Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

IX Ogólnopolski Zlot Sympatyków Haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na ogłoszenie miejsca tegorocznego Zlotu Sympatyków Haczyk.pl. :cool:

Zlot odbędzie się w dniach 15-17.08 na łowisku Oleśnikowa Dolina. Miejsce zlotu jest zlokalizowane w centralnej Polsce i blisko głównych dróg, co sprawia, że można tu dojechać w krótkim czasie z każdego kierunku.

thumb_olesnikowa_dolina.jpg

Łowisko

Składa się z trzech stawów. My mamy rezerwację na ten największy staw (poza dużą wyspą, która jest wynajęta na pół roku).

thumb_b_e4fea61024e8f626134338a1be635652.jpg

Pod względem rybostanu, to z pewnością najciekawsze z dotychczasowych miejsc zlotowych. Obfituje przede wszystkim w okazy karpi (do 20 kg), jesiotrów (do 15 kg), amurów (do 10 kg) i sumów (do 40 kg). Są też sandacze i szczupaki.

thumb_b_dcc5a4a6e24bbc53c83c991514fa28ab.JPG

thumb_b_1b05db14ecbd37c682423edff8779b90.jpg

thumb_b_cf53eab32cade6581b7301468db50cb9.jpg

Uwaga- ze względu na bogaty rybostan przy niewielkiej powierzchni- niedozwolony jest połów na spinning. Drapieżniki można łowić na przynęty naturalne.

Ważnym aspektem jest regulamin łowiska- zalecane jest stosowanie żyłek minimum 0,30 mm, wymagany jest duży podbierak (ramiona min. 70 cm) i mata karpiowa. W ramach naszej rezerwacji będziemy mieli do dyspozycji na łowisku 5 kompletów podbierak+mata. Proszę uczestników zlotu, którzy nie posiadają takiego sprzętu o deklarację, że chcą skorzystać z tego dostępnego na łowisku.

Jeżeli nie będzie jakiegoś załamania pogody jest duża szansa na poprawienie rekordów życiowych. :wink:

W dniach 15-17.08 nie obowiązuje nas cennik dostępny na stronie. Rozliczam się z gospodarzami za całe łowisko. Wszelkie koszty dla łowiącego uczestnika to 40 zł za dwie doby. Dozwolone jest rozbicie namiotu karpiowego, nie płacimy również za pobyt na łowisku dla osób towarzyszących nocujących na miejscu. Możemy łowić przez całą dobę. Nasza rezerwacja nie uprawnia do zabierania ryb. Gdyby ktoś miał taką chęć- rozliczenie wg cennika łowiska.

Noclegi

thumb_b_0e13fa0f57d144d16a9d5015091dd170.jpg

Do dyspozycji mamy cały jeden budynek. Cena noclegu wynosi 40 zł/osobę/dobę. Dzieci do lat 4- jeżeli śpią w łóżku z rodzicami- bezpłatnie. Jeżeli dziecko do lat 4 śpi w osobnym łóżku cena 20 zł. Dzieci powyżej 4 lat- płatne jak za dorosłego.

W budynku znajduje się kuchnia z lodówką, kuchnią gazową, mikrofalową i resztą wyposażenia. W budynku są 4 ogólnodostępne łazienki (nie w pokojach). Istnieje również możliwość wykupienia posiłków na miejscu. Do dyspozycji na łowisku jest też mini sklepik wędkarski.

Mamy wstępną rezerwację na pokoje do 15 maja. Żeby zarezerwować nocleg należy dopisać się do listy w tym temacie i skontaktować się ze mną na PW. Do 15 maja należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% wartości noclegów. Po tym terminie pokoje za które nie wpłacono zaliczki uważa się za wolne do wynajmu przez właścicielkę.

Uwaga! Rezerwacja wstępna na noclegi dotyczy okresu od 15.08 do 17.08. Ja będę na miejscu od 14.08. Wiem, że kilka osób też o tym wspominało. Proszę o kontakt za moim pośrednictwem w sprawie rezerwacji wcześniejszej doby (14 na 15.08)- żeby nie robić zamieszania w "papierach" u właścicielki.

Podobnie w sprawie łowiska- rezerwacja dotyczy okresu 15-17 sierpnia. Łowienie podczas wcześniejszej doby wymaga uiszczenia opłaty zgodnie z cennikiem.

Na tą chwilę lista osób biorących udział w zlocie wygląda następująco:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator

5. Trini+ Łukasz+ Paulina

6. Tadeusz+Krzysztof+żony

Do dyspozycji pozostają 4 pokoje 4 osobowe.

Z pewnością pojawi się sporo pytań dotyczących zlotu. Proszę o zadawanie ich w tym temacie lub do mnie na PW.

