Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

To świetna wiadomość, bo wczoraj ze wzgledu na tę burzę nad Krakowem zrezygnowałem z wyjazdu w okolice Przewozu i obiawiałem się, że dziś woda nadal nie będzie dobra do łowienia.

Tak btw to info dotyczy stanu wody poniżej Krakowa ? Mam nadzieję że tak; bo w samym Krakowie przedwczoraj w okolicach opaski w Kostrzach stan wody nie zachęcał do łowienia, była podniesiona i trącona i do tego przeszkadzał bardzo silny wiatr, w rezultacie efekty mizerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem wczoraj dużo poniżej Krakowa (opcja "przewóz" nie wypaliła, jade tam za 1h :D)

Miałem na kiju pierwszego w życiu wypracowanego suma (dzięki Bluzer !!!!), niestety spadł 5 sekund po braniu.

Na pocieszenie próbowałem przechytrzyć bolenia, skusiłem go do brania, niestety nie trafił w kotwiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

67cm. kilka nie zaciętych brań + najlepsze :lol: znowu nie fortunne branie suma, jak lokomotywa pruje w dół rzeki haha w jakieś 5 minut nie mam pół plecionki na kołowrotku nie mogę zatrzymać ryby, dociskam szpule reką!!! i nagle luz, sćiągam kotwica wygięta. okropny moment, 1 raz miałem taką sytuację ryba nie do zatrzymania mója wędka gięła się jak gałązka :lol:

post-15447-14544973741735_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem godzinę temu z nad wody, chodziłem oczywiście za boleniem. Bolek nie chciał się skusić za to straciłem dwa woblery bo miałem dwa sumy i żadnego nie zatrzymałem, dobrze że wcześniej się żyłka przetarła niż mi wyciągnął całą szpulę :)

Wczoraj rano też byłem i trafiłem szczupaka, szczupak jak szczupak około 65cm ale miał kolor czarny jak smoła, pierwszy raz takiego widziałem, myślałem że holuje jesiotra :) jutro wstawię fotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink: eee tam przesadzasz z tym smokiem haha :mrgreen: poniżej przewozu.

Jak na krakowskie warunki to smok niestety smok :evil: ja ylko poniżej Przewozu raz miałem snadacza powyżej 70 cm ale to jeszcze parę dobrych lat temu jak nie umiałem łowić i chyba zadziałało prawo frajera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niktważny może ja też miałem szczęście frajera haha :mrgreen: w tym roku jeszcze mi siadł taki 50, w tamtym na żywca miałem 78. PePe na co łowisz te szczupaki i w jakich miejscach szukasz ryby ? w sumie w tamtym roku widziałem jak gość wyholował i mierzył przy mnie na 90cm szczupaka ale odrazu w łeb mu dał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnoście szczupaków sam zauważyłem że można połapać i to cieszy:) Ja miałem już dwa takie ponad 60 ale oba spadły, Jak chcesz szukać szczupłego moja propozycja jest taka na warkoczach przy ostrogach w klatkach i w prądach zatokowych, Mi brały na woblera 3cm ale spadły bo mała kotwica, ja wczoraj byłem za bolkiem ale słabo nie pokazywał się nie żerował, poza tym 2 klenie 33, 35:) Woda idealna :) Ciekawi mnie jaki stan Raby jest w Bochni czy w końcu jest czysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.