Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowiska w łodzi


ckm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie zawsze tak jest. Zalezy to od regulaminu konkretnego lowiska.

Ja, za jedzeniem ryb "stawowych" nie przepadam, wiec wybieram te lowiska, na ktorych mozna ryby wypuszczac, albo oddawac wlascicielowi. Sa tez takie, na ktorych w cenie oplaty podstawowej mozna zabrac jakies ryby. Jednego karpia do 1,5 kg, ryby drapiezne, albo wszystko co uda Ci sie z wody wyciagnac. Jak widac, sa rozne podejscia do klienta/wedkarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

co do Rokitnic powiem tak stawy mieszane...5 zł za wedkarza...za rybki płacimy jak zabieramy no chyba ze szczupak itp drapiezniki...byłam dzisiaj i co moge doradzic to zarzucac nie wiecej niz 2,5 gora zaneta juz jak kto chce...ryba dosc wybredna ale warto sprobowac ja dzis złowiłam karpika 1,5kg i pare sumikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

https://picasaweb.google.com/111995889326375761134/PodlodoweMistrzostwaOkreguOdzkiego2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCP-l7KTglsWFigE&feat=directlink

W niedziele 12 lutego odbyły się zawody w wędkarstwie pod lodowym na stawach Stefańskiego ,wyników nie znam bo byłem jako kibic i strasznie zmarzłem ,ale fotki robił Robcio telefonem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wczoraj byłem tam zobaczyć jak wygląda staw. ok 1/6 część stawy (od strony wschodniej) jest całkowicie odlodzona, a na pozostałej części jest lud prawie pod sam brzeg. Karp w cenie 14zl

W Kszeszewie łowisko zamknięte, właściciel mówił że na razie niema sensu bo lud na całym stawie. Mam tel do niego w i można dzwonić i się dowiadywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem tam zobaczyć jak wygląda staw. ok 1/6 część stawy (od strony wschodniej) jest całkowicie odlodzona, a na pozostałej części jest lud prawie pod sam brzeg. Karp w cenie 14zl

W Kszeszewie łowisko zamknięte, właściciel mówił że na razie niema sensu bo lud na całym stawie. Mam tel do niego w i można dzwonić i się dowiadywać

LÓD! Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko czynne, jest już możliwość łowienia na wszystkich stawach. Wczoraj tj. niedziela byłem pomoczyć kija. Głownie nastawiłem się na płoć. W rezultacie 15 sztuk (wzdręgi i płocie) w sumie nawet nie takie małe oraz 2 karpie ~1kg, może jeden trochę więcej. Kolega kilka stanowisk dalej wyciągnął z tego co widziałem około 1m jesiotra. Na pacyfiku wędkować można już pełną parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo mi sie o uszy, ze w okolicach miejscowosci Zgnile Blota jest jakas rybna woda :)

Lowisko prywatne, oplata roczna 200zl. Gogiel pokazuje info. na roznych forach, ale zadnych konkretow :/

Moze ktos z Was mial okazje moczyc tam robaki i cos napisze o w/w lowisku.

PS temat watku chyba powinien sie zmienic na "Lowiska w okolicach Lodzi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo mi sie o uszy, ze w okolicach miejscowosci Zgnile Blota jest jakas rybna woda :)

Lowisko prywatne, oplata roczna 200zl. Gogiel pokazuje info. na roznych forach, ale zadnych konkretow :/

Moze ktos z Was mial okazje moczyc tam robaki i cos napisze o w/w lowisku.

PS temat watku chyba powinien sie zmienic na "Lowiska w okolicach Lodzi" :)

Byłem tam przejazdem tylko i widziałem dwa stawy. Jadąc od drogi Konin-Aleksandrów w lewo jest zjazd na Bełdów to lecimy dalej prosto.

Zrobiłem foto poglądowego planu ośrodka:

wkivm1.jpg

Ten po prawo wyglądał na strasznie płytki, będę jechał niedługo porozmawiać z właścicielem o rybkach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Wybaczcie, ze troche odgrzewam kotleta xD

Chcialbym wybrac sie gdzies na komercyjna wode, myslalem o pacyfiku, ciosence lub glinniku bo tam mam w miare blisko. Moglby ktos podzielic sie jakimis opiniami, jak lowiska te prezentuja sie w roku 2014? Przekopalem internet i nie udalo mi sie znalezc zbyt wiele informacji. Numery do wlascicieli tez by nie zaszkodzily, bo gdzie szukac pewniejszych informacji, jesli nie tam :lol:

Mimo wszystko chcialbym uslyszec opinie forumowiczow, bo wlasciciele maja sklonnosci do przekolorowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moze odpisywanie na wlasne posty jest troche dziwne itp. ale niestety nikt mi nie odpowiedzial, w miedzyczasie sam sie troche dowiedzialem (a posty mozna edytowac niestety jedynie w ciagu 30 minut) i chcialbym podzielic sie doswiadczeniami z innymi, ktorzy poszukuja informacji.

Dnia 29 lipca bylem na lowisku Pacyfik. Moze niektore informacje sie powtorza, ale jako ze nie chce niczego pominac, to napisze wszystko co wiem. Lowisko otwarte jest w godzinach 6-20. Wejscie w przypadku lowienia sportowego kosztuje 10 (nie wiem jak jest w przypadku, kiedy chcemy zabierac ryby bo sie tym nie interesowalem). Na lowisku nalezy uzywac haczykow bezzadziorowych (jesli macie zadziory to wystarczy je przygiac i jest ok). Co do ryb, to widac, ze ich nie brakuje. Co chwila mozna podziwiac, jak wyskakuja z wody. Z moich obserwacji wynika, ze sa tam karpie od okolo 1kg (wyciagnalem takie 4) do ponad 10kg (niestety te widzialem tylko jak wyskakiwaly z wody, ale musze przyznac, ze niezle widowisko). Co do jesiotrow, to tez jest ich tam troche, obok mnie zostaly zlowione dwa takie 70-100cm.

Jesli chodzi o brania... W tym wypadku wyzej opisane ryby nie chcą zbytnio wspolpracowac. Ale w tym roku tak jest chyba wszedzie ;/

Stanowisk na lowisku jest bardzo duzo, natomiast lowisko nie jest zbyt rozlegle, przez co w weekendy moze byc tam tlok, ale w tygodniu da sie polowic. To chyba wszystko, co mialem do przekazania. Mam nadzieje, ze komus te informacje sie przydadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam. Wiosna już tuż tuż i czas odkurzyć sprzęt. Niestety nie jestem zmotoryzowany a w gronie moich znajomych nie ma zapalonych wędkarzy, szukam chętnych na wspólne wyprawy, kogoś kto ma wolne miejsce i mogę się dołączyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.