez takich pazernych ludzi jak załoga Delfina miałem zmarnowany ostatni dzień wakacji

5.Nie dajcie się strzyc takim fryzjerom jak Ci z Delfina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.