Skocz do zawartości
tokarex pontony

ryby koło Chełma ???


bodzii1478

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku powróciłem do wędkarstwa w związku z tym iż od niedawna także mieszkam niedaleko Chełma mam takie pytanie gdzie na Bugu najlepiej wybrać się na Sandacze oraz szczupaki. Z góry dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Witam

W tym roku powróciłem do wędkarstwa w związku z tym iż od niedawna także mieszkam niedaleko Chełma mam takie pytanie gdzie na Bugu najlepiej wybrać się na Sandacze oraz szczupaki. Z góry dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam

trudno tak dokładnie określić, ale z tego co wiem to okolice Świerż, Woli Uhruskiej, Uchańki. Ale po co jechać na Bug, masz przecież niedaleko Niwę i troszkę dalej Chutcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug to Bug. Tu zawsze coś może nas mile zaskoczyć.

Jeśli chodzi o konkretne miejscówki to w każdym odcinku są trzeba tylko trochę pochodzić , popatrzeć , porzucać , ewentualnie coś sie urwie i już wszystko wiesz.

Z braniami sandacza to w tym roku jest tragedia bym powiedział. Jak w zeszłym sezonie ciężko było złowić szczupaki tak w tym sandacz jest zaczarowany. Od początku sezonu złowiłem tylko 5 sztuk , ale ryba w wodzie jest tylko nie daje się skusić. Rozmawiałem z kolegą to mówił że na trupka są lepsze wyniki jak na spina z sandałem.

A wracając do Twojego pytania to jest jeden bardzo fajny i przyjemny sposób na zlokalizowanie miejscówek. Spływ Bugiem ( łódka, kajak, czy ponton) zaoszczędzi Ci czasu.

W tym roku płynąłem już z 10 razy i za każdym razem coś nowego się zobaczy. Wspomnę tylko że zaczepy łatwiej się uwalnia z pływadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Bug to Bug zawsze miałem pociąg do takich rzek sceneria i klimat podczas wędkowania jest nie do zastąpienia. Co do Chutcza jeziorko ładne ale tak zarośnięte w koło że mało możliwości połowu istniejące pomosty są wątpliwej budowy i strach na nie włazić po kilku wypadach dałem sobie spokój, zaś co do Niwy królowie żywca oraz lokalni "wędkarze" dla których regulamin PZW nie istnieje zniechęcają do tego miejsca. Dzięki za podpowiedzi nie omieszkam sprawdzić :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam .

Chciałbym tylko wrzucić info o zbiorniku koło Chełma. Może ktoś będzie chętny. Biały Rów w Rejowcu. Nie ma opłaty za złowione ryby :) Byłem pierwszy raz w weekend. 2 karpie, 2 i 3,5 kilo. Całkiem spoko łowisko . Aaa, jeszcze kąpielisko otworzyli , są ratownicy. Można fajnie dzień z rodzinką spędzić. Pozdrawiam,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.