Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędka dla mało wymagającego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje taniej wędki na grunt, do łowienia raczej nie dużych okazów leszczy płoci linów około 0.5-1.5kg WĘDKA KONGER CARBOSPIRAL TELE PICKER 270/40g GRUNT

http://allegro.pl/wedka-konger-carbospiral-tele-picker-270-40g-grunt-i4154945741.html

Czy ta wędka się nada, czy może potrzeba więcej CW? Czy może coś innego polecicie w podobnym przedziale cenowym.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Podałeś mało informacji typu gdzie będziesz łowił itd. :mrgreen: jeśli było by to np.jezioro ,bądź staw to wybrał bym jakiś spining który nada się na grunt przy zastosowaniu czujnika typu ''bombka'' jak również do łowienie ze spławikiem przelotowym ,czy też spiningowania :idea: Osobiście nie lubię tachać ze sobą dużo sprzętu ,staram się więc mieć wędki ''uniwersalne'' , przeważnie łowię na rzece i np. feederem 3,9m łowię z gruntu ,lub używam jako wędki spławikowej ze stałym spławikiem. Pickerem 2,7m łowię z gruntu i spininguję małymi wabikami. Spiningiem 2,7m. o akcji szczytowej(wklejanka) spininguję ,mogę użyć jako pickera na klenia, jak i założyć spławik wagler ,czy też dwu przelotowy 5g. na małego żywca :razz: Tak więc nie tacham ze sobą dużo sprzętu ,a dostosowuję się do zaistniałej sytuacji nad wodą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz bardziej uniwersalny patyk to c.w. do 60 gr i długości 330 a nawet 360, Poszukaj czegoś z napisem allround, :wink: np.

http://allegro.pl/listing/listing.php?category=132195&limit=180&search_scope=category-132195&string=allround+60

Jakiś trop już masz.

W tej cenie nie jestem w stanie nic polecić :neutral: ,(bo ostatni teleskop wart uwagi jaki miałem w rękach dość dawno to daiwa apollo ) , a tu po prostu trzeba wziąć do ręki kilka takich patyków i się przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kupię tą wersje ale 3m.

Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli drgająca szczytówka nie będzie mi pasowała to mogę dokupić osobno zwykłą szczytówkę i podmienić je? Tak że będę mógł łowić normalnie na grunt z ping pongiem.

PS. Który do tej wędki kołowrotek będzie najlepszy?

-Mistral magic

-Mistral hornet

-Mistral spider xt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedyś jak do feederów nie miałem szczytówek typy swing-tip, a chciałem zasiąść w miejscu gdzie nie było miejsca aby rozłożyć się równolegle do lustra wody to bez problemu zakładałem bombkę, zazwyczaj montując najgrubszą szczytówkę feedera. Swoją drogą do dzisiaj czasami zakładam bombkę (brak miejsca, duża głębokość, sentyment :wink: ) do feedera i nie widze w tym żadnego problemu.

Co do kołowrotków to w tej cenie każdy warty będzie tyle samo. Ja jakoś tam w tej cenie z sentymentu celowałbym w Okume, zawsze marka ta w klasie ekonomicznej królowa w sklepach i nad wodami w mojej okolicy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.