Fajne spotkania podczas zlotów to norma- tym razem mam tez nadzieję, że oprócz świetnej, rodzinnej atmosfery- będziemy również powszechnie łowić duże ryby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

parę pytań :

czy inny namiot niż karpiowy wchodzi w grę? tzn może mieć dno czy trzeba jakiś inny ?

sprzęt może być inny niż karpiowy?

można spać w namiocie z całą familią czy trzeba wykupić spanie w haciendzie ?

póki co pisze się z familią

bronek+ żona + 2 dzieciaki :mrgreen:

ps nie wiem czy ja z moim sprzętem powinienem się tam wybierać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę pytań :

czy inny namiot niż karpiowy wchodzi w grę? tzn może mieć dno czy trzeba jakiś inny ?

Karpiowe (i inne małe) mamy w ramach rezerwacji łowiska. Duży namiot na 4 osoby muszę obgadać z właścicielką. Na pewno są odrębne opłaty w takiej sytuacji. Nie wiem czy jest baza sanitarna na tyle rozwinięta, żeby z całą rodziną bazować tylko pod namiotem- zapytam po świętach.

sprzęt może być inny niż karpiowy?
ps nie wiem czy ja z moim sprzętem powinienem się tam wybierać .

Sprzęt musi być solidny, żeby niepotrzebnie nie męczyć ryb długim holem. Na tym łowisku występują głównie duże ryby i ich brania można się spodziewać w każdej chwili i każdej odległości od brzegu. Z tego co pamiętam i widzę na zdjęciach- na poprzednim zlocie miałeś całkiem solidne kije?

Potrzebny w miarę mocny kij i dobra żyłka 0,30-0,35. Kołowrotek wcale nie musi być duży, karpiowy. Łowisko nie jest duże i 150 metrów żyłki na kołowrotku z płynnie działającym hamulcem spokojnie wystarczy.

Wybieraj się koniecznie- czas pobić życiówkę jak na poprzednim zlocie. :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę pytań :

czy inny namiot niż karpiowy wchodzi w grę? tzn może mieć dno czy trzeba jakiś inny ?

Karpiowe (i inne małe) mamy w ramach rezerwacji łowiska. Duży namiot na 4 osoby muszę obgadać z właścicielką. Na pewno są odrębne opłaty w takiej sytuacji. Nie wiem czy jest baza sanitarna na tyle rozwinięta, żeby z całą rodziną bazować tylko pod namiotem- zapytam po świętach.

sprzęt może być inny niż karpiowy?
ps nie wiem czy ja z moim sprzętem powinienem się tam wybierać .

Sprzęt musi być solidny, żeby niepotrzebnie nie męczyć ryb długim holem. Na tym łowisku występują głównie duże ryby i ich brania można się spodziewać w każdej chwili i każdej odległości od brzegu. Z tego co pamiętam i widzę na zdjęciach- na poprzednim zlocie miałeś całkiem solidne kije?

Potrzebny w miarę mocny kij i dobra żyłka 0,30-0,35. Kołowrotek wcale nie musi być duży, karpiowy. Łowisko nie jest duże i 150 metrów żyłki na kołowrotku z płynnie działającym hamulcem spokojnie wystarczy.

Wybieraj się koniecznie- czas pobić życiówkę jak na poprzednim zlocie. :mrgreen::wink:

nie mam problemów z pokojem. pytam o namiot bo może powtórzyć się sytuacja z zeszłego roku i żonka zostanie w pracy a wtedy będę musiał spać z dzieciakami w namiocie bo nie będzie miał kto ich pilnować.

wiecie że moje dwa bąki są mega ruchliwe i trzeba mieć na nie oko nawet jak śpią.

z resztą znacie temat po ostatnim zlocie :wink::lol:

to też ciężko będzie mi się określić już teraz czego potrzebuję.

co do sprzętu to powinienem dać radę najwyżej dokupię jakiś kij i kołowrotek. żyłkę juz obczaiłem :lol:

chyba nie będzie problemu pobić życiówki w moim przypadku :wink::mrgreen:

na pewno będę potrzebował podbieraka i maty bo nie mam na stanie a nie chcę kupować sprzętu jak będę jeden raz na rybach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam problemów z pokojem. pytam o namiot bo może powtórzyć się sytuacja z zeszłego roku i żonka zostanie w pracy a wtedy będę musiał spać z dzieciakami w namiocie bo nie będzie miał kto ich pilnować.

wiecie że moje dwa bąki są mega ruchliwe i trzeba mieć na nie oko nawet jak śpią.

z resztą znacie temat po ostatnim zlocie :wink::lol:

to też ciężko będzie mi się określić już teraz czego potrzebuję.

Zapytam o duży namiot. Pamiętaj, że limituje nas termin wstępnej rezerwacji (do 15 maja) do tego czasu musimy mieć jasność z rezerwacjami pokoi.

co do sprzętu to powinienem dać radę najwyżej dokupię jakiś kij i kołowrotek. żyłkę juz obczaiłem :lol:

chyba nie będzie problemu pobić życiówki w moim przypadku :wink::mrgreen:

Oby pogoda dopisała, to myślę że coś tam połowimy :wink:

na pewno będę potrzebował podbieraka i maty bo nie mam na stanie a nie chcę kupować sprzętu jak będę jeden raz na rybach .

