Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pomoc w wyborze bata


Marcin_P

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie bo pewnie trochę z was używa batów i może mi pomóc. Ja w tym roku też chciałbym kupić sobie lekkiego bata 5m. Czy macie jakieś rady co do sprzętu?? Z batami do czynienia mam tyle co wezmę 6m Catanę od wujka jak razem jeździmy. Najważniejsze jest dla mnie żeby był to bat nie za drogi (nie pisze ile kasy bo nie wiem ile trzeba dać za bata tej klasy) no i żeby był lekki. Będzie on używany na małych rzeczkach oraz wodach stojących może 8-10 razy do roku gdyż wolę spinning.

Co do sprzętu jaki sam widziałem to moją uwagę przykuł Konger Arcus ale poczytałem i ludzie coś przerabiają go, ja nie chciał bym się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

w długości 5m trzeba bardzo uważać bo w te długości baty pokrywają się z typowymi uklejówkami (te maja rewelacyjne parametry waga/sztywność ale coś za coś - kosztem wytrzymałości)

Osobiście uważam że w kategorii cena/jakość wśród batów wygrywa mistral aqua 5m / ulc5m (ciut gorszy niż aqua ale nadal trzyma poziom) - sztywny, pełne 500cm , stosunkowo mocny, szczytówka wklejka, za bardzo rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam.Mogli mi byscie polecić jakieś dobre i nie drogie baty 7 m do 250zł :) Wetka ma tez sluzyc na zawody i do normalnego łowienie ryby jakie będe lapał to karp ale to rzadkko leszcz płoć krąp jaż okoń itp. spokojnego żeru ryby.Mam tez kilka batuw znalazlem moze byscie wybrali ktory lepszy i też podajcie na jakie łapiecie!

-KONGER Impact Pole 700/25 mocno profesjonalny bat-gram 313

-KONGER Medalist GTX Pole 700/25 konkretny bat - gram 380

-MISTRALL SIRO POLE - 7 M -324 gram

-Bat Mistral Siro 7,00m 5-25g RM - gram 324g

-BAT NIHONTO POLE 700 MIKADO 290 GRAM

Ktory byscie z tych wybrali i podajcie swoje!

ile powinien wazyc taki bat 7 m?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam "piątkę" Fiume Casablanca, natomiast jeśli chodzi o poszukiwaną przez Ciebie "siódemkę" to ja macham batem Milo Powell Match, i powiem Ci że bije na głowę Kongery i Mistralle w tej cenie, a zapłaciłem za niego około 250 zł. Jeśli masz możliwość to pomachaj wędką z stajni Milo bądź np. Trabucco bo możesz się miło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.