Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich. Wlasnie zarejestrowalem sie na tym forum.

Jestem Marek, mam 20 lat, wedkuje odkad potrafie utrzymac wedke w rekach tzn bedzie jakies 15 lat :mrgreen:

Poczatkowo lowilem tylko na splawik, ale obecnie, dzieki internetowi gdzie mozna nauczyc sie podstaw kazdej metody wedkuje praktycznie na wszystkie sposoby.

Jak narazie lowilem tylko na prywatnych zbiornikach, troszeczke na PZW jak jeszcze bylem wystarczajaco mlody, zeby lowic pod opieka kogos z karta. Ostatnimi laty wedkarstwo jakos mniej mnie interesowalo, z powodu powidzi itp. nigdzie w okolicy (na prywatnych stawach) nie bylo ryb i chyba to mnie zniechecilo, teraz znowu zaczalem na powaznie moczyc kij, dlatego w przyszlym roku prawdopodobnie wyrobie karte i oplace co trzeba.

Jak zawsze rozpisalem sie az nadmiernie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Piotr.

Wędkuje z małymi przerwami od 1975roku.

Preferuje metodę spławikową i sporadycznie grunt.

Nie mam ulubionych łowisk, niemniej swoje hobby głównie uskuteczniam na akwenach w granicach 50 km od Poznania.Obecnie często łowię na Maciejaku koło Skoków.

Na razie tyle , myślę ,że niebawem znów się odezwę.

Połamania kijów... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imię mam Krzysiek, wędkuję od zawsze głównie na sztuczne przynęty. Mam niedaleko do Wisły, więc to jest główny cel moich wypraw, choć okolicznymi jeziorami tez nie gardzę. Choć z powodu pracy mam mało czasu na ryby, to jednak w wolnej chwili wypadam nad wodę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Paweł. Głównie wędkuję na Odrze w okolicach Szczecina. Jeziorkami również nie gardzę, ale to jednak już nie tak często. Ostatnio jestem zakochany w spiningu. Ale czasem lubie też posiedzieć z gruntówką.

Połamania kija!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Tomek pochodzę z południa kraju . W końcu jest karta ale całkowity brak sprzętu więc wybrałem to forum jak zbiór wiedzy, porad i czytam, czytam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rob36

Witam Wszystkich. Mam na imię Robert. Zalogowałem się na tym forum w 2008 roku, ale praktycznie się nie odzywałem, tylko czytałem opinie Mądrzejszych i próbowałem się troszkę rozgarnąć. Przez te 6 lat coś tam czasami udało się złapać więc jest jakiś progres. A dzisiaj ośmieliłem się tutaj odezwać ponieważ udało mi się rozpoznać nad wrocławskim brzegiem słynnego Pana Jaceena i zamienić z Nim kilka słów, i w związku z tą historyczną chwilą postaram się nieco uaktywnić na tym zacnym Forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Sebastian, 26 lat z Łodzi. Podobno pierwszą rybę złowiłem jak miałem 3 lata :D Przez większość życia poławiałem na stawach sąsiadów itp. Obecnie raczej spinninguję na zbiornikach zaporowych, zalewach i stawach w okolicy, mam nadzieję, że uda się tutaj znaleźć kogoś na wspólne wypady na szczupaka, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Marta, od niedawna próbuję (uczę się) łowić. Poszukuję osoby która od czasu do czasu wybrała się ze mną nad wodę połowić i przy okazji udzielić mi wskazówek. Będę wdzięczna za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Nazywam się Czubaka, chodzę do szczecińskiego liceum i chciałbym spróbować swoich sił w łowieniu rybek :). Jestem jednak całkiem zielony i nie wiem jak zacząć. Nie znam nawet gatunków ryb.

Zarejestrowałem się tu, bo chciałbym poszukać pomocy w kwestii rozpoczęcia przygody z łowieniem :D Opłaca się łowić na wodach PZW? Chciałbym wyłowić kartę wędkarską, ale ciężko mi będzie nie znając nawet gatunków. Mógłby ktoś doświadczony podesłać mi jakiś atlas podstawowych i najczęściej spotykanych rybek śródlądowych, ktory by mi wystarczył?

Pozdrawiam

Czubaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Kamil i obecnie mieszkam w Krakowie. Chcę zacząć swoją przygodę z wędkarstwem jeszcze w tym roku. Jakieś podstawy znam. Uczę się RAPR i zamierzam na dniach zdać egzamin na kartę, potem opłata składek i zakup pierwszej wędki. Na początek chcę pospinningować.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Bartek na karku 27 wiosen i mieszkam w Krakowie. Przygodę z rybkami zacząłem w tym roku także jestem nowicjuszem w tym sporcie :wink: póki co uczę się wiązać haczyki i przypony...w pogoni za rybką byłem nad wodą jakieś 4 razy, ale na razie na zero :oops: nie licząc paru płotek i lina w wersji mini do akwarium :lol::lol::lol: ,,łowie" na łowisku Brzegi.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.