Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pomoc w znalezieniu miejsc na mapie batymetrycznej


tentypej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Potrzębuję rady bardziej doświadczonych.

Za dwa tygodnie wybieram się na wakacje nad jezioro w okolicy Giżycka tj. jezioro Brożówka(obok Gołdopiwo). Mój cel to okonie oraz szczupaki na spinig.

Jezioro jest raczej muliste, płytkie i bardzo zarośnięte. Rok temu łowiłem nad nim kilka razy w ostatnim tygodniu sierpnia. Efekty były kiepskie ale to mój powrót do wędkowania po latach. Próbowałem na twistery, kopytka małe i średnie, bez bocznego troku. Łowiłem głównie popołudniami w tym roku zamierzam porankami 4-10 oraz 16-22 oraz czasem w nocy. W tym roku chcę spróbować z bocznym trokiem i bez. Blachy, kopytka gumki.

Prosiłbym o pomoc w znalezieniu odpowiednich miejsc, wg mapy.

Dodam że obydwa jeziora łączy mały "tunel" i ryby mogą sie nim przedostawać jednak człowiek, łódka się tam nie przedostanie a górą jeżdzą samochody. Myślę że mogłoby to być dobre miejsce na ustawienie sie.

Prosiłbym też o rade w jaki sposób ustawić łódke do miejsca w które bedę rzucał, bokiem, przodem, tak by nie padał mój cien na łowisko?

post-16611-14544973732677_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Mowisz ze mul wszedzie....

Po pierwsze patrz na ptactwo .Co robi i gdzie

Lap ryby po nawietrznej , im dluzej wali wiaterek w brzeg tym lepiej.,

Rzucaj przyneta uniwersalna.W koncu nie wiadomo jaki tam rybostan wiec interesuje cie wszystko :) No ja napewno ciskalbym woblerkami :)

No i co tam jeszcze.... no uklad trzcin tez moze pomoc.

Zielsko - szukaj rdestnicy,- znajdziesz ja to i szczupaki tam beda :)

Patrz na drobnice ,na bable zerujacych ryb dennych ....

.....no jest tego ...:)

Ten strumyk ,jaka wode niesie? skupiaja sie tam drobiazgi?

Z tej mapki nic nie wynika . typowo polodowcowe jeziorko

Powodzenia i wytrwalosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.