Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wczoraj doszla Daiwa Windcast picker 270. Panowie dla mnie ten kijek to poezja! Przypomnial mi czas kiedy powstala metoda DS. i na czym to mialo polegac. 240pln. a lezka w oku sie kreci jak sie go do reki bierze.Zdjec nie wklejam bo w sieci tego do bolu!! Polecam z calego serca szukajacym kija do delikatnego lowienia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Szkoda słów..

Dlaczego odbierałeś uszkodzoną przesyłkę?, wystarczy sporządzić protokół ,że odmawiasz przyjęcia towaru w uszkodzonym opakowaniu i tyle.

Paczkę odbierała narzeczona ,ja nie mogłem byłem w pracy.

Karton był owinięty jeszcze taką czarną folią i ona nie była uszkodzona.

Na szczęście po powrocie do domu , telefon do kuriera - dzisiaj był , spisaliśmy protokół.

Pracownik firmy kurierskiej w protokole wpisał ,że uszkodzony był cały towar a tak naprawdę uszkodzona była 1/4. Więc może i tak wyjdzie wszystko na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkę odbierała narzeczona ,ja nie mogłem byłem w pracy.

Karton był owinięty jeszcze taką czarną folią i ona nie była uszkodzona.

Na szczęście po powrocie do domu , telefon do kuriera - dzisiaj był , spisaliśmy protokół.

Pracownik firmy kurierskiej w protokole wpisał ,że uszkodzony był cały towar a tak naprawdę uszkodzona była 1/4. Więc może i tak wyjdzie wszystko na plus.

Nie ładnie, nie pochwalam. To, że wysyłający źle zapakował nie podlega dyskusji ale żeby naciągnąć sprzedawcę... bez komentarza. Przecież poniesie koszty dosłania uszkodzonego produktu (produkt + przesyłka). Apeluję o trochę uczciwości.

Jestem ciekawy jak byś się czuł jak w piekarni kazali by Ci zapłacić za 5 bułek kiedy tylko 3 zapakowałeś do torby.

Sprzedawcę możesz "ukrać inaczej" np. już nigdy więcej u niego nie zrobić zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkę odbierała narzeczona ,ja nie mogłem byłem w pracy.

Karton był owinięty jeszcze taką czarną folią i ona nie była uszkodzona.

Na szczęście po powrocie do domu , telefon do kuriera - dzisiaj był , spisaliśmy protokół.

Pracownik firmy kurierskiej w protokole wpisał ,że uszkodzony był cały towar a tak naprawdę uszkodzona była 1/4. Więc może i tak wyjdzie wszystko na plus.

Nie ładnie, nie pochwalam. To, że wysyłający źle zapakował nie podlega dyskusji ale żeby naciągnąć sprzedawcę... bez komentarza. Przecież poniesie koszty dosłania uszkodzonego produktu (produkt + przesyłka). Apeluję o trochę uczciwości.

Jestem ciekawy jak byś się czuł jak w piekarni kazali by Ci zapłacić za 5 bułek kiedy tylko 3 zapakowałeś do torby.

Sprzedawcę możesz "ukrać inaczej" np. już nigdy więcej u niego nie zrobić zakupów.

Wszystkie koszty poniesie firma kurierska , ponieważ uszkodzenie powstało typowo podczas rzucania paczką lub jej tranzycie na naczepie tira , innego sposobu nie ma gdyż folia w która karton był zawinięty była nietknięta.

Chyba ,że celowo sprzedawca tak zapakował już rozwalony towar , wtedy powinien On ponieść koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feederalny, Łowilem na trabucco feeder i prawde mówiac bylem zadowolony. Pracowala dwa sezony na feederach po przewinieciu stron. A z zasady zmieniam linki co najmniej raz w roku. Jedyne co mnie wkurzało to ze stosunkowo szybko zaczynala szumiec na przelotkach. Daj znac jak sie match spisuje bo jakos nie moge wypracowac ulubionej. Chce w najblizszym czasie sufix przetestowac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe żyłki fluo pod feedera do testów:

- damyl sumo feeder (zielony oczojebutny)link: http://www.dam.de/?q=en/dam-damyl-sumo-competition-line

- MS range (sanger) feeder (marchewa) link: http://www.angelgeraete-bode.de/Saenger-MS-Range-Pro-Feeder-Line

zobaczymy jak dlugo warta im pożyć pozwoli.

Arunio i Feederalny :

pamiętajcie ze cała seria T-force jest przegrubiona o co najmniej o 2 setki niż pisze na opakowaniu, a od 0.25 w góre to już totalna wolnoamerykanka raz dwie setki raz 3 a na końcu setka mniej :)

inna sprawa, że jak ktoś lubi sztywne i mało rozciągliwe to akurat t force feeder taka jest :)

xps feeder to ta "wielobarwna" ? jeśli tak to u mnie się starsznie skręcała do tego przegrubiona o 2 setki

xps pro match za to jest niezłą stosunkowo miękką żyłeczką do wiązania zestawów (ew przyponów) a nie do matcha (rozumianego u nas jako odleglościówka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChaoTic, Przyznaję że wczesniej nigdy nie zwracałem większej uwagi. Dopiero ten sezon dał mi trochę do myślenia po zakupie Sufixa mono feeder. Kupiłem 0.25 a po rozpakowaniu odniosłem wrażenie że wcale albo niewieleróżni się grubościa od stosowanych dotychczas 0.22. Niestety brak mikrometru nie pozwala mi tego zweryfikowac. A tak na marginesie jestem ciekaw twoich opini na temat tego co pokazujesz. Żylki fluo też by mi odpowiadały jak by jakość była zadowalająca. Czekamy na opinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek Shimano Stradic 2500 FJ

Plecionka PowerPro Super 8 Slick 135m 0,15mm (taką średnice podaje NORMARK) rzeczywista grubość 0,23mm - Hi-Vis Yellow

Plecionka Sufix 832 Advanced Superline 120m 0,15mm - limonka neon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie miejsce w pudełku znalazły woblery z oferty haczykowego sklepu.

thumb_P1090049.JPG

Woblery Dąbrowskie

thumb_P1090051.JPG thumb_P1090059.JPG

thumb_P1090062.JPG thumb_P1090080.JPG

Jerk Drunk Bleak

thumb_P1090061.JPG thumb_P1090070.JPG

thumb_P1090074.JPG thumb_P1090086.JPG

Dwa modele już zliczyły wodę. Myślę, że w odpowiednich "łapkach" i przy stabilniejszej pogodzie, mogą nieźle namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie miejsce w pudełku znalazły woblery z oferty haczykowego sklepu.

Obrazek

Woblery Dąbrowskie

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Jerk Drunk Bleak

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Dwa modele już zliczyły wodę. Myślę, że w odpowiednich "łapkach" i przy stabilniejszej pogodzie, mogą nieźle namieszać.

Jaceen połamania życzę, jerki już w tym roku troszkę rybek skusiły :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.