Ok. Zostały 3 komplety do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam problemów z pokojem. pytam o namiot bo może powtórzyć się sytuacja z zeszłego roku i żonka zostanie w pracy a wtedy będę musiał spać z dzieciakami w namiocie bo nie będzie miał kto ich pilnować.

wiecie że moje dwa bąki są mega ruchliwe i trzeba mieć na nie oko nawet jak śpią.

z resztą znacie temat po ostatnim zlocie :wink::lol:

to też ciężko będzie mi się określić już teraz czego potrzebuję.

Zapytam o duży namiot. Pamiętaj, że limituje nas termin wstępnej rezerwacji (do 15 maja) do tego czasu musimy mieć jasność z rezerwacjami pokoi.

co do sprzętu to powinienem dać radę najwyżej dokupię jakiś kij i kołowrotek. żyłkę juz obczaiłem :lol:

chyba nie będzie problemu pobić życiówki w moim przypadku :wink::mrgreen:

Oby pogoda dopisała, to myślę że coś tam połowimy :wink:

na pewno będę potrzebował podbieraka i maty bo nie mam na stanie a nie chcę kupować sprzętu jak będę jeden raz na rybach .

Ok. Zostały 3 komplety do dyspozycji.

Tomek wiesz coś z tym namiotem.

można tam w razie czego rozbić coś większego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisuje się do listy :lol::lol:

Na tą chwilę lista osób biorących udział w zlocie wygląda następująco:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator

5. Trini+ Łukasz+ Paulina

6. Tadeusz+Krzysztof+żony

7. bronek + żona+ 2 dzieciaków

:smile:

poproszę o rezerwację pokoju 4 osobowego na dwie nocki 15-17.08 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista zlotowiczów:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator

5. Trini+ Łukasz+ Paulina

6. Tadeusz+Krzysztof+żony

7. Bronek+żona+ 2 dzieciaków

8. P z rodziną ?

Do dyspozycji pozostają 2 pokoje czteroosobowe oraz dwa komplety mata+podbierak.

Przypominam, że rezerwację wstępną mamy do 15 maja. Do tego czasu należy wpłacić zaliczkę za noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpłacamy zaliczkę? Na Twoje konto czy też bezpośrednio do Doliny?

Bezpośrednio do właścicielki, konto posłałem Ci na PW.

Tomek opłatę za łowienie płacimy już na miejscu? nie ma zaliczki?

Za łowienie ja zbiorę na miejscu po 40 zł od łowiącego. Rozliczam się za rezerwację całego łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Byłbym zainteresowany zrobieniem sobie tam wakacji razem żoną (może z dziećmi, kto wie). Widziałem, iż są tam dwa domki - czy jest możliwość za dopłatą najmu na okres zlotu drugiej chatki?

Jeszcze jedno pytanko do tych co już tam byli - czy teren/okolica posiada jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania/atrakcje dla dzieciaków? Wiadomo, dziecko przez tydzień bez placu zabaw się zanudzi na amen, no a żona nie będzie razem ze mną 24h na dobę czatować przy kijach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Byłbym zainteresowany zrobieniem sobie tam wakacji razem żoną (może z dziećmi, kto wie). Widziałem, iż są tam dwa domki - czy jest możliwość za dopłatą najmu na okres zlotu drugiej chatki?

Domki są już zajęte, ale są jeszcze pokoje 4 osobowe, więc jak najbardziej jest możliwość zakwaterowania wraz z rodziną. :wink:

Jeszcze jedno pytanko do tych co już tam byli - czy teren/okolica posiada jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania/atrakcje dla dzieciaków? Wiadomo, dziecko przez tydzień bez placu zabaw się zanudzi na amen, no a żona nie będzie razem ze mną 24h na dobę czatować przy kijach

Nie badałem tego jeszcze pod tym kątem. Jedno jest pewne, dzieciaków i żon będzie całkiem sporo, więc na pewno Twoja małżonka nie będzie skazana wyłącznie na pobyt w gronie cichych wariatów. :mrgreen:

Co ważne- nasza wstępna rezerwacja obowiązuje do 15 maja i do tego czasu należy wpłacić zaliczkę za noclegi. Nie jest powiedziane, że po tej dacie nie będzie już wolnych miejsc w pensjonacie, ale zagwarantować tego nie mogę, bo 16 maja właścicielka może już wynajmować komu chce te pokoje których nie wykorzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dopisać:

Aktualna lista zlotowiczów:

1. tomek1+ Ola+ Agata+ Krzyś

2. Gregorek

3. tomik+ Magda+ 2 dzieciaków

4. Amator

5. Trini+ Łukasz+ Paulina

6. Tadeusz+Krzysztof+żony

7. Bronek+żona+ 2 dzieciaków

8. P z rodziną ?

9.kacek(Kacper)+brat(Krzysiek)//może jeszcze żony/partnerki :razz:

Nie potrzebujemy mat,podbieraków czy pokoi, wystarczy dobry humor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.