Skocz do zawartości
tokarex pontony

chełm i okolice


gigant

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To może ja sam zacznę od tego co wiem :

Żółtańce tzw. Pstrągowo można powędkować ale w szczególności zjeść smacznego pstrąga i wypić browka. Polecam na wypadzik rodzinny , co do połowu to byłem kilka razy , a tylko raz złapałem karpia ( ok 1,5 kg)

Drugim łowiskiem są stawy w Sosnowicy ( niestety nie jest to najbliższa okolica Chełma ok. 50 km od Chełma ) z tego co słyszałem to w 2007 roku łowisko jest nieczynne.Stawy są git można powalczyć z karpiem , ale ja polecam zasiadkę na suma, minus to taki ,że brak jest zaplecza gastronomicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Na pstrągowie czyli jak sie potocznie utarło "u czarnego" kumpel wyją przy mnie na kulkę swoją zyciówę 11,5 kg było to w maju zeszłego roku prawdę mówiąc to wspólny sukces bo ja wybierałem dla niego sprzęt w sklepie i wiązałem wszytko łącznie z kulką no ale to on go wyholował.

Mój rekord tego łowiska to 3 kg amur złowiony na bata 5 metrowego na b. delikatny zestaw i w zasadzie to satysfakcjonuje nie sama wielkość bo sam amur 3 kilo to jeszcze nie okaz zaden. Ponadto zdarzały mi sie karpie 3 i trochę ponad 4 kg

Jak ktoś lubi Karpie i karasie to tam tego jest od zatrzęsienia wczesną wiosną polecam czerwonego robala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Pstrągowo ostatnimi czasy zeszło na psy całkowicie, a szkoda bo było tam fajnie :(

Ławeczki połamane (kompletnie nic nie remontują), krzaczorami pozarastało, w wodzie zielsko. Na dodatek łowić nie można...

Byłem dziś, knajpa otwarta, browar i ryby sprzedają, a koleś twierdzi że nie ma wędkowania mimo że dwa stanowiska były zajęte przez moczykii...

Pojechałem bo karta jeszcze nie opłacona i chciałem nowe kije wypróbować, a oni tylko po znajomości wpuszczają. W dodatku koleś z baru twierdzi że nie ma ryb, a w wodzie aż się gotuje. Mógł by chociaż nie próbować ze starego wędkarza durnia zrobić, tym bardziej że kolesie od strony Chełma siedzieli i sporo w siatce mieli...

Chyba czas skreślić Pstrągowo z mapy fajnych łowisk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam .

Chciałbym tylko wrzucić info o zbiorniku koło Chełma. Może ktoś będzie chętny. Biały Rów w Rejowcu. Nie ma opłaty za złowione ryby :) Byłem pierwszy raz w weekend. 2 karpie, 2 i 3,5 kilo. Całkiem spoko łowisko . Aaa, jeszcze kąpielisko otworzyli , są ratownicy. Można fajnie dzień z rodzinką spędzić. Pozdrawiam,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.